جدید فیلم های نظارت ممکن است به محققان تازه سرنخ به ناپدید شدن دو آیداهو کودکان و نوجوانان. این ویدئو به نظر می رسد برای نشان دادن مادر خود لری Vallow در یک مرکز ذخیره سازی در نزدیکی خانه خود در مدت کوتاهی پس از 7 سال, J. J. و 17 ساله Tylee Ryan گذشته دیده می شود در ماه سپتامبر.

محققان رفت و از طریق یک واحد ذخیره سازی به جایی که آنها در بر داشت دوچرخه, عکس و یک کوله پشتی با J. J. حرف اول با توجه به اخبار CBS’ جاناتان Vigliotti که گزارش از داخل آیداهو تسهیلات.

“آن که نگران کننده بود برای دیدن که در آن کودکان وسایل که در آن واحد ذخیره سازی” محقق خصوصی غنی رابرتسون گفت. رابرتسون مشغول به کار بود در این مورد با J. J. را پدربزرگ و مادربزرگ, کی و لری Woodcock.

این ویدئو نشان می دهد Vallow و بازدید از واحد ذخیره سازی در موارد متعدد پس از کودکان رفت از دست رفته در سقوط 2019. در یک نقطه و یک مرد دیده می شود حمل سنگین حمل و نقل کردن کیسه.

“اگر آنها انتظار داشتند بچه ها به آمدن به خانه به زودی, چرا چیزهای که در ذخیره سازی ؟ از سوی دیگر اگر آنها فکر نمی کنم بچه ها بودند و همیشه آینده را چرا نگه داشتن آن؟” رابرتسون پرسید. Vallow و Daybell باید هر دو هرگونه تخلف در این مورد.

کی Woodcock با حضور در کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته پس از Vallow نادیده گرفته و حکم دادگاه به تولید دو بچه. روز چهارشنبه Woodcocks ثبت درخواست برای به دست آوردن سرپرستی J. J..

در ضمن Vallow و همسرش چاد Daybell, گذشته دیده می شود در هاوایی در پایان ماه ژانویه پس از هر دو زن و شوهر سابق و Vallow برادر تمام درگذشت تحت چه مقامات تماس مشکوک طی هشت ماه.

رابرتسون خصوصی محقق کار با J. J. را پدربزرگ و مادربزرگ گفت که یکی از قربانیان Vallow سابق, شوهر, Charles تا به حال 1 میلیون دلار بیمه نامه عمر.

“در این مرحله ما فکر می کنم که لری Vallow اعتقاد او ذینفع” او گفت:.

یک کارشناس حقوقی که صحبت به رادیو فردا گفت که فقدان شواهد می تواند به همین دلیل Vallow هنوز دستگیر شده است. یک تحقیر شارژ برای عدم تولید این کودکان به عنوان دستور دادگاه می تواند امکان هر چند این احتمال وجود دارد کافی به او را وادار به آیداهو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de