داوطلب را افزایش می دهد $30,000 برای کمک به نشویل بازیابی پس از گردباد

سی بی اس آمریکا | No comments

گردباد پاره پاره از طریق تنسی در روز سه شنبه کشته شدن حداقل 25 نفر. اما طوفان تا به حال به سختی به سمت چپ دولت زمانی که هزاران نفر آغاز شد و پله به جلو برای کمک به.

یکی از این افراد است که سازمان ارین Oprea. ساعت پس از یک گردباد ضربه او نشویل محله سابق دریایی گروهبان شروع بسیج داوطلبان.

مشهور مربی به خیابان ها ریختند و شروع یک GoFundMe صفحه. تا کنون آن مطرح شده بیش از $30,000 که Oprea گفت: او را به همسایگان.

کسانی که همسایه ها شامل تری وارن که خانه نابود شد توسط tornado. در حال حاضر وارن خواب در ماشین خود را — فقط فوت دور از Oprea همراه عملیات.

“آن را مانند یک معجزه است. آنها وجود دارد وقتی که من نیاز به آنها” وارن گفت: “من احساس خوبی در داخل فقط به دیدن مردم می خواهم که کمک به من — اما بهترین از همه آن را می سازد من می دانم که خدا وجود است.”

اما آن را نمی خواهد فقط به نیت شفا. آن را نیز زمان می برد.

“من فکر می کنم بزرگترین چیزی که من شروع به درک که چیزهایی که واقعا باعث ناراحتی من این است که آن را هرگز خواهد بود که همان” Oprea و افزود: “اما همه در آن با هم و کمک به یکدیگر است.”

© 2020 CBS Interactive, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>