در اولین مصاحبه خود پس از ترک حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ماساچوست سناتور الیزابت وارن گفت: MSNBC را Rachel Maddow در روز پنج شنبه است که نامزدها “مسئول افرادی که ادعا می کنند به حامیان ما” آنلاین است که شرکت در قلدری آنلاین.

وارن نظرات در خلال بحث و گفتگو در مورد سناتور برنی ساندرز’ مشکلات با یک آشپزی اتحادیه در نوادا است. زمانی که کار گروه متحد در اینجا چاپ آگهی در برابر ساندرز’ مدیکر برای همه برنامه در ماه فوریه حامیان سناتور ورمونت ارسال شده تهدید و اطلاعات شخصی خود از این گروه را رهبری آنلاین. در پاسخ ساندرز محکوم رفتار.

“من فکر می کنم یک مشکل واقعی وجود دارد با قلدری آنلاین و این نوع سازماندهی, nastiness” وارن گفت. “من صحبت کردن در مورد برخی از واقعا زشت چیزهای که در رفت.”

“ما مسئول این افرادی که ادعا می کنند به ما حامیان و آیا واقعا تهدید زشت چیزهای خطرناک به دیگر نامزدها” او ادامه داد.

وارن گفت که او تا به حال در مورد مشکل با ساندرز اما گفتگو شد “،”

“من نباید صحبت کنم و او را” وارن گفت. “این چیزی است که او باید برای خود صحبت می کنند،”

وقتی پرسید که توسط Maddow که آیا او را از معاون رئیس جمهور نقش وارن کاهش یافته است به ارائه یک پاسخ قطعی.

“من شده است در حال اجرا برای رئیس جمهور” او پاسخ داد: “از آنجا که من آماده هستم به رئیس جمهور شود. بنابراین من به نوعی دوباره کاری.”

در حالی که او تلویحا موافقت کرد که معاون رئیس جمهور بود یک کار خوب وارن افزود: “این کار از سناتور است که یک کار خوب. به عنوان یک ماده در واقع کار معلم این است که یک کار خوب است.”

وارن همچنین کاهش یافته و به تایید یکی از باقی مانده دموکراتیک نامزدها برای ریاست جمهوری. “من تا به حال بسیاری من نیاز به انجام امروز” سناتور گفت. “من تا فردا صبح و فکر می کنم در مورد آن سوال است.”

نیوزویک رسیده به وارن نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

elizabeth warren
سناتور الیزابت وارن گفت: نامزدهای “مسئول” برای حامیان آنها که در تعامل با قلدری آنلاین.
آماندا Sabga/خبرگزاری فرانسه/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im