Ralph Northam
یک فایل عکس را نشان می دهد رالف نرتهم تبریک حامیان در Fairfax, Virginia در طول شب انتخابات تجمع در 7 نوامبر سال 2017 به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را برای فرماندار. نرتهم شکست حزب جمهوری خواه نامزد اد Gillespie.
برنده McNamee/گتی

دموکرات ها در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا به شدت مبارزه کرد و در پاییز گذشته در وعده جدید تفنگ قانون باید رای دهندگان تصمیم به رفت و برگشت حزب به کنگره اکثریت برای اولین بار در یک ربع قرن.

در بسیاری از راه های مجمع عمومی شده است ساخت سریع کار دموکراتها برنده مبارزات انتخاباتی تعهد عبور اقدامات در هر مجلسی که گسترش چک های پس زمینه پیاده سازی پرچم قرمز روش ها و محدود کردن تفنگ خرید.

یکی اخیر شکست از یک لایحه که یاغی ترین خرید و فروش و نقل و انتقالات به اصطلاح سلاح حمله کرده است برجسته در حال ظهور بی میلی در میان برخی از درون حزب به دنبال انگیز ترین اصلاحات.

روز دوشنبه ویرجینیا آمریکا و قوه قضائیه کمیته رای دو حزبی مد اساسا به جدول یک پیشنهاد است که باید ممنوع فروش آینده از سلاح های حمله و قانونى در اختیار داشتن ظرفیت مجلات.

اندازه گیری تا به حال به تصویب مجلس نمایندگان فقط روز قبل از آن با شور و شوق زیادی از دموکرات حزبی. در حال حاضر شکاف بیش از یک بحث برانگیز قطعه ای از قوانین است که قبلا scuttled در سنا در حال ظهور بودند یک بار دیگر.

دموکرات مجلس منتشر نسبتا تند تند بیانیه پس از او در مجلس سنا همکاران فعال از طریق چهار دموکراتیک آرا در کنار این لایحه با ارسال آن به یک جنایت کمیسیون برای مدت یک سال مطالعه است.

“دموکراتیک پلت فرم در پاییز گذشته بسیار روشن بود. محدود کردن دسترسی به سلاح های جنگ مورد استفاده در جرم قتل یک بخش کلیدی است که پلت فرم” سخنران آیلین فیلر-ذرت گفت: در بیانیه ای با اشاره به HB 961 این حمله از سلاح های ممنوع. “مجلس نمایندگان تحویل در وعده ما اقدام به نگه داشتن آن سلاح کردن خیابان های ما. برای تماس با [این] رای کمیته قضایی مجلس سنا ناامیدی کتمان حقیقت خواهد بود.”

مصاحبه ها نشان می دهد که رقابت اولویت ها و واگرا فشارهای درون دولت حزب دموکرات ممکن است نقش مهمی در دفاع از این لایحه که به نظر می رسد بد بخت از شروع.

“من فقط فکر کردم این مورد نیاز به مطالعه در یک محیط که در آن وجود دارد کمتر فشار زمان و که در آن ما می تواند مطمئن شوید که ما آن را کردم راست” سناتور اسکات Surovell یکی از چهار قوه قضائیه کمیته دموکرات که رای کمیته شش خواهان به بازداشتگاه این لایحه گفت. “ما باید 20 تا 25 واقعا بزرگ سیاست صورتحساب چپ به دریافت انجام شده در هفته سه بعدی.”

Gun Protest
طرفداران تفنگ اصلاحات قانون برگزاری شب زنده داری شمع برای قربانیان اخیر تیرباران های دسته جمعی در خارج از مقر انجمن ملی تفنگ اوت 5 2019 در Fairfax, Virginia.
برنده McNamee/گتی

در اواسط ماه ژانویه, کیر Saslaw سنا را رهبر اکثریت که نیز در قوه قضائیه کمیته لغو قانون او قبل از ثبت زیر را سقوط پیروزی که قانونى در اختیار داشتن سلاح های حمله به طور کامل.

تصمیم به حذف است که اندازه گیری از نظر مواجه شد با اتفاق آرا تایید از کمیته دموکرات.

پس از تیراندازی و کشتار در داخل یک ساحل ویرجینیا ساختمان شهرداری در مارس 2019 که به کشته شدن 12 نفر فرماندار رالف نرتهم یک دموکرات به نام برای یک جلسه ویژه به در نظر گرفتن یک بسته از قانون اسلحه.

مجمع عمومی و سپس تحت جمهوریخواه کنترل دریافت یک میزبان از اقدامات دموکرات ها بودند هل دادن به اتخاذ در پی تیراندازی از جمله یک پیشنهاد است که باید ممنوع, حمله به سبک تفنگ و بزرگ با ظرفیت مجلات.

مقامات بهبود های متعدد با ظرفیت مجلات از صحنه ساحل ویرجینیا تیراندازی.

هنگامی که زمان آمد برای یک رای در کمیته در نظر بگیرید که اندازه گیری اکثریت جمهوریخواه تصمیم به اخراج از آن. سناتور دموکرات جان ادواردز Creigh اعمال و چاپ پترسن رای خود را دموکراتیک همکاران در برابر sidelining این لایحه است.

این جلسه ویژه موکول در کمتر از دو ساعت و بدون هر گونه آرا در قانون ثبت شده در خانه و یا مجلس سنا طبقه است.

سه بالاتر-نام سناتور بعد رای دادند با کمیته جمهوری خواهان به جدول دوشنبه را تکرار حمله ممنوعیت سلاح های که در بسیاری از راه هایی بود که ملایم تر از یک در نظر گرفته شده در طول جلسه ویژه. (Surovell چهارم دموکرات بود و نه در قوه قضائیه و کمیته های 2019.)

“من فکر می کنم آنچه که در مورد و خسته کننده و یک بیت از یک شوک بود رکورد رای گیری از برخی از اعضای کمیته قضایی مجلس سنا در سال 2019 زمانی که آنها به حمایت از فرماندار صورتحساب” لری هاس تفنگ اصلاحات مدافع که لابی به خانه ملت درباره این موضوع گفت: عصر ایران. “در حال حاضر به طور ناگهانی وجود دارد این سوزش سر دل است که شاید ما نباید فراموش تمام صورت حساب در یک بار. آن را می سازد هیچ حس استراتژیک و یا سیاسی است.”

دموکرات ها در خارج از این کمیته ابراز نا امیدی با همکاران خود رای و سردرگمی در مورد حوادث منجر به دوشنبه, حتی اگر آنها مشکوک این امر به حدی بود نتیجه گیری.

“دموکرات با ارسال لایحه ای به کمیسیون جرم است که در حال حاضر مورد مطالعه قرار گرفته است توسط کمیسیون جرم” یکی از دستیاران حزب دموکرات که نخواست نامش فاش شود و شکایت به رادیو فردا.

یک نقطه اختلاف بود به حدی که چهار دموکرات خود را برجسته نگرانی در مورد این لایحه روشن است. خانه در حال حاضر اصلاح اولیه آن قانون برای نرم کردن برخی از محدودیت های که تا به حال شده است به عنوان بیش از حد سنگین.

Gun Rights Advocates
اسلحه طرفداران حقوق شرکت در یک تظاهرات سازماندهی شده توسط ویرجینیا شهروندان دفاع لیگ در کنگره مربع در نزدیکی وزارت امور خارجه ساختمان کاپیتول در ژانویه 20, 2020, در ریچموند, ویرجینیا. در انتخابات سال گذشته ویرجینیا فرماندار رالف نرتهم وعده داده شده به تصویب جارو قوانین کنترل اسلحه در سال 2020 از جمله محدود کردن handgun خرید به یکی در هر ماه ممنوعیت سبک نظامی و سلاح های صدا خفه کن اجازه می دهد محلات به ممنوعیت اسلحه در فضاهای عمومی و تصویب یک پرچم قرمز’ قانون به طوری که مقامات می تواند به طور موقت توقیف سلاح از کسی تلقی کنید.
ژاک گیبسون/گتی

“من گفته بود خیلی زود در این فرایند است که من قصد ندارم به حمایت از لایحه ای که رفتار کسی مثل جنایی برای داشتن چیزی است که آنها از نظر قانونی خریداری شده است. به من گفت که خیلی زود در” پترسن توضیح داد. “به همین دلیل ما رفت و با صورت حساب های دیگر. گفت: ما در شرایط این حمله سلاح مفهوم حمله سلاح بزرگ ترم اما زمانی که شما در واقع آن را شکستن آن خیلی بیشتر آمورف در مورد آنچه در آن به معنی.”

یک موضوع مشترک, فقدان ارتباطات بین مجلس نمایندگان و سنا طرف در این لایحه به چشم انداز. دموکراتیک مشاور گفت که “ما نمی دانیم که آن را برای رفتن به کار کرد و ما مبارزه تا آخرین رای درگذشت.”

تأمل در همین خانه ارسال این لایحه بیش از زمانی که آن را تقریبا به طور قطع یک محکوم سرمایه گذاری یکی دیگر از مهم نقطه از مشاجره. پترسن پیشنهاد کرد که خانه خود را مجبور و دست نیاز خود را ثبت رای در این مرحله در این فرآیند است.

“شما نیاز به صحبت کردن با ما رهبری” در مورد اینکه چرا آنها آن را بیش از, او گفت:. “بدیهی است که آنها برخی از ما در یک موقعیت بی دست و پا. من نمی دانم چه بگویم دیگر از گاهی آن را sucks که یک سیاستمدار. که تنها راه آن است که گاهی اوقات.”

شبیه به Surovell او تاکید کرد که این یک “پاره وقت قوه مقننه و ما در حال حاضر دو سوم از راه را از طریق 2020 جلسه.”

سرمایه گذاری در این لایحه را شکست تفنگ-حقوق حامیان به احتمال زیاد خواهد شد نگاه به ژانویه عظیم تجمع در دولت و کنگره در لابی روز هنگامی که دمای شهروندان تماس را با قانون گذاران به حمایت از سیاست های خاص. پترسون گفت که فوران حمایت از حقوق تفنگ شد “بخشی از قطعه” چرا او رای خود را با اقلیت جمهوریخواه.

“ما بدست بیشتر تماس های تلفنی در این موضوع بیش از هر چیز دیگری ترکیب شده,” او گفت:.

یا نه ویرجینیا حرکت خواهد کرد به ممنوعیت سلاح های حمله پس از سال-دوره طولانی از مطالعه است که رخ می دهد در طول انتخابات سال نامشخص است.

نماینده دن Helmer که نشسته در کمیته مربوطه در خانه بارها و بارها تاکید کرد اتاق خود میل به ترویج سیاست های عمومی صرف نظر از سنا ،

وقتی پرسید که آیا او معتقد است که او می تواند به نفع از چهار دموکرات که bucked حزب خود و کمک جدول ممنوعیت Helmer گفت که او معتقد است “کسانی که می خواهند به حمایت خوب سیاست عمومی” را تایید لایحه سال آینده.

“همه ما در امنیت عمومی کمیته شجاعت به افتخار وعده ما ساخته شده,” او گفت:. “این افراد دوستان من هستند, بنابراین من قصد دارم به حفاظت از محیط زیست با آنها و سعی کنید به درک. این مردم هستند که من احترام و منافع ویرجینیا در ذهن داشته باشند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im