W Series drivers حرکت و نزدیک به فرمول یک با معرفی سوپر مجوز امتیاز

این مسیر برای رانندگان زن برای رقابت در فرمول یک به طور بالقوه کردم سریعتر در روز پنج شنبه زمانی که سری W خود را اعلام کرد هشت خواهد شد امتیاز دریافت خواهید کرد به سمت FIA سوپر مجوز در این فصل است.

چهل و فوق العاده مجوز امتیاز به دست آورده بیش از یک دوره سه ساله مورد نیاز برای رانندگان واجد شرایط برای رقابت در F1 و زن و همه سری W در روز پنج شنبه تایید کرد که خود را قهرمان را به خانه 15 امتیاز در سال 2020 است. دوم و سوم بر روی سکو خواهد بود نه چندان دور در پشت با 12 و 10 امتیاز به ترتیب و رانندگان در پایان فصل بین چهارم و هشتم دریافت بين هفت و یک نقطه.

F1 تا به حال نه یک زن پس از رقابت Lella لومباردی در سال 1976 اما این فرصت را به جمع آوری مجوز امتیاز در سری W می توانید ببینید بیشتر زنان تبدیل شدن به واجد شرایط برای برداشتن لکه های تیم.

مقدار از نقاط اختصاص داده شده به سری W چاله آن را بین فرمول 3 و 4 از نظر سطح و سری W, مدیر اجرایی, کاترین باند Muir گفت: به این معنی رانندگان زن در حال حاضر باید یک راه روشن از پیشرفت: “در حال حاضر که برای اولین بار هشت تعلق خواهد سوپر مجوز امتیاز سری W تبدیل شده است و حتی مهم تر پله در سی نردبان برای رانندگان زن که جاه طلبی است که به نژاد و یک روز ضرب و شتم رانندگان مرد در FIA فرمول 3 قهرمانی است که منطقی بعدی پله در نردبان برای آنها و فراتر از آن.”

هنگامی که آن را راه اندازی در سال 2018 برخی در motorsport انتقاد سری W برای پیوند رانندگان زن در ورزش که در آن هر دو جنس رقابت در برابر یکدیگر است. معرفی FIA نقاط همراه با اخبار در اوایل این ماه که سری W خواهد شد که مسابقات در undercard F1 آمریکا و مکزیک, Grands جایزه در سال 2020 را به عنوان یک راه مشروعیت بخشیدن به سری.

سابق راننده F1 و سری W هیئت مشورتی رئیس David Coulthard توصیف سوپر مجوز امتیاز به عنوان “جام مقدس” برای رانندگان و اضافه کرد: “[این] FIA تصمیم را تایید مطلق من اعتقاد به این که سری W ضروری است در حال توسعه زنان استعداد است.”

این قهرمانی را به اثر مورد نظر از افزایش فرصت ها برای زنان به نظر می رسد به کار در حال حاضر. جیمی چادویک برنده افتتاحیه فصل 2019, گرفته شده است به عنوان یک توسعه راننده تیم ویلیامز در F1 و بعد مشخصات خود را افزایش طول سری W اجرای سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر