وارن بافت در coronavirus: “هیچ چیز نمی تواند اساسا توقف امریکا”

سرمایه گذار وارن بافت میلیاردر نمی داند که چگونه اقتصاد ایالات متحده بهبود از شیوع کروناویروس shutdown. او فقط بر این باور است که در نهایت خواهد شد و این چیزی است که سوخت خود را از خوش بینی در مورد سرمایه گذاری در بلند مدت آینده از ایالات متحده, او گفت: در غیر معمول نشست سالانه برکشایر هاتاوی سهامداران در روز شنبه.

غیر معمول است که در بافت بیمه کنگلومرا پیش از آن در روز گزارش شده بود که آن را از دست داده و نزدیک به 50 میلیارد دلار در سه ماه اول سال. غیر معمول و بیش از حد در این شرکت سالانه سهامداران جلسه “مجازی” — آنلاین انجام شده در آن شهر اوماها بدون هر یک از 40,000 مشتاق سهامداران که به طور معمول حضور در آنچه که اغلب به نام “سالانه “وودستاک سرمایهداری است.”

بافت گفت: طی یک پرسش و پاسخ جلسه روز شنبه وجود دارد هیچ راهی برای پیش بینی آینده اقتصادی در حال حاضر به دلیل نتایج ممکن است هنوز هم بیش از حد متنوع در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که متاستاز به یک رکود اقتصادی جهانی که میلیاردها نفر از مردم قطع روابط خود با هر یک از دیگر.

یکشنبه مشخصات: وارن بافت

“ما نمی دانیم که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما به طور داوطلبانه تعطیل کردن یک بخش از اقتصاد خود را,” بافت گفت: با توجه به آن هرگز انجام شده است.

ممکن است چند سال به درک تمام پیامدهای اقتصادی از شیوع کروناویروس وی افزود: اما آن تغییر نکرده خود را در دراز مدت مشاهده زیرا این کشور به تحمل جنگ و افسردگی قبل از.

گفت: “من هنوز متقاعد کند که هیچ چیز نمی تواند اساسا توقف امریکا” بافت گفت.

با اینحال بافت نامشخص باقی مانده است در مورد جهت سهام در سال آینده یا بیشتر. او گفت: برکشایر که بیشتر متعلق به $180 میلیارد دلار ارزش سهام در پایان ماه مارس شده فقط 500 میلیون دلار ارزش سهام به نمونه کارها خود را در ماه گذشته در حالی که فروش بیش از 6 میلیارد دلار ارزش دارایی.

بخش عمده ای از آن فروش سهام شرکت هواپیمایی. بافت به نمایندگی از برکشایر خریداری کرده بود میلیاردها دلار ارزش سهام شرکت هواپیمایی در چند سال گذشته است. روز شنبه گفت که یک اشتباه و تایید برکشایر در ماه آوریل تا به حال فروخته شده کل آن باقی مانده سهام در آمریکا خطوط هوایی Delta Airlines خطوط هوایی جنوب غربی و ایالات متحده هواپیمایی.

“معلوم شد من اشتباه بود” بافت توضیح داده شده است. “جهان تغییر کرده است برای شرکت های هواپیمایی و من آرزو می کنم آنها را به خوبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر