دکتر مجازی نرم افزار Babylon به طور تصادفی نشان داد ویدئوها از دیگر بیماران GP قرار ملاقات

بابل بهداشت عذر خواهی کرد پس از کاربران مجازی خود GP قرار ملاقات برنامه نشان داده شده است ضبط شده از دیگر بیماران مشاوره.

یک کاربر گفت که او تا به حال شده است با توجه به دسترسی به حدود 50 فیلم که به او تعلق دارند تحت مشاوره پخش بخش از نرم افزار به عنوان او به بررسی نسخه.

بابل گفت: آن را به حال ثابت مسائل و مطلع کمیساریای اطلاعات.

این برنامه که دارای بیش از 2.3 m کاربران در انگلستان ارائه می دهد زندگی می کنند جریان مشاوره بیش از گوشی های هوشمند و الکترونیکی نسخه. این نیز ارائه می دهد یک chatbot که triages بیماران بر اساس علائم خود را.

“شما لازم نیست که به هر چیزی شبیه است که هنگامی که شما با استفاده از یک اعتماد برنامه. تکان دهنده است برای دیدن چنین یاد ماندنی خطا شده است” روری Glover به بی بی سی گفت.
دکتر علی پارسا تاسیس بابل است که headquarted در چلسی

لندن-دفتر مرکزی بابل گفت که سه نفر فرستاده شده بود ضبط شده از کاربران دیگر جلسات مجازی با بهداشت حرفه ای.

“در بعد از ظهر روز شنبه 9 ژوئن ما شناسایی و حل و فصل موضوع را در عرض دو ساعت به موجب آن یک بیمار دیده معرفی یکی دیگر از بیمار, مشاوره, ضبط,” آن را در بیانیه ای گفت.

“بررسی ما نشان داد که سه نفر که رزرو کرده بود و تا به حال ملاقات امروز بودند به اشتباه با ارائه, اما نمی, نمایش فیلم های ضبط شده از دیگر بیماران مشاوره از طریق یک بخش از مشخصات کاربر در بابل برنامه.

“این ناشی از یک خطای نرم افزار به جای حمله های مخرب. مشکل شناسایی شد و به سرعت حل و فصل.

“البته ما هر مسئله امنیت, اما, کوچک, بسیار جدی و تماس بیماران مبتلا به, به روز رسانی عذر خواهی و پشتیبانی که در آن مورد نیاز است.”

یکی از ویژگی های جدید است که اجازه می دهد تا مردم را به سوئیچ از صوتی به تصویری در تماس بود و به سرزنش برای قطعی بابل گفت:, و اضافه کرد که این موضوع تنها در کاربران را تحت تاثیر قرار در انگلستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de