معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن شب موفق در سه شنبه دموکراتیک مقدماتی کمک کرده بود انتخابات که بیش 2016 سطوح در هر گروه سنی به جز برای افراد جوان است.

مردم در انتخابات بالاتر بود و به طور کلی در هر ایالت به جز اوکلاهما اما درصد رای دهندگان بودند که 17 تا 29 سال پیر شد و پایین تر از در سال 2016. سناتور برنی ساندرز می کند به خصوص به خوبی با رای دهندگان و عدم مشارکت مردم برای این گروه به احتمال زیاد منجر به underwhelming نتایج. برعکس جوانتر رای دهندگان هستند گروهی که به نفع بایدن ،

در برخی از ایالت ها دقت برنده بایدن جوانان مردم در انتخابات کاهش از زمانی که ساندرز مواجه وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در چهار سال قبل و با توجه به نظرسنجی های خروج. مدارس ساخته شده تا 20 درصد از رای دهندگان در تگزاس در سال 2016 اما تنها 15 درصد در سال 2020 است. ماساچوست در این گروه کاهش یافته و از 19 درصد به 16 درصد است.

Sanders کمپین گفته می شود در حال توسعه یک طرح برای تشویق دانشجویان به رای با وجود احتمالا در بهار زمانی که دسته بعدی از شش متحده خود را می گویند در مارس 10. این سناتور همچنین اذعان کرد که underwhelming جوانان مردم در انتخابات بود و نه به او کمک کرد تا در روز سه شنبه.

“ما شده است به عنوان موفق به عنوان من امیدوارم در آوردن افراد جوان ، و پاسخ این است که ما در حال ساخت برخی از پیشرفت” گفت: ساندرز در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه.

“اما در طول تاریخ همه می دانند که رای دادن در این نوع از اعداد است که افراد مسن رای در” ساندرز اضافه شده است. “من فکر می کنم تغییر خواهد کرد که در انتخابات عمومی ، اما صادقانه به شما بگویم ما انجام داده اند و همچنین در آوردن افراد جوان به روند سیاسی است. آن است که آسان نیست.”

Joe Biden
معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در انتخابات ریاست جمهوری رویداد در لس آنجلس, کالیفرنیا, در تاریخ 4 مارس سال 2020 است.
ماریو تاما/گتی

مشارکت در ویرجینیا بود که در تمام زمان بالا با 1.3 میلیون رای دهندگان گرفتی 2008 قبلی بالا فقط زیر یک میلیون. تنها 13 درصد از رای دهندگان در جمعیتی جوان نسبت به 16 درصد در سال 2016.

اما بایدن خرد ساندرز در ویرجینیا توسط بیش از 30 درصد و به احتمال زیاد می توانست برنده این دولت بدون در نظر گرفتن سن رای دهندگان با توجه به داشتن سهم بسیار بزرگتری از رای گیری از ساندرز موفق در کشور 71 درصد به 16 درصد است.

سیاه و سفید مورد علاقه رای دهندگان بایدن با حاشیه های قابل توجهی در بسیاری از کشورهای در کمک به او برای پیروزی های قاطع در ایالت های جنوبی به خصوص. ساندرز شانس بهتر است در مناطق قابل توجهی اسپانیایی جمعیت یک گروه سناتور ورمونت دارای یک مزیت ،

عوامل دیگری که ممکن است کمک کرده اند معاون رئیس جمهور سابق به موفقیت عبارتند از اواخر تایید توسط سناتور. ctq و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg که کاهش یافته است از نژاد و حمایت بایدن فقط یک روز قبل از رای دهندگان رفت و به پای صندوق های رای. خروج سنجی نشان می دهد که کسانی که انتخاب خود را در اواخر مورد علاقه بایدن به شدت.

نیوزویک رسیده به هر دو ساندرز و بایدن مبارزات نظر بود اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im