شد بوریس جانسون نوزاد متولد اوایل و او را پدری ترک ؟ همه چیز را ما می دانیم تا کنون

بوریس جانسون و نامزدش کری Symonds جشن تولد اولین فرزند خود را در ساعات اولیه روز شنبه فقط 17 روز پس از نخست وزیر چپ در بیمارستان پس از ضرب و شتم coronavirus.

این زن و شوهر را که هنوز با توجه به نام نخست وزیر است که ششمین فرزند و متولد شد در تنها روز سوم پشت در محل کار پس از مرخصی استعلاجی.

یک سخنگوی نخست وزیر و شریک زندگی خود را گفت: “نخست وزیر و Ms Symonds هیجان زده به اعلام تولد یک نوزاد سالم پسر در لندن یک بیمارستان در اوایل صبح. هر دو مادر و نوزاد انجام می دهند بسیار خوب است.

“PM و Ms Symonds می خواهم برای تشکر از فوق العاده بیمه خدمات درمانی زنان و زایمان تیم است.”

کودک تبدیل خواهد شد و مسلما بالاترین-مشخصات نوزاد در کشور با تعداد زیادی از سوالات هنوز هم برجسته در مورد تولد خود را و آینده خود را.

هنگامی که و که در آن نوزاد متولد شد و در ساعت وجود دارد ؟

خیابان داونینگ گفت که آقای جانسون بود “در حال حاضر در سراسر” تولد پسرش بود که در یک بیمارستان NHS در لندن است. مقامات تا کنون حاضر به نام بیمارستان “دلایل امنیتی” اما این گمان وجود دارد که محل بود St Thomas بیمارستان فقط در سراسر رودخانه تیمز از پارلمان و همان بیمارستان که آقای جانسون با اعتبار صرفه جویی در زندگی خود و پس از او بستری شده در بخش مراقبت وجود دارد با کوروناویروس.

نوزاد متولد ساعات اولیه روز شنبه اما هیچ اطلاعات داده شده در مورد زمان دقیق و یا وزن خود را.

شماره 10 scotched هر گونه پیشنهاد که زن و شوهر با استفاده خصوصی بال در یک بیمارستان NHS کرد و گفت: این کودک تحویل داده شد توسط “یک NHS تیم در یک بیمارستان NHS”.

آیا PM دریافت درمان خاص در تولد, با وجود مستند?

پس از جان سالم به coronavirus, نخست وزیر, 55, ممکن است دیده می شود به عنوان یک ریسک بازدید کننده به بیمارستان به این معنی او است به احتمال زیاد به ایمنی نسبت به ابتلا به این ویروس و نمی خواهد یک حامل است.

اما خیابان داونینگ اصرار داشت او را به همان راه به عنوان هر نوع دیگر باردار ،

یک سخنگوی نخست وزیر گفت: “ساعت به دنبال قوانین تعیین شده توسط بیمارستان.”

در سنت توماس قوانین دولت است که “برای زنان در نیروی کار تنها یک همراه و همدم اجازه خواهد داشت. این همدم باقی می ماند برای مدت زمان از کار اما نیاز به ترک شش ساعت پس از تحویل و یا قبل از آن اگر مادر خود را به دیگری منتقل منطقه”.

آقای جانسون حال بازگشت به خیابان داونینگ با ناهار شد و به سرعت در کار.

آیا نوزاد زود می رسند و آن را یک تولد طبیعی?

زمانی که زن و شوهر اعلام کرد در پایان ماه فوریه است که انتظار آنها یک کودک و برنامه ریزی برای ازدواج آنها گفت: این نوزاد خواهد بود متولد در “اوایل تابستان”.

اگر خواسته مارس بود آنچه را که آنها طبقه بندی شده به عنوان اوایل تابستان خیابان داونینگ باقی مانده است کم حرف و گفت: “ما در حال رفتن به رفتن به جزئیات pregancy یا تولد”. همان جواب داده شده به سوال در مورد اینکه آیا تولد بود حاصل سزارين و اینکه آیا تحویل برنامه ریزی شده بود که برای تاریخ.

اما این واقعیت است که مقامات در حال صرف دو روز dodging سوال در مورد اینکه آیا آقای جانسون به نظر می رسد در چهار شنبه نخست وزیر این سوالات نشان می دهد آنها آگاه بودند برای بیش از یک روز که از تولد قریب الوقوع بود.

نیز وجود دارد برخی از شواهد علمی است که مادرانی که گرفتن Covid-19 هستند احتمال بیشتری برای زایمان زودرس می شوند. در اوایل این ماه Ms Symonds, 32, تا به حال به خود منزوی پس از رنج می برند علائم و نشانه های این ویروس هر چند او هرگز آزمایش برای تایید اگر او آن را به حال.

پروفسور الکساندر Heazell استاد زنان و مدیر تامی مرکز تحقیقات دانشگاه منچستر گفت که یک بررسی از زنان مبتلا به کروناویروس در دوران بارداری “تا کنون” پیشنهاد کرده بود که تولد زودرس رای بود که تقریبا دو برابر میزان طبیعی است.

10 هیچ حاضر به گفتن نیست که آیا این کودک تا به حال تست شده برای کوروناویروس.

اگر نوزاد متولد شده در مدت کامل به این معنی که او تصور می شد در یا در اطراف جولای 24 سال گذشته است. زن و شوهر نقل مکان به خیابان داونینگ در جولای 29.

چه خواهد شد که زن و شوهر خود تماس بگیرید ،

نام کودک را هنوز منتشر نشده است اما امثال نصب الکساندر – نخست وزیر نام واقعی – Wilfred جیمز و متیو به عنوان اوایل علاقه مندی ها. متی نام Ms Symonds پدر.

وینستون, نام نخست وزیر قهرمان بزرگ چرچیل بود 8-1 شات با ویلیام هیل در حالی که استنلی نام فرزند پدربزرگ پدری بود 14-1 و بوریس Jr ارائه شده توسط Betfair در 33-1.

دیگر نام های اصیل ایرانی از جمله چارلز هری الیور دیوید و آلبرت نیز در میان زود مورد علاقه در حالی که هر کسی که فکر می کند زن و شوهر خواهد کرد نام خود را پسر دونالد پس از رییس جمهور آمریکا می تواند شانس 100-1. Ladbrokes ارائه شد 1000-1 در نوزاد که به نام مبارزه با تروریسم در اروپا.

نخست وزیر پدری را ترک کنند ؟

اما هنوز رتبهدهی نشده است. خیابان داونینگ گفت: آقای جانسون که قبلا حاکی از قصد خود برای گرفتن دو هفته مرخصی زمانی که نوزاد خود را به دنیا خواهد تاخیر خود را ترک کرده و در باره پیشرو ملی مبارزه با کروناویروس.

اگر چه او از دست رفته و نخست وزیر سوالات او را در خیابان داونینگ و کار در عرض چند ساعت از تولد نگه داشتن یک قرار ملاقات به صحبت می کنند به آقا Keir Starmer برای اولین بار پس او رهبر مخالفان.

او همچنین صندلی کابینه در روز پنج شنبه صبح و انتظار می رود که برای رسیدگی به این کشور قبل از پایان هفته احتمالا در یکی از روزانه های کنفرانس های مطبوعاتی.

با توجه به دولت خود قوانین مرخصی باید پایان در 56 روز از تولد کودک به معنی آقای جانسون باید خود را ترک قبل از پایان ماه ژوئن – به منظور بلند با توجه به بحران در حال حاضر در آوردن کشور است.

دیگری جایگزین این است که برای این ساعت به سادگی مرخصی سالانه بعد از آن در سال, احتمالا در ماه ژوئیه یا اوت زمانی که نخست وزیر به طور سنتی خود را شکستن تابستان.

که در آن خانواده زندگی می کنند ؟

این زوج در حال حاضر زندگی می کنند در تخت بالا 11, خیابان داونینگ که بزرگتر از تخت بالا هیچ 10 و آن را از وجود دارد که Ms Symonds به بیمارستان منتقل شد.

یک سخنگوی نخست وزیر گفت: “آنها در حال برنامه ریزی برای زندگی در تخت بالا هیچ 11.”

در مارس 19, چهار روز قبل از این مستند یک مرد تحویل کاهش یافته است یک جعبه بزرگ در هیچ 10 علامت “آلی گره موسی سبد مجموعه” در حالی که روز چهارشنبه دو مورد از شامپاین تحویل داده شد.

ورود جدید را نمی خواهد تحت تاثیر قرار وضعیت زن و شوهر سگ Dilyn است که ظاهرا کودک پسند. “Dilyn ماندن گفت:” میگویند.

زن و شوهر نیز خواهد بود قادر به گرفتن نوزاد خود را به Chequers نخست وزیر این کشور عقب نشینی در تعطیلات آخر هفته.

خیابان داونینگ کاهش یافته است می گویند که آیا زن و شوهر در نظر گرفته شده برای استخدام یک پرستار بچه.
زن و شوهر سگ Dilyn است ظاهرا دوستدار کودک


اعتبار: AFP

آیا زن و شوهر پدربزرگ و مادربزرگ قادر به دیدن عزیزم ؟

استنلی Johnson, نخست وزیر پدر گفت که او “کاملا خوشحال” و “هیجان زده” در مورد ورود او آخرین نوه.

این واقعیت است که بوریس و تقریبا قطعا Ms Symonds داشته اند coronavirus بدان معنی است که آنها ممکن است احساس کنند قادر به دیدار با بستگان خود اما نه استنلی و نه Ms Symonds پدر و مادر متی Symonds و ژوزفین مک آفی در حال انتظار برای بازدید از هر زمان به زودی. خیابان داونینگ گفت: خانواده خواهد بود مطیع اجتماعی, فاصله, قوانین, معنی پدربزرگ و مادربزرگ هستند به احتمال زیاد به اولین جلسه خود را با نوزاد جدید بیش از اسکایپ, FaceTime و یا زوم.

استنلی جانسون گفت: “من در واقع در سامرست, 100 مایل دور, من می خواهم به دریافت اجازه مخصوص بنابراین من مطمئن هستم که ممکن است در حال حاضر.”

Ms Symonds پدر و مادر هر دو در لندن زندگی می کنند اما قادر نخواهد بود به دیدار او در بیمارستان به دلیل سخت بازدید از قوانین و نیز مانع از رفتن به خیابان داونینگ به دلیل اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

آنچه که در آخرین زوجین با برنامه ؟

این زن و شوهر هرگز فاش کرد که آنها قصد ازدواج و خیابان داونینگ کاهش یافته است به ارائه هر گونه به روز رسانی در چهارشنبه.

مراسم عروسی در حال حاضر ممنوع در انگلستان به دلیل coronavirus مستند اقدامات و انتظار می رود نیست اجازه داده می شود در هر نقطه در آینده نزدیک.

بحث در دولت در مورد چه محدودیت می تواند کاسته اول هرگز شامل مراسم عروسی به این معنی که زن و شوهر می توانند هر بتن طرح در حال حاضر.

زن و شوهر درگیر شد در پایان سال گذشته اما تنها اعلام کرد نامزدی خود را در فوریه 29, همان روز آنها مشترک خبری که آنها در انتظار یک کودک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر