هواکش را درمان نیست COVID-19. چه اتفاقی می افتد زمانی که مردم می آیند آنها را ؟ | نظر

به عنوان COVID-19 بحران آشکار در بخش به نظر می رسد که این سوال که آیا وجود خواهد داشت به اندازه کافی فن های در دسترس برای هر کسی که نیاز به یک پاسخ داده شده است.

وجود دارد خواهد بود.

اعتبار می رود به تعدادی از سازمان های دولتی و نهادهای خصوصی است که کمک کرد تا کشور ما را در ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اجتناب از نیاز به تصمیم مشابه—وحشتناک—گزینه های که تا به حال ساخته شده در کشورهای دیگر در مورد کسی که یک دستگاه تهویه و چه کسی ندارد. این نوع از تصمیم گیری های پر شده با نوع قضاوت ارزش است که نگه داشتن آن دسته از ما در بهداشت و درمان در شب بیدار است.

اما در حال حاضر ما باید محوری برای یک موضوع جدید—و شاید یکی که گشوده خواهد شد آهسته تر می شود و بیشتر آزار دهنده: چه اتفاقی می افتد به کسانی که نیاز به یک دستگاه تهويه مکانيکی به زنده نگه داشته شود و هر دو در کوتاه مدت و دراز مدت?

ما می توانیم برخی از استنتاج بر اساس مطالعاتی که ارزیابی اثرات طولانی مدت مشابه بیمار جمعیت. ریه بیماری است که می تواند رخ دهد در COVID-19 بيمار شناخته شده است توسط پزشکان به عنوان سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) است که حاد ریه آسیب با بسیاری از علل مختلف از جمله عفونت تروما سپسیس و پس از جراحی و انتقال خون.

مرگ و میر به علت عدم COVID-19 ARDS به طور کلی حدود 25 درصد و بسیار کمتر از آن است که دیده می شود در COVID-19 بيمار که در یک. با توجه به آنچه دیتاست یک بررسی آمار بررسی بقا اگر تهویه مکانیکی مورد نیاز است در حال عاقلانه است. اگر چه برخی از این اطلاعات عبارتند از COVID-19 بيمار هنوز تهویه و در نتیجه ناقص به نظر می رسد در سراسر چند مکان های جغرافیایی است که درصد بالایی از تهویه مناسب بیماران مرگ از این بیماری است.

در یک مطالعه اخیر منتشر شده در JAMA از بیماران تحت درمان در نیویورک بیمارستان منطقه 88 درصد از تهویه مناسب COVID-19 بيمار درگذشت. یکی از مهم محدودیت بود که مطالعه اطلاعات مرگ و میر ارزیابی تنها بیمارانی که فوت کرده و یا مرخص شدهاند. بیماران هنوز در حال تهویه شامل نمی شد به این معنی است که تعداد مرگ و میر می تواند بالا برود یا پایین بسته به این گروه نتیجه نهایی. تحلیل دیگر نگاه 98 تهویه بیماران در انگلستان و گزارش تنها 33 که مرخص زنده است. اعداد از ووهان چین هستند حتی گریمر. تنها سه نفر از 22 تهویه بیماران جان سالم به در برد. مطالعات تهویه بیماران در ایتالیا گزارش مشابه دلتنگ نتایج.

و ما چه می دانیم در مورد تهویه بيماران ARDS که برای زنده ماندن ؟

دوباره تبدیل به تاریخی ARDS ادبیات مطالعات همواره نشان داده است که کسانی که زنده ماندن باقی می ماند در معرض خطر مرگ و میر و سلامت طولانی مدت عوارض که شامل نه تنها مشکلات ریوی بلکه پست-ARDS سندرم عصب از جمله اثر شناختی مشکلات و بالاتر بروز اختلالات روانی مانند افسردگی و اضطراب. این عوارض نیست گذرا در بسیاری از موارد با برخی از مطالعات نشان مداوم اثر به پنج سال پس از ARDS.

با کنار گذاشتن دیگر اثرات بهداشتی که شامل ریه ریوی اختلال آشکار در سه راه: یکی از رادیوگرافی تغییرات به طور خاص فيبروز ريوی است که یک زخم ریه بیماری; دو ريه تغییرات نشان می دهد که کاهش عملکرد و سه با کاهش شش دقیقه پیاده روی فاصله است که یک اندازه گیری از ورزش ظرفیت. در مطالعات متعدد همه نشان داده شده است به طور نرمال در بیمارانی که جان سالم به در ARDS و این عوارض را تحمل کرده اند در مطالعاتی که به دنبال بیماران تا پنج سال.

همانطور که ما نیاز به یک استراتژی برای مراقبت از بیماران در فاز حاد COVID-19 ما نیز نیاز به یک آدرس این مرحله مزمن.

Patient COVID-19 ventilator
یک لوله متصل به یک بیمار مبتلا به COVID-19 در پزشکی مراقبت ويژه طبقه MICU در امور جانبازان مرکز پزشکی در تاریخ 24 آوریل در منهتن قصبه شهر نیویورک است.
رابرت Nickelsberg/گتی

در دراز مدت مرگ و میر پس از ARDS بقا در درجه اول تحت تاثیر با حضور شرکت morbidities فقط به عنوان بقا با COVID-19 در فاز حاد است. در علاوه بر این به مدیریت این عوامل خطر کمی وجود دارد که اقدامات است که باید گرفته شود با این بیمار ، برای اولین بار به طور منظم پیگیری بازدیدکننده داشته است با یک متخصص ریه باید رخ دهد. دوم این بازدیدها باید شامل رادیوگرافی و کاربردی ارزیابی این خطر جمعیت از جمله به طور منظم اندازه گیری عملکرد ریه, CT, تصویربرداری اکسیژن اشباع تست و شش دقیقه پیاده روی انجام شد. با انجام این کار pulmonologists می تواند شناسایی آن دسته از بیمارانی که دوره نقاهت.

نسبتا تعداد کمی از این بیماران را در پیشرفت به نقطه نیاز به یک پیوند ریه است اما, بیماران و پزشکان به خوبی انجام به نگه داشتن پيوند داشته باشید اگر یک پست-ARDS بیمار توسعه مترقی ریه شکست. اولیه مورد پیوند ریه در دوره نقاهت COVID-19 بيمار در حال حاضر گزارش شده در چین. این گزارش مقدماتی هستند مربوط به دلایل مختلف نه دست کم از آن هستند که چین یک کشور است که به نمایش گذاشته شده است سطح بالایی از مهارت در ریه پیوند—یا برای این موضوع قابل قبول اخلاقی استاندارد داده شده و تاریخ آن با استفاده از اندام های تهیه شده از زندانیان.

به عنوان ما حاد مدیریت COVID-19 بيمار را بهبود می بخشد و موثر درمان در حال توسعه ما باید کمتر از بیماران که دچار ARDS اما بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید متوجه اثرات طولانی مدت از این شدید ریه آسیب است. بیایید شروع به برنامه ریزی مراقبت از این گروه در حال حاضر.

دیوید ویل, M. D., است, اصلی و بنیانگذار ویل مشاوره ای گروه پزشکی شرکت مشاوره. او مدیر سابق مرکز پیشرفته ریه و بیماری های ریه و قلب-پیوند ریه برنامه در دانشگاه استنفورد مرکز پزشکی. او به تازگی به اتمام خاطرات تحت عنوان بازدم: شفا و امید و زندگی در پیوند. اطلاعات بیشتر در مورد او را در DavidWeillMD.com.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسنده به خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر