ویدیو های ویروسی از NYPD دستگیری جرقه خشم

سی بی اس آمریکا | No comments

ویدیو نشان می دهد شهر نیویورک ماموران پلیس با دستگیری یک جوان سیاه موجب خشم و بدستآمده سوال در مورد مقدار نیروی مورد استفاده برای ایجاد دستگیری در یک شهرستان که در آن بی اعتمادی پلیس همچنان بالا بیش از پنج سال پس از اریک گارنر مرگ از یک افسر سبد.

Fitzroy گیل, 20, پنجه نرم می کند برای کمک در ویدیو ضبط شده توسط یک زن که پس از آن, توییتی از آن به عنوان چند از افسران گریبان او را به تسلیم شنبه شب در بروکلین پیاده رو. هنگامی که گیل خواسته تنها لباس شخصی افسر چرا او که متوقف افسر به نظر نمی رسد به پاسخ قبل از لباس شخصی پشتیبان گیری با عجله در.

کمیسر پلیس درموت شیا گفت: او سفارش تحقیقات داخلی.

اریک گارنر مورد ”

بیشتر در اریک گارنر مورد

“این دردناک بود به تماشای” شهردار, بیل د Blasio توییتی. “ما هنوز هم نیاز به دریافت تمام حقایق در مورد این مورد و یک تحقیق کامل در جریان است اما من نمی خواهم آنچه که من دیدم. آن را منعکس نمی کند آنچه که ما در حال ساخت در شهر نیویورک است.”

گیل و دیگران بسیج در خارج از حوزه پلیس روز شنبه در برابر آنچه آنها می گویند بود توسط پلیس, گزارش, CBS New York. “تو می خواهی یک نفر و یک مرد جوان روی زمین مانند که آنها درمان او را مانند او یک حیوان و لازم بود,” او گفت:.

این شهر بزرگترین اتحادیه پلیس پاسخ در توییتر تماس de Blasio اظهارات “ضد پلیس شعارهای” و او را متهم به “برافروختن وضعیت” با عجله به قضاوت.

ویدئو کلیپ از چهارشنبه شب بازداشت شده بود مشاهده و یا به اشتراک گذاشته میلیون ها بار در توییتر و آخرین قسمت در ماه های اخیر به جرقه خشم در مورد درک استفاده بیش از حد از زور و یا ناعادلانه بازداشت توسط پلیس نیویورک گروه افسران.

در این ویدئو فرار کرده بودند افسرانی که با نزدیک شدن او و یک مرد دیگر به عنوان آنها سیگار کشیدن ماری جوانا در یک پارک در اطراف 7 p. m. شیا گفت. این افسران در پاسخ به یک خودکار هشدار به اثر شلیک گلوله شیا گفت. هر دو نفر بعد دستگیر اما هیچ نشانه ای وجود دارد آنها در ارتباط بودند به تیراندازی کرد.

گیل دستگیر شد و به اتهام مقاومت در برابر دستگیری مانع مدیریت دولتی و در اختیار داشتن ماری جوانا. مرد دوم که پلیس نیست شناسایی صادر شد احضار. این قسمت تحت بررسی داخلی.

شیا گفت: وجود “برخی از اخلال امتیاز” به این ویدئو.

یکی از افسران می تواند دیده می شود ایستاده در مچ پا گفت: ارائه یک توضیح ممکن برای چرا گیل فریاد زد در نوعی بازی فوتبال راگبی.

عکس از گیل گرفته شده پس از دستگیری نشان داد خراش به زانو خود است اما ظاهری هیچ آسیب به چهره خود را و یا قسمت بالای بدن, کمیساریای گفت.

“پایان چیزی است که نگرانی های من” شیا گفت.

نتیجه بهتر دیده اند ماموران با نزدیک شدن به مردان و به دنبال آن “بحث و بدون در حال اجرا” از پلیس, او گفت:. “بدون مقاومت فیزیکی در همه. بازداشت مورد نیاز است.”

گیل وکیل سانفورد Rubenstein گفت: این ویدیو نشان می دهد “که دوران توقف و frisk نشده است در شهر نیویورک است. افسران پلیس درگیر در این حمله باید به عدالت به ارمغان آورد.”

Rev. Kevin McCall یک فعال حقوق مدنی در بروکلین گفت: گیل بود که خواستار دادستان منطقه اریک Gonzalez خود را باز و تحقیقات به ماموران انجام. مک کال نیز گفت: شیا باید تعلیق افسران.

دستگیری آمد از تجدید ویژه بر توقف سوال و frisk, یک پلیس استراتژی یک بار و پشتیبانی توسط شهردار سابق مایک بلومبرگ که ابراز تاسف خود را برای استفاده بیش از حد او به عنوان راه اندازی خود را در حال حاضر به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

در اوج خود متوقف و frisk منجر به میلیون ها نفر از پلیس متوقف می شود بیشتر سیاه و اسپانیایی نیروهای جدید است. یک قاضی فدرال حکم داد که عمل به عنوان قانون اساسی در سال 2012 و شهرستان به شدت کاهش استفاده از آن در سال بعد.

آمار منتشر شده در ماه گذشته نشان داد چنین برخوردهای 22 درصد افزایش در سال گذشته است. حدود 66 درصد از 2019 متوقف می شود در نتیجه نه بازداشت و نه احضار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>