مجازی Kentucky Derby 2020: زمان شروع TV Channel Live Stream, اسب و شانس برای تاج سه گانه مرحله نهایی مسابقات

Churchill Downs خواهد بود desolately خالی در روز شنبه به عنوان رمان coronavirus همه گیر مجبور به تعویق افتادن Kentucky Derby برای اولین بار پس از سال 1945.

در حالی که طرفداران ممکن است گله به آهنگ در کنتاکی در شنبه آنها هنوز هم قادر خواهد بود به تماشای مسابقه. و یا به جای یک نسخه مجازی از آن است. مسیر مسابقه را به میزبان خود اولین کامپیوتر شبیه سازی شده کنتاکی دربی آخر این هفته لقب “کنتاکی دربی: تاج سه گانه مرحله نهایی مسابقات”

به طور سنتی برگزار می شود اولین دوشنبه در ماه مه برای اولین بار پا از تاج سه گانه شده است به تعویق افتاد و به تاریخ 5 سپتامبر به عنوان ورزش مطابق با مستند و اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار داده و در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

در حالی که قمار مجاز نمی باشد در طول مسابقه مجازی طرفداران را تشویق به اهدای آنلاین با تمام درآمد حاصل از رفتن به COVID-19 امداد بودجه.

“چرچیل فراز متعهد شده است برای مطابقت با دلار تا 1 میلیون دلار از کمک های مالی با بودجه به کارگردانی به تیم کنتاکی صندوق و مستقیم تسکین” سازمان گفت: در آزادی مطبوعات.

“یک درصد کوچک خواهد شد اختصاص داده شده برای R. E. I. N. صندوق (برای کمک به صنعت اسب نیاز) یک برنامه مدیریت Churchill Downs پایه و اساس طراحی شده به نفع کارگران از پشت که امرار معاش بوده است نهفته COVID-19 و همچنین برای کمک به اطمینان حاصل شود ضروری برای مراقبت از اسب در طول بیماری همه گیر.”

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

وقتی کنتاکی دربی ؟

نسخه مجازی از مسابقه برگزار خواهد شد در 5:45 p. m. ET در مارس 2, همان تاریخ واقعی رویداد در اصل برنامه ریزی شده برای.

ارائه جهان تا بازگشت به نسبت نرمال کنتاکی دربی های واقعی اسب و سوارکاران برگزار خواهد شد در تاریخ 5 سپتامبر.

چگونه مجازی Kentucky Derby کار می کند ؟

در شنبه 13 گذشته تاج سه گانه برندگان رقابت در مجازی Kentucky Derby. سازمان باید گفت که کامپیوتر شبیه سازی شده نسخه ای از این مسابقه را “استفاده از الگوریتم های داده از جمله تاریخی ناتوان اطلاعات در مورد هر یک از اسب کمک می کند که برای تعیین احتمال پتانسیل خود را به اتمام موقعیت.”

پوشش تلویزیون و پخش زنده

کنتاکی دربی یکی از پربیننده ترین رویدادها در ایالات متحده و اولین نسخه مجازی پخش خواهد شد توسط NBC.

جریان زندگی می کنند در دسترس خواهد بود NBC Sports سایت.

زمینه

سیزده قبلی تاج سه گانه برندگان خواهد شد در این مسابقه در روز شنبه ابتدا در سال 1919 برنده آقا بارتون. گالانت Fox, اوماها و جنگ Admiral که مسجل تاج سه گانه در سال 1930 سال 1935 و در سال 1937 نیز در میان شرکت کنندگان به عنوان Whirlaway و تعداد ناوگان برندگان در سال 1941 و در سال 1943. حمله برنده اول پس از جنگ جهانی دوم تاج سه گانه در سال 1946 است که در این زمینه همراه با استنادی که برنده کنتاکی دربی بلمونت مخاطرات و Preakness Stakes در سال 1948.

1970 توسط دبیرخانه که اول شد برنده تاج سه گانه در 25 سال در سال 1973 سیاتل کشت و تأیید کرد که پیروزی در سال 1977 و 1978 بود. آمریکا و فرعون و توجیه برندگان در سال 2015 و 2018 به ترتیب کامل در این زمینه است.

 1. تأیید
 2. حمله
 3. دبیرخانه
 4. آقا بارتون
 5. سیاتل کشت
 6. آمریکایی فرعون
 7. گالانت فاکس
 8. استناد
 9. جنگ Admiral
 10. Whirlaway
 11. تعداد ناوگان
 12. توجیه
 13. اوماها (روباز انتخابی)

شانس

در حالی که شرط بندی مجاز نیست که در این مسابقه یک رویداد خیریه طرفداران را تشویق به سعی کنید و انتخاب برنده در KentuckyDerby.com به عنوان تمام سود را نسبت COVID-19 امداد بودجه.

کسانی که به درستی انتخاب برنده نهایی خواهد وارد یک قرعه کشی برنده یک Kentucky Derby 146 VIP تجربه.

“ما افتخار می کنیم برای استفاده از این پلت فرم به عنوان یک نیروی خوب با جمع آوری پول برای این شایسته COVID-19 اضطراری طرح” لایحه Carstanjen مدیر عامل شرکت Churchill Downs گنجانیده شده است در بیانیه ای گفت. “ما می خواهیم طرفداران را به پیوستن به ما با بخشش و جشن با ما از خانه است.”

Secratariat است 7/2 مورد علاقه و به دنبال آن استناد و Whirlaway در 4/1 در حالی که Omah, تأیید و سیاتل کشت در 5/1. آمریکا و فرعون و تعداد ناوگان هستند و در خط بعدی در 6/1 پس از جنگ دریاسالار و توجیه در 8/1 و 15/1 بود و حمله و شجاع روباه هر دو 20/1 غیر خودی.

Kentucky Derby, coronavirus
Churchill Downs نشسته عمدتا خالی پس از اعلام این که 146 کنتاکی دربی خواهد بود تا سپتامبر به تعویق افتاد 5 با توجه به کروناویروس در 17 مارس در لوئیزویل ، به دلیل نگرانی از (COVID-19) این اولین بار است که از سال 1945 که Kentucky Derby شده است برگزار می شود اولین دوشنبه در ماه مه.
اندی لیون/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر