ویرجینیا فرماندار رالف نرتهم اعلام کرد که او ساخت Juneteenth — یک روز که یادآور پایان برده داری در آمریکا — تعطیلات رسمی در وزارت امور خارجه بود که پس از صفحه اصلی به پایتخت کنفدراسیون.

Juneteenth که همچنین به نام روز رهایی و آزادی در روز جشن سالانه در ماه ژوئن 19. تگزاس برای اولین بار ساخته شده آن را یک وضعیت تعطیلات در سال 1980. تعطیلات خواهد بود پرداخت و بعد برای همه کارکنان دولت است. نرتهم گفت که او فکر می کند ویرجینیا خواهد بود تنها دولت دوم برای انجام این کار.

“آن زمان ما بالا بردن این” نرتهم گفت: ژوئن 19 بزرگداشت. “نه فقط یک جشن و برای برخی از ویرجینیایی اما یکی از اذعان و جشن همه ما است.”

این فرماندار دموکرات است و به هر مجریه کارمند این جمعه به عنوان تعطیلات پرداخت خواهد شد و کار به قوه مقننه بعد از این سال به تصویب یک قانون تدوین Juneteenth به عنوان یک دولت دائم تعطیلات. این قانون است که به احتمال زیاد به تصویب دموکراتیک تحت کنترل قوه مقننه با کمی مشکل است.

بزرگداشت تعطیلات 19 ژوئن 1865 زمانی که اخبار در نهایت به آمریکایی های آفریقایی تبار در تگزاس که رئیس جمهور آبراهام لینکلن صادر کرده است رهایی اعلامیه آزادی بردگان زندگی در Confederate states دو سال پیش از آن. زمانی که اتحادیه سربازان وارد در گلوستون به خبری که برده داری شده بود لغو بردگان سابق را جشن گرفتند.

در این اطلاعیه آمده کمتر از دو هفته پس از نرتهم اعلام کرد او سفارش حذف یک مجسمه General Robert E. Lee همراه ریچموند برجسته بنای تاریخی خیابان. این یکی از ترین کشور یاد آثار تاریخی به کنفدراسیون. در اوایل سال جاری نرتهم قوانین امضا scrapping لی-Jackson روز جشن دولت پس از دو متفق ژنرال.

تقریبا مجبور از دفتر در سال گذشته پس از یک نژادپرست سالنامه عکس ظاهر, Northam برنده ستایش گسترده در میان سیاه و سفید به قانونگذاران برای اقدامات خود در ویرجینیا پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر فشرده زانو خود را به Floyd گردن به او التماس کرد برای هوا.

رئیس جمهور تهمت و اعلام کرد در هفته گذشته که او موکول یک کمپین تجمع که برنامه ریزی شده بود در Tulsa, اوکلاهما در Juneteenth. اعلام تجمع کرده بود موجب اعتراض زیرا تولسا در سایت قرار گرفت یکی از بدترین موارد خشونت نژادی در تاریخ ایالات متحده در سال 1921 زمانی که صدها نفر از آمریکایی های آفریقایی تبار بودند قتل عام توسط یک اوباش که سوخته و سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و خانه است.

pharrell-williams.png
Pharrell Williams با دیده ویرجینیا فرماندار رالف نرتهم در اعلام قانون به Juneteenth دولت رسمی تعطیلات. CBS وابسته WTVR-تلویزیون

نرتهم بود پیوست روز شنبه در کنفرانس خبری توسط نوازنده Pharrell Williams, چه کسی از ویرجینیا است. ویلیامز گفت: Juneteenth سزاوار همان سطح از شناخت و جشن به عنوان روز استقلال.

“در اینجا ما روز و اگر شما عاشق آن خواهید بود روز خود را بیش از حد” ویلیامز گفت.

در بیانیه وزارت امور خارجه خانه رهبر جمهوریخواهان تاد گیلبرت تکرار همان احساسات.

“جولای 4th تولد ملت ما اما Juneteenth روز که آن را واقعا شروع به تحقق آن وعده آزادی برای همه” گیلبرت گفت. “برای اولین بار پس از به بردگی گرفته آفریقایی فرود در جیمز تاون در 1619 از زنجیر های اسارت بودند و در نهایت بازیگران خاموش است.”

یوسف راجرز 29 ساله فعال شده است که به طور منظم از معترضان در ریچموند در طول بیش از دو هفته از تظاهرات بیش از فلوید را به قتل آباد نرتهم اعلام.

“این یک گام در مسیر درست” گفت: راجرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im