درگیری های خشونت آمیز در بلاروس پس از رئیس جمهور بلاروس را به رقبای مسدود شده از ایستاده در انتخابات

بیش از 100 نفر دستگیر شدند در تظاهرات در بلاروس در روز سه شنبه مقامات دولتی مسدود رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو را رقبای اصلی از در حال اجرا در یک انتخابات در چند هفته.

صدها نفر از مردم به خیابان ها ریختند از مینسک پایتخت پیاده روی مسالمت آمیز و کف زدن به عنوان عبور رانندگان honked خود شاخ در حمایت از.

اما در صحنه های قبلا دیده در طول موج اخیر اعتراضات برخی نیز scuffled با پلیس و دیگران فریاد “شرم” و سوت کشید. تظاهرات همچنین محل در تعدادی از شهرستانها استان از جمله برست و Gomel.

گروه حقوق بشر Viasna گفت: بیش از 100 نفر از جمله بیش از 70 در مینسک بازداشت شدند. افراد دستگیر شده شامل حدود 10 روزنامه نگاران.

آقای لوکاشنکو سابق رئیس مزرعه جمعی شده است رئیس جمهور برای 26 سال و به دنبال ششمین دوره در انتخابات در آگوست 9. او را به ایستادگی در برابر چهار نامزد.
افسران درگیری با معترضان در مینسک


اعتبار: گتی ایماژ

در اوایل روز سه شنبه به کمیسیون مرکزی انتخابات را رد کرد دو حزب اصلی اپوزیسیون نامزدها با استناد به اتهام نقض از جمله نادرست درآمد اعلامیه و یک شکست به جمع آوری مورد نیاز امضا.

آن رای دادند و در برابر آقای لوکاشنکو را قوی ترین انتخابات رقیب ویکتور Babaryko 56 ساله سابق بانک دستگیر شد و در ماه گذشته بیش از مظنون به جرائم مالی.

آن را نیز رد نامزدی والری Tsepkalo, 55, سفیر سابق واشنگتن و یکی دیگر از محبوب چهره های مخالف.

این نظرسنجی رفتن به رغم این کشور از 9 میلیون نفر تایید بیش از 65,000 coronavirus موارد است. آقای لوکاشنکو خودداری کرده است به اعمال سخت مستند.

ادامه مطلب: بلاروس را انکار می کند و خطر شیوع بیماری به عنوان مسابقات فوتبال در ادامه و کلاس های درس باز
تظاهرکنندگان خواهان پایان دادن به سرکوب مخالفان سیاسی در بلاروس


اعتبار: گتی ایماژ

بلاروس شاهد آشفته تابستان از تظاهرات و بازداشت می شود و مخالفان نامزدها با آقای Babaryko دیده می شود به عنوان قوی ترین پتانسیل حریف.

“این یک نشانه روشن است که مقامات در حال ترس گفت:” خود را سخنگوی ماریا Kolesnikova.

“مقامات برداشته قوی ترین نامزدها و چپ ضعیف ترین” رادیو آزاد اروپا تحلیلگر سیاسی والری Karbalevich به خبرگزاری فرانسه گفت. او گفت: یک اصل مبارزه بود و ممکن است تنها در صورتی که باقی مانده مخالفان نامزدها انتخاب تنها یکی از آنها را به ایستادن برای جلوگیری از تقسیم آرا.

Lidiya Yermoshina رئیس کمیسیون مرکزی انتخابات در خواندن یک نامه از کنترل دولت کمیته ممیزی بدن وی از سوی مامورین که آقای Babaryko بخشی از یک “گروه های جنایی سازمان یافته” و موفق به اعلام همه پول و دارایی های 2019.

یک وکیل به نمایندگی از آقای Babaryko گفت: این کمیسیون که این اتهامات بخشی از یک پرونده جنایی است که در عین حال شنیده شده است.
ویکتور Babaryko یکی از رئيس جمهور رقبای اصلی است که برگزار می شود در زندان از KGB خدمات امنیتی


اعتبار: گتی ایماژ

انتخابات رئیس نیز گفت: آقای Babaryko استفاده کرده خارجی تامین مالی برای مبارزات انتخاباتی خود با اشاره به استفاده از کارکنان و منابع خود را از محل کار سابق بلاروس تابعه دولتی روسیه بانک Gazprombank.

آقای Babaryko است که برگزار می شود در زندان کا گ ب سرویس امنیتی.

تیم او به خبرنگاران گفت که آنها خواهد مسابقه تصمیم بر نامزدی خود را در دیوان عالی کشور است.

این کمیسیون همچنین رد دیگر اصلی مخالفت نامزد آقای Tsepkalo که در تظاهرات تابستان. آن اشاره کرد عدم وجود مدرک معتبر امضا و یک اتهام نادرست پر کردن درآمد اعلام شده است. آقای Tsepkalo همچنین گفت که درخواست تجدید نظر تصمیم گیری.

این کمیسیون ثبت نام پنج نامزد از جمله آقای لوکاشنکو. او گفت که او نمی خواهد در مبارزات انتخاباتی به عنوان نامزد در رسانه های دولتی که در حال حاضر پوشش فعالیت های خود را در جزئیات.
الکساندر لوکاشنکو شده در دفتر از سال 1994 و مشروعیت انتخابات در بلاروس پرسش شده است تا کنون پس از


اعتبار: AP

این کمیسیون همچنین اجازه نامزدی سوتلانا Tikhanovskaya که 37 ساله همسر یک زندانی vlogger که ایستاده بود برای رئیس جمهور پس از شوهر منع شد.

Mrs Tikhanovskaya شوهر 41 ساله سرگئی Tikhanovsky با نام مستعار لوکاشنکو به “سوسک” و مبارزات انتخاباتی خود شعار بود “توقف سوسک”. هواداران خود دست تکان داد دمپایی – اغلب استفاده می شود برای کشتن حشرات – در تظاهرات.

آقای Tikhanovsky شده است به اتهام سازماندهی یک ناخالص نقض نظم عمومی و منع از در حال اجرا. او در پلیس زندان و چهره ممکن است زندان اگر محکوم کرد.

سازمان عفو بین الملل به رسمیت شناخته شده او به عنوان یک زندانی عقیدتی همراه با آقای Babaryko.

کلید سیاستمدار مخالف Mikola Statkevich شد محروم از ایستاده است و در حال حاضر در زندان است. او پنج سال در پشت میله ها بین سال های 2010 و 2015.

سازمان امنیت و همکاری در اروپا که انجام انتخابات در سطح بین المللی و جنگ نظارت است نه به رسمیت شناخته شده و هر گونه انتخابات در بلاروس به عنوان آزاد و عادلانه از سال 1995.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de