‘زمان جنگ اضطراری’: پکن ترس موج دوم coronavirus پس از سنبله خاموش بازار

یک منطقه از پکن است که در یک “زمان جنگ” جای پا و پایتخت ممنوع گردشگری امروز پس از یک خوشه از coronavirus عفونت حول یک عمده فروشی در بازار موجب ترس از موج جدیدی از Covid-19.

نگرانی در حال رشد است از موج دوم این بیماری همه گیر است که آلوده بیش از 7.66 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 420,000 حتی در بسیاری از کشورها که به نظر می رسید که پیشتر خود را گسترش.

این ویروس برای اولین بار گزارش شده در غذاهای دریایی بازار در ووهان پایتخت مرکزی چین هوبئی در ماه دسامبر.

چو Junwei رسمی از پکن جنوب غربی Fengtai گفت: در جلسه امروز که در این منطقه بود که در “جنگ به حالت اضطراری”.

سواب گلو از 45 نفر از 517 تست شده در منطقه Xinfadi بازار عمده فروشی آزمایش مثبت برای coronavirus هر چند هیچ یک از آنها را نشان داد علائم Covid-19, چو گفت.

یک شهرستان سخنگوی گفت: در این جلسه که تمام شش Covid-19 بيمار تایید در پکن روز جمعه سفر کرده بود Xinfadi بازار است. پایتخت را به حالت تعلیق در رویدادهای ورزشی و درون استانی گردشگری موثر بلافاصله او گفت:.

یک فرد در یک بازار کشاورزی در این شهرستان در شمال غربی Haidian منطقه نیز آزمایش مثبت برای coronavirus بدون نشان دادن علائم چو گفت.

به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس Fengtai گفت آن شده 11 محلات در مجاورت بازار است.

مقامات بسته Xinfadi بازار در 3 روز شنبه (به وقت محلی) پس از دو کار در یک مرکز تحقیقاتی که به تازگی در بازدید از بازار گزارش شد دیروز به آلوده شده اند. آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه مردان آلوده شده است.

“قضاوت اولیه نشان می دهد این موارد ممکن است در تماس با محیط آلوده به بازار و یا آلوده شدند پس از تماس با افراد آلوده. ما نمی توانیم قانون را پس از آن موارد در آینده” گفت: اضطراب سخت و ناگهانی Xinghuo رسمی در پکن مرکز کنترل بیماری.

پکن مقامات قبلا متوقف گوشت گاو و گوسفند تجارت در Xinfadi بازار در کنار تعطیلی در دیگر بازارهای عمده فروشی در اطراف شهرستان.

منعکس کننده نگرانی از خطر گسترش بیشتر این ویروس در سوپر مارکت های بزرگ در پکن حذف ماهی قزل آلا از قفسه های خود را یک شبه بعد از این ویروس کشف شده در تخته سفت استفاده می شود وارداتی ماهی قزل آلا در بازار متعلق به دولت پکن جوانان روزانه گزارش شده است.

پکن مقامات گفت: بیش از 10 ، 000 نفر در بازار را نوکلئیک اسید تست برای تشخیص عفونت کروناویروس. دولت شهر نیز گفت: آن را به حال کاهش یافته است برنامه ای برای بازگشایی مدارس در پنج شنبه ها برای دانش آموزان در کلاس از طریق یکی از سه دلیل موارد جدید.

مقامات بهداشت در بازدید از خانه از یک خبرنگار مهر در پکن Dongcheng منطقه در روز شنبه به بپرسید که آیا او تا به حال بازدید Xinfadi بازار است که 15 کیلومتر (9 مایل) به دور است. آنها گفتند: این سفر بخشی از گشت Dongcheng انجام شد.

چین گزارش داد 11 جدید Covid-19 موارد و هفت بدون علامت عفونت ویروس برای ملی سلامت گفت: اقتدار امروز. تمام شش محلی منتقل موارد تایید شده در پکن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de