واشنگتن Enacts اقامت در خانه نظم اجتماعی, ممنوعیت شامل مراسم عروسی و مجالس ترحیم

نیوزویک | No comments

واشنگتن فرماندار جی Inslee اعلام کرد یک مادر اقامت در خانه سفارش برای حداقل دو هفته برای واشنگتن دوشنبه در یک سخنرانی تلویزیونی ، Inslee گفت: این سفارش را به اثر چهار شنبه و ممنوعیت بسیاری از گردهمایی های اجتماعی از جمله عروسی و مجالس ترحیم.

“ما شده است متفکر و عمدی در ساخت این و بسیار دشوار برای من بسیار روشن در مورد نیاز برای واشنگتن به ماندن در خانه در حال حاضر” Inslee گفت. “اما من شنیده ام از بهداشت حرفه ای مقامات محلی و دیگران است که مردم هنوز هم نیست تمرین این اقدامات احتیاطی. که یکی از دلایلی است که چرا ما باید به این مراحل.”

همه غیر ضروری کسب و کار از جمله رستوران ها بسته خواهد شد به جز برای تحویل و انتخاب کنید تا. جمع آوری با هم برای اجتماعی معنوی و مقاصد تفریحی نیز ممنوع است.

“اگر شما می خواهید به احزاب در ساحل و یا بازی بسکتبال در یک پارک و یا sleepovers این دیگر مجاز برای حداقل یک زن و شوهر هفته” Inslee گفت.

“این امر همچنین به برخی از مهم ترین گردهمایی در زندگی مردم مانند عروسی و مجالس ترحیم” Inslee ادامه داد. “به خاطر همه حتی در این موارد باید به تعویق افتاد.”

نیوزویک رسیده به فرماندار Inslee نظر.

jay inslee
واشنگتن فرماندار جی Inslee اعلام کرد یک مادر اقامت در خانه سفارش در طول یک شنبه آدرس.
ایلین تامپسون – استخر/گتی

داده های اخیر از دولت واشنگتن و وزارت بهداشت نشان می دهد 2,221 تایید موارد coronavirus در واشنگتن با 110 مرگ و میر منتسب به ویروس. از 31,933 coronavirus آزمایشات انجام شده بر روی افراد و 93 درصد از آنها آمد منفی است.

پس از coronavirus مربوط به مرگ یک کارمند تولید کننده هواپیما بوئینگ اعلام کرد این امر به طور موقت تعطیل امکانات ساخت آن در منطقه Puget صدا.

“این مرحله لازم است برای محافظت کارکنان و جوامع که در آن کار می کنند و زندگی می کنند” بوئینگ اجرایی دیو کالهون در بیانیه ای گفت. “ما همچنان به همکاری نزدیک با بهداشت عمومی مقامات و ما در تماس با مشتریان و تامین کنندگان و سایر ذینفعان که تحت تاثیر این تعلیق موقت.”

“ما پشیمان مشکل این باعث خواهد شد که آنها را به عنوان به خوبی به عنوان ما کارکنان, اما آن را حیاتی برای حفظ سلامت و ایمنی برای تمام کسانی که ما را پشتیبانی محصولات و خدمات و برای کمک به تلاش ملی برای مبارزه با گسترش [coronavirus],”, Calhoun, اضافه شده.

Inslee پشتیبانی این شرکت اقدامات در یک شنبه بیانیه ای.

“من این را تحسین بوئینگ تصمیم به اجرای منظم خاموش و در ادامه به پرداخت آن به کارگران در طول این زمان دشوار” Inslee نوشت. “در حال حاضر است زمان برای پررنگ اقدامات مانند این و ما ادامه خواهد داد به نگاهی به آنچه می تواند انجام شود در سطح ایالت.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد تایید بسیج گارد ملی روز شنبه برای کمک به مبارزه با کروناویروس در واشنگتن و نیویورک و کالیفرنیا. فرمان شد و انتظار می رود به حفظ توسط فرمانداران.

“ما امضا آنچه که ما تا به حال به ثبت نام و از آن فعال شده است,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در روز یکشنبه ، “این کشورها شده اند ضربه سخت. از طریق FEMA خواهیم بود بودجه 100 درصد از هزینه های گارد ملی واحد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>