واشنگتن — افسران پلیس از آرلینگتون ایالت ویرجینیا واقع در سراسر پوتوماک از پایتخت کشور دستور داده شد به عقب نشینی از منطقه کلمبیا پس از اجرای قانون شلیک گاز اشک آور به پاک کردن تظاهر کنندگان از یک پارک در نزدیکی کاخ سفید اجازه می دهد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به راه رفتن به یک آسیب دیده کلیسای تاریخی.

این شهرستان گفت: دوشنبه شب که Arlington County Police Department افسران بودند که برای کمک به پاسخ به اعتراضات چپ ناحیه کلمبیا حدود 8:30 p. m. “در جهت” از شهرستان مدیریت شهرستان مدیره و رئیس پلیس.

“شهرستان است دوباره بررسی توافق نامه اجازه داده است که افسران ما را در به خطر انداختن موقعیت که در معرض خطر سلامت و ایمنی خود را و است که مردم در اطراف آنها برای یک هدف شایسته نیست ما کمک های متقابل تعهدات” شهرستان گفت.

لیبی Garvey عضو Arlington County, شهرستان, هیئت مدیره گفت: در توییتر او “وحشت زده” است که “کمک های متقابل توافق [بود] مورد آزار قرار گرفته به خطر انداختن خود و دیگران ایمنی برای یک عکس op.”

معترضان و اعضای رسانه ها با تجمع در مقابل ساختمان کاخ سفید گیتس دوشنبه بعد از ظهر و اوایل شب پیش از منطقه 7 بعد از ظهر حکومت نظامی اعتراض به مرگ جورج فلوید برای یک روز هفتم. فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس برگزار زانو خود را به Floyd گردن برای بیش از هشت ساعت در حالی که او مستعد در پیاده رو. برای دقیقه آخر افسر زانو فشرده شد به فلوید را گردن 46 ساله بی توجه بود.

فلوید از مرگ برانگیخته در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و مرگ و میر غیر مسلح آمریکایی های آفریقایی تبار در دست اجرای قانون است.

در منطقه کلمبیا عمدتا مسالمت آمیز روز تظاهرات داده اند راه به برخی از خشونت و خرابکاری پس از غروب آفتاب. در شب یکشنبه سنگ موانع و مجسمه در خارج از کاخ سفید در پارک لافایت شد اسپری رنگ و بخشی از کلیسای جان شناخته شده به عنوان “کلیسای رئیس جمهور” و در واقع در سراسر از کاخ سفید به آتش کشیده شد.

اما در روز دوشنبه تظاهرات مسالمت آمیز تبدیل هرج و مرج زمانی که پلیس در خارج از کاخ سفید با استفاده از گاز اشک آور و فلش چتری برای متفرق کردن معترضان. پس از این منطقه پاکسازی شد آقای ترامپ, رنگی توسط یک گروه از اعضای کابینه و مشاوران و سرویس مخفی در سمت چپ کاخ سفید به راه رفتن در سراسر پارک لافایت به سنت جان کلیسا.

هنگامی که وجود دارد آقای ترامپ ایستاده بود برای عکس ها و برگزار شد تا کتاب مقدس را دعا یا خواندن از آن است.

جاد Deere یک سخنگوی کاخ سفید در بیانیه ای گفت: “در محیط گسترش یافت برای کمک به اجرای 7 بعد از ظهر حکومت نظامی در همان منطقه ای که در آن تظاهر کنندگان اقدام به رایت کردن یکی از کشور ما اکثر کلیساهای تاریخی شب قبل از.”

دیری گفت: ایالات متحده در پارک پلیس هشدار داد معترضان به ترک سه بار هر چند خبرنگاران در صحنه گفت: آنها نمی شنوند هر گونه سفارشات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net