از تمام چیزهایی که سخت تر به عنوان ما سن و سال یکی از مهمترین و چالش برانگیز است که به تنهایی می آید که با از دست دادن دوستان و عزیزان. پنسیلوانیا برنامه است که امید به تغییر است که با ارسال همراهان به بازدید افراد مسن که ممکن است در غیر این صورت هیچ کس به صحبت کردن.

64 ساله پاملا لیدل یک داوطلب ارشد برنامه همراه در Allegheny County Pennsylvania. این یک Department of Human Services برنامه که دریافت بودجه فدرال از شرکت برای خدمات اجتماعی و ملی. لیدل داوطلبان در پیتسبورگ منطقه و بازدید از چند خانه نشین سالمندان در هفته است.

img-0585.jpg
64 ساله پاملا لیدل بازديد 90 سال ژوزفین Toia به عنوان “ارشد همراه است.” دو زن راه رفتن و ناهار اما بازدیدکننده داشته است خود را عمدتا تشکیل شده از چت. ایسنا

یکی از سالمندان او اختصاص داده شده به 90 سال ژوزفین Toia. لیدل بازدیدکننده داشته است خود را دو بار در هفته به مدت سه ساعت در یک زمان. در حالی که لیدل می گوید او می شود دوستان با همه مردم او بازدیدکننده داشته است او و Toia باید با تشکیل یک باند خاص.

بالا بردن بیشتر

بیشتر در بالا بردن

هر دو بزرگ شده در پیتسبورگ منطقه دارای سه فرزند و در حال حاضر بزرگ مادربزرگ. این نقطه از برنامه: برای جفت سالمندان با داوطلبان آنها ممکن است چیزی در مشترک با.

داوطلبان باید 55 ساله یا مسن تر گفت: Kurt Emmerling DHS معاون مدیر آژانس منطقه پیری — و یک دلیل وجود دارد که. “آن طوری طراحی شده [سالمندان] یک همکار,” او گفت:.

“ما واقعا می خواهید سالمندان ما به احساس خوب در مورد خود است. هیچ مشکلی به زبان به نسل که جوان … اما وقتی که می آید به های مشترک, پس زمینه شما می خواهید کسی نزدیک در سن شما. و این است دلیل اصلی که چرا” Emmerling ادامه داد.

بسیاری از سالمندان و اصحاب فقط چت در طول بازدیدکننده داشته است خود را. لیدل و Toia انجام یک کمی بیشتر. “ما صحبت کنید. ما در اتاق رختشویی. ما راه رفتن در سالن” لیدل گفت ایسنا با خنده اضافه کرد که Toia دوست دارد به ورزش در بالا رفتن و پایین راهرو با استفاده از واکر.

img-0587.jpg
ژوزفین هنوز هم آن را کردم. 90 سال نگه داشته و او را همراه خنده, در طول یک ژانویه مراجعه به خبر آنلاین برچسب گذاشته شده توسط همراه است. ایسنا

Toia که خانواده زندگی نمی کند در این نزدیکی هست آرتریت و تحرک محدود بنابراین داشتن کسی مثل لیدل در اطراف بسیار مفید است. اما لیدل نیست فقط کمک به او انجام کارهایی است که باید تبدیل به دشوار با سن او نیز کسی را به اعتماد.

“ما در مورد بحث ما ، به خصوص شوهرش” لیدل گفت. “او نتواند او را بسیار. او عاشق شوهرش … آنها جفت روح واقعی.”

Toia و شوهر ازدواج کرده بودند برای بیش از 60 سال تا زمان مرگ او در حدود سه سال پیش. “اجازه دهید آن صورت, من تنها هستم,” او گفت: CBS اخبار در طول لیدل را ببینید. در حالی که از دست دادن او بوده است دشوار تجربه او خوشحال به یک همراه و همدم مانند لیدل به صحبت کردن.

“ما باید بسیار سرگرم کننده فقط صحبت کردن در مورد چیزهای مختلف افراد مختلف” Toia گفت. “او بسیار گرم است. بسیار ملاحظه است.”

“شما فکر می کنم ما شناخته شده هر یک از دیگر در سال” لیدل گفت.

هر دو توافق کردند که لیدل را دوست دارد به “از بین بردن” Toia. در طول یک سفر در ماه ژانویه او یک ساندویچ و او به ارمغان آورد, در خانه, سالاد سیب زمینی با آن — به همراه نوشابه و شیرین بیان به عنوان یک اضافی درمان است.

لیدل که مشغول به کار به عنوان یک دستیار ارشد قبل از او بازنشسته گفت: کمک به افراد مسن است که او را “شور و شوق است.”

img-0583.jpg
پاملا لیدل بازديد ژوزفین Toia حداقل دو بار در هفته. هر دو توافق کردند که لیدل را دوست دارد به “از بین بردن” Toia با رفتار هنگامی که او بازدیدکننده داشته است. ایسنا

“آنها نیاز دوستان است. آنها می شود بنابراین تنها در خانه که, گاهی,” او گفت:. “و آنها در حال نشستن وجود دارد به دنبال در آن دیوار, تلفن ain’t زنگ. آنها نیاز به برخی از شرکت. و من میخوام که آنها را خوشحال می کند.”

“من آنها را درمان مانند مادر من بود,” او اضافه شده است. فاصله سنی بین لیدل و برخی از سالمندان او بازدیدکننده داشته است همان تفاوت سن بین خودش و مادرش. بنابراین او خودش را می یابد تماشای همان فیلم های قدیمی او استفاده می شود به تماشای با مادر او.

لیدل گفت: اینکه یک مقام ارشد همراه است که به نفع او و در او پنج سال از داوطلب شدن با برنامه, او ساخته شده بسیاری از دوستان است. “واقعا آنها به من کمک بیش از حد. چون من تنها چیزی, هم,” او گفت:.

در پایان روز زمانی که زنان باید خود را پایان چت, پیاده روی خود را و خود ناهار لیدل می گوید او احساس می کند که خدا او را در جای مناسب. “من احساس می کنم چیزی که از خدا می خواستم مرا به انجام. حداقل من چیزی برای امروز,” او گفت:. “شما قرار است به مردم کمک کند. و من در تلاش برای راه رفتن با خدا, بنابراین من باید به مردم کمک کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de