ولز v ایتالیا شش کشور 2020: چه ساعتی مسابقه شروع, چه, کانال های تلویزیونی آن است و آنچه که ما پیش بینی?

آنچه در آن است ؟

تیاو اولین مسابقه از سال 2020 شش کشور بین ولز و ایتالیا در اصالت ورزشگاه کاردیف.

زمانی که در آن است ؟

شنبه فوریه 1.

چه زمان و پا زدن ؟

ولز v ایتالیا لگد کردن در 2.15 ساعت از روز را به بازی.

چه کانال تلویزیون است ؟

این مسابقه پخش شده در بی بی سی یک و S4C.

شما همچنین می توانید پوشش زنده مسابقه حق در اینجا با Telegraph Sport.

آنچه که در آخرین, تیم ملی چه خبر ؟

ولز

عربها مرکز نیک Tompkins و 18 سال گلاستر بال لوئیس ریس-Zammit باید هر دو نام برده شده است در ولز تیم ملی.

آنها پیوست توسط سه uncapped بازیکنان در فروش کوسه سرپا نگه داشتن WillGriff جان زنبورهای قفل خواهد Rowlands و خاله بال جانی McNicholl و نیز وجود دارد یک فراخوان برای scrum-نیم Rhys Webb.

Webb آخرین بازی تست راگبی بیش از دو سال پیش قبل از پیوستن به باشگاه فرانسوی تولون و حکم خود را از ولز مشاجره چون او را برآورده نمی کنند حداقل 60-کلاه معیارهای انتخاب برای بازیکنان پیمودن تجارت خود را در خارج از کشور است.

Tompkins, 24, نمایندگی انگلستان ساکسن در سال 2016 و انگلستان زیر 20 سال جام جهانی برنده اما او واجد شرایط برای ولز خود را از طریق ورخهم متولد مادر بزرگ.

او را مربی Wayne Pivac اضافی هافبک گزینه با خاله مرکز جاناتان دیویس کنار برای شش کل سازمان ملل به دلیل مصدومیت و Ospreys’ اوون Watkin دوره نقاهت بعد از یک مشکل زانو.

Watkin نام در تیم ملی, همراه با خاله-محدود عربها پشت لیام ویلیامز که بازی کرده است و پس از درد و رنج آسیب مچ پا در جام جهانی.

PA

ایتالیا

ایتالیا ترین دربسته در محیط بازیکن راگبی Sergio Parisse را فرصتی برای پایان زندگی حرفه ای 18 ساله در مقابل خانه اش طرفداران در این سال شش کشور مسابقات زمانی که ایتالیایی ها در بازی اسکاتلند و انگلستان در ورزشگاه المپیک رم.

شل جلو, 36, مجموعه بود به بازنشسته پس از ایتالیا مبارزات انتخاباتی جام جهانی در ژاپن در سال گذشته اما رد شد شانس خود را برای بازی یک پتانسیل وداع مطابقت زمانی که گردباد Hagibis مجبور به لغو نهایی خود را در بازی مقابل نیوزیلند.

در ضمن آلبرتو Sgarbi می تواند در خط اول کلاه در شش سال پس از اینکه نام در 35-مرد ایتالیا تیم ملی.

با تجربه Benetton مرکز گذشته به نظر می رسد برای ایتالیا در تابستان سفر به فیجی در سال 2014 بوده ولی پاداش برای تلاش های خود را با به یاد داشتن کاپیتان های حق رای دادن در خود افزایش اخیر.

در جای دیگر فرانکو اسمیت به ارمغان آورده است در سه جدید, چهره ها, گورخر بازی prop Danilo Fischetti که نامیده می شد به تیم ملی برای جام جهانی اما بازی نمی کند به دلیل گردباد Hagibis, Benetton قفل Niccolò Cannone و گورخر بازی کامل پشت میکل آنژ Biondelli.

ایتالیا تیم ملی برای سال 2020 شش کشور

Forwards: پیترو Ceccarelli (ادینبورگ), Danilo Fischetti (گورخر بازی), Andrea Lovotti (گورخر بازی) مارکو Riccioni (Benetton), Giosue Zilocchi (گورخر بازی) لوکا Bigi (گورخر بازی), Oliviero Fabiani (گورخر بازی) فدریکو Zani (Benetton) دین Budd (Benetton), نیکولو Cannone (Argos Petrarca راگبی/Benetton) فدریکو Ruzza (Benetton), داود Sisi (گورخر بازی) الساندرو Zanni (Benetton), Marco Lazzaroni (Benetton) جیووانی لیکتا (گورخر بازی), Johan مایر (گورخر بازی) سباستین نگری (Benetton), جیک Polledri (Gloucester), ابراهیم Steyn (Benetton)

پشت: Callum Braley (Gloucester), گولیلمو <url> (گورخر بازی) مارچلو Violi (گورخر بازی), Tommaso الان (Benetton), Carlo گل اختر (گورخر بازی), Giulio Bisegni (گورخر بازی), Tommaso Boni (گورخر بازی) لوکا Morisi (Benetton) آلبرتو Sgarbi (Benetton), Mattia بلینی (گورخر بازی), Tommaso Benvenuti (Benetton) میکل آنژ Biondelli (Fiamme Oro راگبی/گورخر بازی), Jayden هیوارد (Benetton) ماتئو Minozzi (زنبور), Edoardo Padovani (گورخر بازی), لئوناردو Sarto (Benetton)

ایسنا

چه اتفاقی افتاد در این دستگاه ها در سال 2019?

ولز شد 26-15 برندگان در رم یک بازی که مساوی خود را طولانی ترین شکست نخورده اجرای آزمون در راه خود را به پیروزی در گرند اسلم.

چه تلگراف ورزشی نویسندگان فکر می کنید ؟

راگبی خبرنگاران بن Coles و چارلی مورگان اند سخت در کار تجزیه و تحلیل Wayne Pivac مراسم تحلیف تیم ملی ولز به عنوان مربی. شما می توانید جزئیات بن تجزیه و تحلیل تیم ملی در اینجا در حالی که چارلی گرفته یک نگاه دقیق در دو تا از پسر های جدید, Louis ریس-Zammit و نیک Tompkins.

نیک Tompkins قبلا به نظر می رسد برای انگلستان ساکسن شد اما هرگز به طور کامل دربسته در محیط با کشور محل تولد

اعتبار:
PA

Kخوردند روآن در ضمن مصاحبه ایتالیا را سخت ضربه فلنکر جیک Polledri در ایتالیا در جام جهانی نارضایتی و نیاز به در حال حاضر تغییر پوند با توجه به Azzurri را ‘بسیار بیشتر carby رژیم غذایی”. شما می توانید به عنوان خوانده شده که در اینجا.

آیا شرط بندی شانس ؟

 • ولز – 1/20

 • ایتالیا – 18/1

 • قرعه کشی – 66/1
 • Follow آخرین شانس در طول مسابقات

  آنچه که ما پیش بینی?

  Predicted نمره: جدید-نگاه ولز در بازگشت از دست دادن جام جهانی در نیمه نهایی خواهد بود بیش از حد برای دلیر ایتالیایی ها به خصوص در خانه. فتنه وجود دارد اما به عنوان اینکه آیا سرمربی جدید Wayne Piuvac خواهد شد و دیدن این مسابقه به عنوان یک فرصت به خون برخی از افراد بی تجربه و جوان اسلحه در برابر آنچه ظاهر است این مسابقات ضعیف ترین مخالفان او را رد نکرده اولین 18 ساله گلاستر بال لوئیس ریس-Zammit, به عنوان مثال. ایتالیایی ها پیشگام سرکش جیک Polledri را قرار داده تا مبارزه, مثل همیشه, اما ولز و بدون حتی برخی از آنها بزرگتر-نام بین المللی را بیش از حد کلاس. ولز 28 ایتالیا 18

  tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

  ایندکسر