ویروس بیشتر خدمه آمریکایی کشتی پس از اخراج کاپیتان

تعداد crewmembers در ایران-طراحی ناو هواپیمابر که آزمایش مثبت برای coronavirus افزایش یافته است به 155 نیروی دریایی گفت: روز شنبه. شماره جدید که علامت 13 درصد افزایش در 24 ساعت اعلام شد و دو روز پس از ناو یو اس اس تئودور روزولت کاپیتان اخراج شد.

نیروی دریایی گفت: 44 درصد از حامل 4,800 ملوانان تست شده برای COVID-19 و 1,548 ملوانان از خدمه منتقل شده در ساحل. هیچ ملوانان در بیمارستان بستری شده است.

Sailors Transfer off USS Theodore Roosevelt Ashore for Quarantine
در آوریل 3, 2020, seabees هماهنگی حمل و نقل از ملوانان داده شده به ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت (CVN 71) که مورد آزمایش منفی برای COVID-19 و بدون علامت از پایگاه نیروی دریایی گوام به دولت گوام و نظامی تایید محل سکونت تجاری. عکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط رئیس ارتباطات جمعی متخصص Matthew R. White

کشتی فرمانده Captian برت Crozier کار اخراج شد در روز پنج شنبه پس از نوشتن داغدار نامهدرخواست نیروی دریایی را قوی تر اقدام به متوقف کردن گسترش ویروس روی عرشه کشتی.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly گفت Crozier “نشان داد بسیار ضعیف قضاوت” در وسط یک بحران است. او گفت: کاپیتان کپی بیش از حد بسیاری از مردم در این یادداشت که به بیرون درز شد به کالیفرنیا روزنامه و به سرعت گسترش به بسیاری از رسانه های خبری.

Modly تصمیم به حذف Crozier به عنوان فرمانده کشتی بود بلافاصله محکوم توسط اعضای کمیته نیروهای مسلح مجلس که آن را به نام “بی ثبات حرکت” است که “به احتمال زیاد قرار داده و خدمات ما اعضای بیشتر در معرض خطر و خطر اندازد ناوگان ما آمادگی.”

co-crozier-small.jpg
کاپیتان برت Crozier. نیروی دریایی ایالات متحده

Modly خبرنگاران پنتاگون گفت در طول یک ناگهان به نام کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که Crozier باید رفته به طور مستقیم به خود را فوری فرماندهان بودند که در حال حاضر در حال حرکت برای کمک به کشتی. و او گفت: Crozier ایجاد وحشت توسط نشان می دهد 50 ملوانان می میرند.

“آنچه در آن می کند آن را تضعیف تلاش های ما و زنجیره ای از فرمان تلاش برای رسیدگی به این مشکل و ایجاد وحشت و ایجاد درک است که نیروی دریایی است و نه در کار دولت نیست و این فقط درست نیست” Modly گفت.

او شکایت کرده است که Crozier ارسال یادداشتی به مردم در خارج از زنجیره ای از فرمان و در غیر امن ایمیل طبقه بندی نشده. و او گفت: او به این نتیجه رسید که کاپیتان توانایی واکنش نشان می دهند حرفه ای غرق شد توسط ویروس چالش “زمانی که بازیگری حرفه ای بود و آنچه که مورد نیاز بیشتر است. ما انجام دهد و ما باید انتظار بیشتر از افسران فرمانده ما هواپیما حامل.”

در اوایل این هفته Modly به خبرنگاران گفت که Crozier نمی خواهد رها از وظیفه تلاش برای محافظت از ملوانان خود را, اما او در سمت چپ درب باز برای مجازات اگر کاپیتان به بیرون درز این یادداشت به مطبوعات. در روز پنج شنبه Modly گفت او هیچ اطلاعاتی نشان می دهد که Crozier به بیرون درز این یادداشت به مطبوعات.

او گفت که اگر Crozier ارتباط برقرار کرده و تنها رهبری و نه به طور گسترده ای توزیع شده در این یادداشت او را به احتمال زیاد هنوز هم یک شغل است. او در زمان مسئولیت برای تصمیم گیری به آتش Crozier و گفت: او هیچ فشاری از کاخ سفید برای انجام این کار.

دموکرات ها در کمیته مجلس با صدور بیانیه مشترک در حمایت از Crozier. آنها گفتند که در حالی که کاپیتان رفت و در خارج از زنجیره ای از فرمان های همه گیر ارائه یک مجموعه جدید از چالش است.

“کاپیتان Crozier بود به حق نگران سلامت و ایمنی خدمه اش اما او رسیدگی نمی کند بسیار زیاد فشار مناسب” قانونگذاران گفت. “اما تسکین او را از فرمان او overreaction.”

ویدئوها جمعه منتشر شد نشان می دهد Crozier بود تشویق صدها نفر از ملوانان به عنوان او را ترک یو اس اس روزولت لنگر انداخت در گوام پس از بحث برانگیز خود را شلیک. خدمه از روزولت آشکارا نشانه حمایت خود را در فیلم های گرفته شده از کشتی به عنوان او strode به تنهایی رسما پایین ونشس دام ستایش به طور خلاصه به خدمه قبل از وارد شدن به یک انتظار خودرو در اسکله.

“کاپیتان Crozier, کاپیتان Crozier,” ملوان بر روی عرشه کشتی شعار می دادند به آنها دست می زدند.

“این است که چگونه شما ارسال یکی از بزرگترین کاپیتان شما تا به حال” یک فرد ناشناس شنیده می شود گفت: در یکی از فیلم های ارسال شده بر روی رسانه های اجتماعی.

Farwell آقا آن شده است لذت #WEARETRSTRONG #MYCO #TR

ارسال شده توسط Michael واشنگتن در یکشنبه, مه 3 سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de