تصویری را نشان می دهد پنسیلوانیا افسر با زانو روی گردن

یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی را نشان می دهد که آلن تاون پنسیلوانیا افسر پلیس با زانو خود را بر روی یک مرد گردن در حالی که تلاش برای جلوگیری از او. این کلیپ باعث شده است تا اعتراضات و تقاضا از محلی Black Lives Matter گروه را به حالت تعلیق افسران درگیر است.

ویدیو شات شنبه شب از یک رهگذر خودرو را نشان می دهد Allentown ماموران ضابط یک مرد بر روی زمین در خارج از اتاق اورژانس قلب مقدس دانشگاه سنت لوک بیمارستان. یک افسر آرنج خود را در گردن قبل از تعویض زانو به نگه داشتن او را در حالی که دیگر افسران مهار اسلحه خود را.

این مرد به نظر نمی رسد به مقاومت در برابر در طول تصویری.

Allentown پلیس منتشر شد بیانیه چهار شنبه شب گفت: این تعامل در حال بررسي است و بیشتر فیلم ها در حال بررسی است.

بخش منتشر شده آن استفاده از زور سیاست در اوایل این ماه پنج هفته پس از سفید مینیاپولیس افسر پلیس قرار داده و زانو خود را در جورج فلوید گردن برای چند دقیقه حتی پس از متوقف پاسخ.

بن Crump وکیل به نمایندگی فلوید خانواده در توئیتر نوشت: “@AllentownPolice برگزار شد و در این صورت مرد به پیاده رو و سپس یکی از افسران آن قرار داده شده خود را به زانو در گردن او!! این دیروز اتفاق افتاده است و دقیقا همان چیزی است منجر به #GeorgeFloyd مرگ است. ما نیاز به این افسر نام و نشان # در حال حاضر. #ICantBreathe”

سیاست ممنوع گردن محدودیت و chokeholds. آن را می گوید که افسران باید تنها با استفاده از مقدار نیروی لازم برای کنترل وضعیت.

با توجه به دستور پلیس افسران خارج از بیمارستان برای یک نامربوط توجه به زمانی که آنها را دیدم یک مرد سرسام آور در خیابان استفراغ و توقف در جلوی خانه ER.

افسران و کارکنان بیمارستان تعامل با انسان که شروع به فریاد زدن و تف در آنها به پلیس گفت:. در این بیانیه گفته بود “noncompliant که مورد نیاز ماموران برای مهار” او. معلوم نیست از چه زمانی افسر بود زانو خود را از مرد گردن.

مرد تحت درمان در بیمارستان و منتشر شد.

پلیس منتشر نشده نام یا مسابقه از هر گونه افراد دیده می شود در این ویدئو.

این ویدئو نوشته شده بود به رسانه های اجتماعی که در آن مردم در زندگی توجه به Lehigh Valley Facebook صفحه خواستار پاسخ از پلیس. این گروه با تشکیل یک اعتراض اواخر روز شنبه در مقابل ایستگاه پلیس.

“ما در حال انجام” سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به Lehigh Valley رهبر Justan پارکر گفت: CBS Philly. “مردم فکر می کنم که آن را نمی تواند در اینجا اتفاق می افتد و آن اتفاق می افتد شده است و آن را دیروز اتفاق افتاده است. بنابراین به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

Allentown شهردار ری o’connell و رئیس پلیس گلن Grantiz جونیور نشان داد تا اعتراض. هر دو گفت: پلیس باید به بررسی این موضوع بیشتر است. اوکانل به نام فیلم “نگران کننده است.”

پلیس گفت: در بیانیه خود که در آنها طرح در انتشار فیلم ها بیشتر در اواخر این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de