تیاو ویلز مجمع رای به معرفی یک کتابخانه بان کی مون در ولز.

مجمع اعضا رای دادند 36 تا 14 روز سه شنبه در حمایت از دولت ویلز لایحه که بدان معنی است که این کشور می پیوندد 58 کشورهای دیگر از جمله اسکاتلند در پایان دادن به تنبیه بدنی کودکان است.

وزرای می گویند این قانون به اجرا در خواهد آمد 2022 پس از به دست آوردن موافقت سلطنتی اما مخالفان این قانون می گویند آن را criminalise پدر و مادر و افزایش فشار در حال حاضر کشیده خدمات اجتماعی.

عمومی وعده داده شده گسترده کمپین آگاهی قبل از اجرای این قانون است.

اولین وزیر علامت Drakeford گفت: “بار تغییر کرده” و جسمی تنبیه کودکان دیگر بخشی از جامعه مدرن است.

او گفت: “من افتخار ولز گرفته شده در این مرحله و یک بار دیگر قرار داده و حقوق کودکان در قلب آنچه ما در اینجا در ولز.

“حفاظت از کودکان و دادن آنها بهترین شروع در زندگی همیشه باید اولویت ما است.

“زمان تغییر کرده است و هیچ جایی در یک جامعه مدرن برای تنبیه بدنی کودکان است.

“ولز می پیوندد اسکاتلند در اولین بخش از انگلستان به دیدن از طریق یک تغییر مثبت به این قطعه کلیدی از قانون است.”

تغییر قانون حذف خواهد شد قانون مشترک دفاع معقول مجازات است که در حال حاضر در دسترس برای والدین و ارقام اگر متهم به حمله و یا باتری در برابر یک کودک است.

منتی اولین واگرایی هسته حقوق کیفری بین ولز و انگلستان که در آن پدر و مادر هنوز هم قادر خواهد بود به طور قانونی از لحاظ جسمی یک کودک به عنوان طولانی به عنوان آن است که تلقی “معقول”.

کودکان (لغو دفاع معقول مجازات) (ولز) لایحه منجر شد توسط جولی مورگان معاون وزیر بهداشت و خدمات اجتماعی که وجود دارد گفت: “هیچ چیز مانند یک دوست داشتن دوست داشتن”.

او گفت: “مجازات های بدنی هیچ جایی در اینجا در ولز – وجود دارد هیچ چیز مانند محبت و دوست داشتن و هیچ دلیل موجه برای یک فرد به یک فرد کوچک.

“من خوشحال هستم که ما باید رای به تغییر قانون برای کمک به محافظت از فرزندان ما و نسل های آینده است.”

او افزود: “تغییر در قانون را به وضوح برای پدر و مادر حرفه ای و کودکان که از لحاظ جسمی تنبیه کودک قابل قبول نیست در ولز است.”

اما مخالفان تغییر قانون گفت: این امر هیچ چیز برای کمک به کودکان در معرض خطر بودن مورد آزار قرار گرفته اند و “تاثیر منفی” در خانواده است.

Dr اشلی frawley می, یک جامعه شناس در دانشگاه سوانزی و سخنگوی معقول ولز کمپین گفت: “دوست داشتنی لایحه ممنوعیت است که به سادگی سیاست های بد.

“این خواهد شد در نتیجه بسیار منفی مداخله در خانواده افزایش فشار در محاصره خدمات اجتماعی ادارات و هیچ چیز انجام خواهد داد برای کمک به کودکان که واقعا در معرض خطر سوء استفاده.

“دولت انتخاب کرده است به چشم پوشی از مجموعهای از نگرانی در مورد این قانون. متاسفانه به نظر می رسد تاثیر منفی دوست داشتنی ممنوعیت را تنها می توان متوجه شد هنگامی که آن را به اجرا در می آیند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im