واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee هشدار COVID-19 می تواند ‘نیش ما’ به عنوان شواهد اجتماعی ادامه داد و فاصله را کاهش عفونت

ایالت واشنگتن ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی در مبارزه با رمان شیوع کروناویروس. اما واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee هشدار داد در روز جمعه “ما برنده این مبارزه با این ویروس” و اضافه کرد که “طبیعی جدید است که در اینجا نیست و در عین حال او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه. او گفت که تهدید این ویروس می تواند به “پرش به سمت راست به بالا و نیش ما” با اشاره به آخرین پیش بینی از موسسه بیماری های مدل سازی.

این موسسه قبلا تخمین زده است که “موثر باروری تعداد در شهرستان کینگ به عنوان از آوریل 4 باقی مانده در نزدیکی یکی است.” باروری تعداد اشاره به متوسط تعداد افرادی که به آنها یک فرد می تواند انتقال ویروس است. داشتن یک باروری تعداد یک معنی است و یک فرد آلوده یکی دیگر فرد به طور متوسط. بالاتر باروری تعداد بیشتر عفونی این بیماری است.

این موسسه در حال حاضر تخمین می زند “موثر در باروری است که زیر 1 از 29 مارس تا آوریل 15 با برآورد 15 آوریل بین 0.28 و 1.0 و بهترین برآورد 0.64.”

“ما جمعی تلاش برای محدود کردن تعامل فیزیکی در سراسر جامعه قابل ملاحظه ای کاهش انتقال اما این وضعیت همچنان حساس به تغییرات در کاهش و مهار سیاست از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق جمعیت در شهرستان کینگ باقی مانده است مستعد ابتلا به COVID-19.

“برخی از افزایش خطر ابتلا به کم فعالیت ممکن است سازگار با حفظ باروری موثر با شماره های زیر 1 اما در ادامه پایبندی به فاصله فیزیکی سیاست های باقی مانده لازم برای کاهش بیشتر انتقال و آن را روزانه موارد به سطح که در آن تماس با ردیابی و دیگر اقدامات پیشگیرانه را بیشتر موثر خواهد بود” این گزارش گفت:.

آخرین گزارش همچنین اشاره می کند عدم اطمینان از عفونت-مرگ و میر-نسبت (IFR) که اندازه کسری از افراد آلوده به COVID-19 خواهد شد که به مرگ “با مناسب برآورد اعم از تقریبا 0.2% به 2.4%.”

این موسسه تخمین می زند که “زمان شيوع عفونت فعال در شهرستان کینگ در آوریل 20 بود بین 0.10% و 0.68 درصد از کل جمعیت با بهترین برآورد 0.29%” و “تجمعی بروز طریق مارس 20 بين 0.68% و 4.8% با بهترین برآورد 2.1% بوده است.”

“علی رغم عدم اطمینان ما به این نتیجه رسیدند که اکثریت قریب به اتفاق پادشاه ساکنان شهرستان هنوز هم به طور کامل در معرض COVID-19 عفونت است. ادامه داد جسمی فاصله باقی مانده ضروری به کاهش روزانه شيوع در حالی که آزمایش رمپ و اطلاعات بیشتر غنی از داده ها و مداخلات هدفمند در دسترس می باشد”.

واشنگتن آغاز خواهد شد بازگشایی برخی از ضروری کسب و کار و فعالیت های از جمله رستوران ها و کافه و سینما و امکانات ورزشی با محدودیت در چهار مرحله برای اولین بار است که خواهد شد نورد از مارس 5. اما دولت “در خانه بمانند سالم” مستند سفارش را در محل در طول سه مرحله از چهار مرحله به مرحله بازگشایی طرح است.

اولین مرحله از Inslee چهار-روش مرحله به مرحله را ببینید بازگشایی “ضروری کسب و کار “ساخت و ساز موجود است که با توافق بر معیارهای” خرده فروشی سالن (جلوگیری از سمت وانت تنها), محوطه سازی, خرید و فروش ماشین, شستن ماشین و حیوان خانگی واکر فرماندار را اعلام کرد, در بیانیه ای.

تنها سفر ضروری خواهد بود مجاز و تفریح در فضای باز محدود خواهد شد به پیاده روی, صید, ماهیگیری, قایق رانی و گلف. همه تجمعات ممنوع باقی می ماند در حالی که خدمات روحانی خواهد بود محدود به درایو تنها با یک خانواده در هر خودرو در طول مرحله اول.

دوم و سوم فاز را ببینید پسوند بیشتر از محدودیت های اعمال شده کاسته در مرحله اول. رستوران ها اجازه خواهد داشت برای باز کردن در کمتر از 50 درصد ظرفیت مرحله دوم, در حالی که میله را می توان از مرحله سوم در کمتر از 25 درصد ظرفیت این بیانیه یادداشت ها.

فعلی “خانه بمانند سالم” به منظور تمدید شده است از طریق مه 31, باقی مانده در اثر از طریق سه مرحله از بازگشایی طرح است.

چهارمین و آخرین مرحله را ببینید بازگشایی کاباره ها و کنسرت های بزرگ و رویدادهای ورزشی و محدودیت نیروی انسانی از همه محل کار. اما فاصله فیزیکی مورد نیاز خواهد بود برای همه تعاملات در مرحله چهارم این بیانیه را تایید می کند. جزئیات کامل در محدودیت های اعمال شده برای هر مرحله از بازگشایی طرح را می توان در وب سایت فرمانداری.

Seattle, Washington, cityscape, night, April 2020
سیاتل افق دیده می شود در غروب آفتاب در تاریخ 6 آوریل سال 2020 در واشنگتن است. پنجره هایت ریجنسی هتل روشن می شوند تا به شکل یک قلب است.
گتی ایماژ

واشنگتن در حال حاضر حداقل 14,637 تایید موارد از جمله حداقل 824 مرگ و میر به عنوان آخرین گزارش جمعه از واشنگتن وزارت بهداشت.

واشنگتن شاهد افزایش عفونت در پی شیوع بیشتر آن همچنان در شهرستان کینگ و شهرستان اسنوهومیش ، با این حال دولت موفق به کاهش سرعت شیوع با بستری شدن در بیمارستان به آرامی شروع به سقوط از سراسر مارس 22. تعداد روزانه موارد جدیدی شروع به دیدن یک افت قابل ملاحظه ای از مارس 1 و ادامه داد: در بیشتر کاهش روند در سراسر بقیه ماه با توجه به آمار و ارقام از دولت واشنگتن و وزارت بهداشت.

بیش از 3.3 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده شده توسط ویروس بود که اولین گزارش در ووهان چین. ایالات متحده آمریکا همچنان کانون شیوع بیش از 1.1 میلیون دلار را تایید کرد, موارد, از جمله بیش از 65 ، 000 مرگ و میر با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان دادن متحده با بیشترین COVID-19 نفر در سراسر ایالات متحده

U.S. states with most COVID-19 cases.
ایالات متحده با بسیاری از COVID-19 موارد است.
Ana ortega

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان از گسترش COVID-19 ویروس در سراسر ایالات متحده

Coronavirus COVID-19 United States Statista
تعداد COVID-19 نفر در سراسر ایالات متحده
Ana ortega

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مشاوره در مورد استفاده از پوشش صورت به سرعت گسترش COVID-19

 • CDC توصیه می کند با پوشیدن یک پارچه صورت پوشش در اجتماعی که در آن فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ.
 • یک پارچه ساده صورت پوشش می تواند کمک به سرعت گسترش ویروس توسط کسانی که آلوده و توسط کسانی که نمی نمایشگاه علائم.
 • پارچه پوشش صورت می توان از مد افتاده از آیتم های خانگی. راهنماهای ارائه شده توسط CDC. (https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/prevent-getting-sick/diy-cloth-face-coverings.html)
 • پارچه پوشش صورت باید شسته شود به طور منظم. یک ماشین لباسشویی کفایت خواهد کرد.
 • عمل حذف امن از پوشش صورت با دست زدن به چشم ها بینی و دهان و شستن دست ها بلافاصله پس از برداشتن پوشش.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل در طول و بعد از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اجتناب از تماس نزدیک با دیگران اگر شما هر گونه علائم.
 • ماندن در خانه اگر شما احساس ناخوشی حتی با علائم خفیف مانند سردرد و آبریزش بینی و برای جلوگیری از پتانسیل گسترش این بیماری به امکانات پزشکی و سایر مردم است.
 • اگر شما جدی توسعه علائم (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • توجه داشته باشید هر گونه اخیر در تماس با دیگران و جزئیات سفر برای ارائه به مقامات که می تواند ردیابی و جلوگیری از گسترش این بیماری است.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک و دستکش استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.
 • به طور منظم شستشو دست برهنه موثر تر است در برابر ابتلا به COVID-19 از پوشیدن دستکش لاستیکی.
 • این COVID-19 ویروس هنوز هم می تواند برداشت شود در دستکش لاستیکی منتقل می شود و با لمس کردن صورت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر