کله خر و بالا-سیم هنرمند Nik Wallenda تلاش خواهد کرد برای عبور از یک آتشفشان فعال در زنده تلویزیونی شنبه شب.

شیرین کاری پخش خواهد شد به عنوان یک ساعت خاص به نام آتشفشان زندگی می کنند! با Nik Wallenda در ABC. این برنامه در 8 p. m. و و را به دنبال خواهد داشت Wallenda روند را به عنوان او آماده برای راه رفتن در سراسر نیکاراگوئه را Masaya volcano. مزایا آخرین فوران در سال 2016 ایجاد یک دریاچه گدازه ها در دهانه آن.

هر چند مزایا انتظار نمی رود که به فوران در طول Wallenda را پیاده روی Wallenda می گوید: این یک احتمال است. حتی بدون یک فوران شیرین کاری خطرناک است. این 1,800 پا در سراسر آتشفشان و بادهای می تواند آن را دشوار برای Wallenda برای حفظ تعادل خود را. اگر که نبود همه آتشفشان ساطع گازهای خطرناک Wallenda می گوید می تواند خفه و یا حتی نابینا او را. برای ایمن ماندن Wallenda خواهد شد با پوشیدن یک ماسک و عینک.

Nik Wallenda
Nik Wallenda نشان داده شده در اینجا تلاش خواهد کرد برای عبور از یک آتشفشان فعال شنبه شب در “آتشفشان زندگی می کنند! با Nik Wallenda.”
Maarten de Boer/ABC

“آن بالاترین راه رفتن من تا کنون تلاش کرده است. همچنین طولانی ترین پیاده روی من تا کنون تلاش” Wallenda گفت WFTS. “در واقع وجود دارد بسیار [کربن دی اکسید] که آن را جذب اکسیژن از ریه های شما. بنابراین وجود دارد که وجود دارد این گرما و این واقعیت است که این آتشفشان فوران می تواند در هر لحظه است.”

مزایا قرار می دهد از بیش از 330,000 تن دی اکسید کربن در سال است. در حالی که در نظر گرفته یکی از فعال ترین آتشفشان—فوران 13 بار در 30 سال—مزایا شناخته شده نیست باعث مرگ و نابودی است. اما در سال 2001 جدید دریچه تشکیل شده بود توسط یک انفجار که فرستاده سنگ تا آنجا که یک سوم از یک مایل دور, زخمی شدن یک نفر.

هر چند کلیشه است “به پایین نگاه نکن!” زمانی که به کسی است که بالاتر از سطح زمین بالا Wallenda می گوید که یک بیت از مشاوره او را دنبال نمی کرد.

“من کاملا نگاه” Wallenda گفت: صبح به خیر امریکا. “این بیشتر در مورد این قطعه زیبا از طبیعت.”

سیم نگه داشتن Wallenda هوا تنها یک اینچ ضخامت و Wallenda می گوید: او هرگز راه می رفت در کابل از قطر که تا آماده شدن برای این شیرین کاری. او انتظار دارد که کامل راه رفتن را به یک کمی بیش از نیم ساعت است.

volcano live with nik wallenda
“آتشفشان زندگی می کنند! با Nik Wallenda” پخش زنده پنج شنبه, آوریل 4 در ABC از مزایا آتشفشان در نیکاراگوئه.
جف دالی/ABC

این دور از Wallenda اول با مشخصات بالا رفتن. گذشته سال در مشابه ABC ویژه این کله خر رفت از 1300 فوت بالاتر از شهر نیویورک در میدان تایمز. نیک و خواهر خود را که در پیوست او در میدان تایمز پیاده روی هستند هفتمین نسل از نوازندگان سیرک با مشهور وسعت پرواز Wallendas. اعضای Wallenda خانواده انجام شده است شاهکارهای تعادل از اوایل 1900s.

Wallenda نگه داشته است تا این میراث خانوادگی تبدیل شدن به اولین بند باز به راه رفتن در سراسر آبشار نیاگارا برای 2012 ABC خاص است. در سال 2008 او را شکست رکورد جهانی بیشترین و طولانی ترین-همیشه دوچرخه سوار بر روی یک سیم بالا در ظاهر در ان بی سی امروز.

از بند باز گفت WFTS که او امیدوار است او شاهکارهای شگفت انگیز را نشان می دهد دیگران به جلال خدا.

“من فکر می کنم هر کس یک هدیه منحصر به فرد یک استعداد منحصر به فرد. من را انتخاب کنید به استفاده از آن را به افتخار به نام او با نشان دادن مادر طبیعت و همچنین فقط در ستایش او گفت:” Wallenda. “من همیشه بسیار مراقب باشید زمانی که من صحبت در مورد ایمان من به من می گویند لزوما بر این باورند که خدا دارد مرا در سیم اگر چه او بیشتر که قادر به, اما من فکر می کنم که خواهد بود, تست, خدا. واقعیت این است که او به من داده عقل و فهم قادر به یادگیری و آموزش و آماده شدن برای این سناریو بدترین حالت.”

بیننده می تواند لحن به ABC شنبه شب برای تماشای آتشفشان زندگی می کنند! با Nik Wallenda. ABC نیز پخش این برنامه در خود سایت و نرم افزار ABC که نیاز به ورود به سایت از یک شرکت ارائه دهنده تلویزیون. این برنامه همچنین به نظر می رسد در Hulu برای جریان شروع پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im