ویرجینیا تصویب لایحه تنظیم انسولین قیمت در 50 دلار در هر ماه پایین ترین قیمت کلاه در ایالات متحده

نیوزویک | No comments

ویرجینیا نمایندگان مجلس با تصویب یک لایحه که دیدن انسولین قیمت پوش در 50 دلار در هر ماه به طور بالقوه ساخت دولت سوم به مجموعه ای از محدودیت در هزینه های زندگی صرفه جویی در دارو.

دو کشور دیگر در حال حاضر قوانینی که درپوش هزینه که شرکت های بیمه می تواند شارژ برای انسولین در 100 دلار در هر ماه اما ویرجینیا قانون خواهد بود که پایین ترین حد قانونی. برخی از قانونگذاران در اصل می خواستم کلاه قیمت در $30. قانونگذاران در چندین ایالت دیگر نیز پیشنهاد کلاه, اما هیچ یک از آنها رفته اند پایین تر از 100 دلار.

“این است که با هدف ارائه برای کمک به مردمی که بیمه بهداشت و درمان, اما هنوز نمی توانیم دارو را گفت:” ویرجینیا نماینده لی کارتر در طول یک جلسه در اندازه گیری به گزارش روز جمعه از ویرجینیا جیوه. “و با گسترش مدیکید که به پوشش گسترده نوار ویرجینیا جمعیت است.”

این لایحه نیاز به امضا توسط فرماندار ویرجینیا رالف نرتهم برای تبدیل شدن به قانون است. نیوزویک رسیده به نرتهم نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

کلرادو اولین ایالت را به طور کامل تصویب انسولین قیمت دربندی قانون در مارس 2019 به دنبال ایلینوی در ژانویه سال 2020 است. لایحه در ایالت واشنگتن در ماه فوریه هنوز به ارسال به میز فرماندار جی Inslee.

دیابت نتایج در کمی به هیچ انسولین حیاتی قند خون-تنظیم هورمون که به طور طبیعی تولید شده توسط بدن لوزالمعده. بیماران دیابتی اغلب مجبور به جای استفاده از دارویی منبع برای زنده ماندن.

طرفداران کاهش قیمت انسولین می گویند آن است که غیر اخلاقی به اتهام قیمت های بالا برای یک محصول است که بیماران را به معنای واقعی کلمه مرگ بدون. برخی معتقدند قیمت بیمه دربندی اقدامات رفتن نیست به اندازه کافی نشان می دهد محدودیت باید در محل بدون در نظر گرفتن بیمه.

Diabetes supply kit
به طور مستمر افزایش هزینه های انسولین قرار داده اند فشار مالی در بسیاری از بیماران دیابتی که نیاز به دارو برای زنده ماندن.
گتی

انسولین قیمت ها سر به فلک کشید در ایالات متحده در طول سال با هزینه های متوسط سه برابر در دهه گذشته است. هزینه های بالا به این معنی است که حتی کسانی که به طور کامل بیمه هستند گاهی اوقات نمی توانیم خود را به انسولین و لوازم مربوط. مرگ و میر ناشی از پرش دوز یا توسل به خطرناک سهمیه بندی گزارش به طور منظم.

قبل از انسولین در دسترس بود بیماران دیابتی نوع 1 به طور معمول درگذشت دردناک مرگ و میر در عرض دو سال از تشخیص. یک رژیم غذایی بود و در نهایت توسعه به گسترش زندگی یک زمان کوتاه با آوردن بیماران به آستانه گرسنگی اما پیشرفت واقعی ساخته شده است تا دانشمندان کشف انسولین در سال 1921.

ثبت اختراع به انسولین فروخته شد به دانشگاه تورنتو برای $1 چندی پس از آن کشف شد که دانشمندان نمی خواهید به سود خود کشف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>