“زمان جنگ” مراحل به عنوان بازرسان در ووهان جستجو در تمام virus موارد

“زمان جنگ” اقدامات اجرا شده در برخی از قطعات چینی در استان هوبی است که به ووهان — کانون شیوع کروناویروس. برخی از ساکنان منع شده اند از خروج از آپارتمان خود و مقامات در محافظ مناسب برای رفتن درب به درب در ووهان در این هفته به دنبال افراد آلوده.

“این باید جدی گرفته شود” وانگ Zhonglin ووهان را به تازگی انتخاب شده حزب کمونیست وزیر گفت: با توجه به آسوشیتد پرس.

چین شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار اولیه خود را از دست زدن به شیوع. مقامات متهم به تلاش برای به سکوت پزشکانو ساکنان گله و شکایت سر می برند و تحت ذوات بیمارستان.

وجود دارد در حال حاضر بیش از 75 ، 000 تایید موارد جدید کروناویروس در سطح جهان و بیش از 2,200 مرگ و میر — بسیاری از آنها را در سرزمین اصلی چین است. روز پنج شنبه شب در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اشاره کرد که 11 نفر تست مثبت برای coronavirus در نبراسکا. آنها قبلا مسافران الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بود که قرنطینه در ژاپن است.

Medical personnel are seen walking among patients with mild symptoms of coronavirus resting at night in a temporary hospital set up in a sports stadium in Wuhan, China, February 18, 2020.
پرسنل پزشکی در حال راه رفتن دیده می شود در میان بیماران با علائم خفیف از coronavirus استراحت در شب در موقت بیمارستان راه اندازی در یک استادیوم ورزشی در ووهان چین در فوریه 18 سال 2020 است. گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im