فرماندار ویرجینیا اعلام حذف Robert E. Lee مجسمه

ویرجینیا فرماندار رالف نرتهم است که انتظار می رود به اعلام حذف یک مجسمه مؤتلفه general Robert E. Lee از ریچموند بنای معروف خیابان. یک دولت رسمی گفت: رادیو فردا که نرتهم است که انتظار می رود به اعلام در صبح روز پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

نرتهم گفت که مجسمه خواهد شد قرار داده و به سازی که مقامات سعی کنید به شکل یک خانه جدید برای یادبود آسوشیتد پرس گزارش.

ویرجینیا قانونی سیاه و پارلمانی گفت: چهارشنبه در بیانیه ای که از بین بردن این اثر تاریخی است “یک گام در مسیر درست در ادامه مبارزه به آدرس نژادپرستی نهادی سیستمیک نابرابری و بقایای باقی مانده از Jim Crow در ما مشترک المنافع.”

“این مؤتلفه آثار نمادی از نژاد پرستی و ظلم و نفرت” گروه گفت. “آن را همزمان با اقدامات مشابه از جمله با حذف مؤتلفه مجسمه در Appomattox در اسکندریه و با برنامه ای برای حذف فردریکسبورگ برده حراج بلوک در این ماه. علاوه بر این ما باید همچنان به تمرکز بر ایجاد آینده ای بهتر با از بین بردن نژادپرستی نظاممند است که هنوز هم وجود دارد در سراسر ما نهاد. “

ویرجینیا خانه عضو Jay Jones آسوشیتدپرس گفت او “غلبه بر” احساسات زمانی که او آموخته مجسمه حذف خواهد شد.

“که یک نماد است برای بسیاری از مردم سیاه و سفید و در غیر این صورت از زمان های رفته از نفرت و ظلم و ستم و ساخته شده است که احساس کمتر از,” او گفت:.

شهردار ریچموند Levar Stoney گفت: در آزادی مطبوعات روز شنبه که مؤتلفه آثار تاریخی اسپری رنگ در طول تظاهرات اخیر که فوران پس از مرگ جورج فلوید. آسوشیتد پرس گزارش معترضان بسیج در اطراف بناهای تاریخی و نقاشی پیام مانند “پایان خشونت پلیس” و “جلوگیری از سفید برتری” در سطح خود.

به دلیل سابقه نژادی و بی عدالتی در این آثار نشان دهنده این شهر قصد دارد به معرفی یک فرمان در تاریخ 1 ژوئیه به حذف مجسمه از شهر زمین.

“زمان تغییر کرده است و از بین بردن این مجسمه ها اجازه خواهد داد که فرایند درمان را شروع برای بسیاری از سیاه Richmonders و ویرجینیایی,” Stoney گفت: در انتشار. “ریچموند است و دیگر پایتخت کنفدراسیون – آن است که پر از تنوع و عشق برای همه و ما نیاز به نشان می دهد که.”

“جورج فلوید مرگ ممکن است رخ داده در مینه سوتا اما این امواج شوک در آوردن بسیار معتبر درد به سطح در شهرستان ما است. شب گذشته ریچموند به من گفت به کانال شهر ما به درد اصلاحات” او ادامه داد. “اجماع این است که برخی از جدی شفا برگزار شده.”

بنای تاریخی خیابان نیز شامل آثار مؤتلفه رهبران J. E. B. استوارت, Jefferson Davis, توماس “Stonewall” جکسون و متی Fontaine Maury. فعالان باید سال ها وقت صرف خواستار حذف لی مجسمه به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مؤتلفه بناهای تاریخی.

Confederate Heritage Groups Rally Richmond's Jefferson Davis Monument, After Commission Recommends Removal To Mayor
RICHMOND, VA – اوت 19: حدود 20 اعضا و حامیان مؤتلفه میراث گروه از جمله CSA دوم: جدید Confederate States of America و ویرجینیا نیروی کار از سه Percenters یا ” دیکسی دین, مدافعان,’ در صورت فعال با حدود 100 مقابله با معترضان در, Jefferson Davis, بنای تاریخی 19 اوت سال 2018 در ریچموند, ویرجینیا. تراشه Somodevilla / گتی ایماژ

اعضای فرزندان جانبازان مؤتلفه سازمان از نوادگان مؤتلفه سربازان شناخته شده است به جمع آوری و جشن در نزدیکی بناهای تاریخی در حالی که در لباس جنگ داخلی-عصر گاهی و تحت فشار قرار دادند برای این و دیگر مؤتلفه آثار باید حفظ شود.

“ویرجینیا بخش دفاع از خود در تاریخ آمریکا و میراث فرهنگی در سراسر کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا. مبارزه باریک اندیش که در حال حمله به ما میراث” این گروه می گوید در وب سایت خود. “این یک تلاش پر هزینه باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر