بازدید کنندگان با استفاده از Balmoral و مستغلات به عنوان یک, در بیرون, توالت,

رنجرز در Balmoral و مستغلات در بر داشت دور انداخته زباله و دستمال مرطوب در نزدیکی مسیرهای پیاده روی به مردم با استفاده از زمینه به عنوان یک وحشی ،

کارکنان در حدود 50000 هکتار سایت که در خانه های Balmoral قلعه و اسکاتلند, خانه, خانواده سلطنتی, تصاویر ارسال شده از رسوب بیش از آخر هفته در کنار مسیرهای در Aberdeenshire و مستغلات.

توالت های عمومی در سایت بسته شده اند و رنجرز در توئیتر خود نوشت: “نا امید به دیدن بسیاری از دستمال دور انداخته شده در املاک و امروز. در کنار مسیر و بناهای تاریخی. لطفا به یاد داشته باشید وجود دارد توالت های عمومی باز برای مایل در اطراف در حال حاضر است.”

املاک و گفت: این توالت در نزدیکی دریاچه Muick موفق توسط Aberdeenshire, شورای, بسته شده اند اما این مردم بوده است “شکستن به آنها”.

“شرایط در داخل در حال تبدیل شدن غیربهداشتی” به آن اضافه شده است.

در کنار مشاوره در مورد آنچه که مردم باید انجام دهید اگر آنها گیر افتاد, کوتاه, رنجرز بازدید کنندگان توصیه می شود بیشتر مؤدبانه برخوردار هستید.

آنها در توئیتر خود نوشت: “بخشی از مشکل این است که ما شاهد بسیاری از غیر زیست تخریب پذیر دستمال مرطوب بودن دور انداخته در حومه شهر.

“همچنین مردم انتخاب برای از بین بردن خود را درست در کنار مسیرهای شلوغ و یا بناهای تاریخی به جای حرکت کمی دورتر برای جلوگیری از آلودگی است.”

می آید پس از وزیر دولت محلی سیمون کلارک و وزیر محیط زیست ربکا Pow نوشت: به شوراهای ترغیب آنها به دنبال در بازگشایی هر بسته توالت عمومی است.

این نامه گفت: “شوراها باید در نظر آسیب رساندن به سلامت عمومی و محیط زیست محلی ناشی از مردم تسکین خود ،

“ترکیبی از این داغتر آب و هوا و دولت فشار برای حمایت از, هوای آزاد, مهمان نوازی به تقویت نیاز برای دسترسی به تشناب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im