تصویری گفته می شود نشان می دهد مشکوک در مدیر عامل سربریدن خرید دیدم

نظارت تصویری نشان می دهد که دستیار شخصی متهم در مرگ a 33-year-old tech کارآفرین یافت تجزیه در لوکس خود را منهتن محل سکونت خرید برق را دیدم و تمیز کردن وسایل که باقی مانده بودند در نزدیکی بدن دادستان گفت: روز شنبه.

Tyrese Haspil, 21, arraigned درست پس از نیمه شب به اتهام قتل درجه دوم در مرگ فهیم صالح که سر بریده و armless یافت سهشنبه توسط پسر عموی. Haspil التماس کرد گناه نیست و دستور داده شد برگزار شد بدون وثیقه.

Dismembered Body
Tyrese Haspil, 21 است همراهی از 7 حوزه توسط کارآگاه NYPD جمعه 17 جولای سال 2020 در نیویورک است. ادواردو Munoz Alvarez / AP

محققان بهبود امنیت تصویری از بعد از ظهر دوشنبه نشان دادن یک مرد به عنوان Haspil زیر صالح تا آسانسور به طبقه دو خوابه و تیراندازی او را با یک تفنگ بی حس کردن باعث او را به سقوط به زمین با توجه به شکایت کیفری.

نقاب فرد زیر صالح بود و لباس پوشیدن و به طور کامل در سیاه و سفید با توجه به اجرای قانون رسمی بود که در جریان این پرونده اما نبود مجاز به بحث و بررسی و صحبت در خواست نامش فاش نشود.

FILE PHOTO: Fahim Saleh, Co-founder/CEO of Gokada explains his company's operation during an interview with Reuters in Lago
فهیم صالح موسس/مدیر عامل شرکت Gokada توضیح می دهد که شرکت عملیات طی مصاحبه ای با رویترز در لاگوس, نیجریه, مه 3 2019. تصویر گرفته شده در مارس 3, 2019. Temilade Adelaja / ایسنا

نظارت تصویری از فروشگاه های سخت افزاری صبح روز سه شنبه نشان می دهد یک مرد شناخته شده به عنوان Haspil خرید دیدم و تمیز کردن وسایل موجود در هفتم-طبقه آپارتمان در پایین سمت شرق با توجه به شکایت.

Haspil وکلای گفت که او تا به حال هیچ قبل از تماس با سیستم عدالت کیفری وجود دارد و آن “بسیار بیشتر به این روایت” از اتهامات و دستگیری او.

“ما در اولین مراحل ومعلول از حقیقت است. زندگی از این مورد وعده داده می شود طولانی و پیچیده است. به عنوان وکیل آقای Haspil ما می خواهیم به نگه داشتن ذهن باز” خواندن یک بیانیه آماده از کمک حقوقی جامعه وکلای سام رابرتز و نویل میچل.

افسران در پاسخ به این پسر عموی 911 تماس کشف صالح, لباس بالاتنه, کیسه های حاوی سر و دست و برقی را دیدم در اتاق نشیمن آپارتمان خود را در سمت شرق پایین, پلیس گفت:.

صالح ضربات چاقو کشته شده و پنج بار در گردن و تنه و تا به حال زخم در بازو و دست چپ. او تجزیه شد فقط زیر زانو در هر دو شانه و گردن با توجه به مدارک دادگاه.

Haspil رسیدگی به امور مالی و مسائل شخصی صالح که سرمایه گذاری شامل سواری-نقطه خدمات در نیجریه Gokada.

صالح LinkedIn بیوگرافی توصیف او را به عنوان یک آموزش و تاجر که تاسیس Gokada ساختمان در تجربه خود را از “دیدن یک فرصت در پدر و مادر او و بومی کشور بنگلادش” و شروع آن کشور بزرگترین سوار-های شرکت. آن گفت: همچنین سرمایه گذاری در سرمایه گذاری مشابه در کلمبیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de