وارن بافت به فروش می رساند شرکت هواپیمایی سهام می گوید خرید به این بیماری همه گیر زده صنعت یک اشتباه بود

برخی آینده نگر فکر هواپیمایی سهام را در طول COVID-19 بیماری همه گیر. در میان کسانی بود که سرمایه گذار وارن بافت میلیاردر که روز شنبه اعلام کرد که آن را یک “اشتباه” به مانند یک قمار در طول بیماری همه گیر.

بافت شرکت Berkshire Hathaway Inc., تا به حال 6.5 میلیارد دلار در سهام فروش در آوریل بسیاری از آنها از چهار عمده ایالات متحده خطوط هوایی American Airlines Group Inc., هوایی دلتا ایرلاینز و یونایتد ایرلاینز برگزاری Inc.

در طول یک زندگی جریان پادکست شنبه برای برکشایر هاتاوی نشست سالانه بافت گفت: آن را “یک اشتباه بود” برای سرمایه گذاری بسیار به شرکت های هواپیمایی در طول زمان هنگامی که سفر کاهش یافته چرا که بسیاری از مردم تحت “در خانه ماندن” سفارشات.

“تغییر جهان برای شرکت های هواپیمایی و من آرزو می کنم آنها خوب” بافت گفت: در حالی که به اذعان خود شرکت پول از دست داده در طول این ویروس در بحران است. “این اشتباه من بود.”

بافت گفت: این شرکت به طور کامل خارج شد سهام خود را در شرکت های هواپیمایی و آرزو مسافرت هوایی کسب و کار به خوبی در یک زمان از عدم قطعیت.

“شرکت هواپیمایی کسب و کار—و من ممکن است اشتباه باشد و من امیدوارم که من اشتباه می کنم—اما من فکر می کنم این تغییر بسیار عمده راه” بافت گفت: با توجه به Bloomberg.com. “آینده بسیار کمتر برای من روشن.”

Warren Buffett
نیکوکار وارن بافت پیوست روی صحنه توسط 24 سایر نیکوکار و تاثیرگذار مردم کسب و کار برجسته در لیست فوربس از 100 بزرگترین کسب و کار ذهن در طول فوربس رسانه های جشن سده در اسکله 60 در 19 سپتامبر 2017 در شهر نیویورک است.
عکس دانیل Zuchnik/WireImage via Getty Images

Coronavirus برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در اواخر سال 2019 و آن را پس از آلوده نزدیک به 3.5 میلیون نفر در سراسر جهان از جمله 244,000 مرگ و میر در سراسر جهان به عنوان از آوریل 2 سال 2020 است.

ایالات متحده منجر all کشور—تا کنون—در هر دو مورد مثبت (1.15 میلیون) و مرگ و میر (67,000).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر