واشنگتن باعث می شود ماسک صورت اجباری در میان تخت بیمارستان کمبود

یک شهرستان در ایالت واشنگتن اجرا از تخت بیمارستان به دلیل اخیر سنبله در coronavirus موارد — و در حال حاضر واشنگتن فرماندار جی Inslee می گوید کل دولت در حال رفتن به گرفتن یک رویکرد تهاجمی تر به دست زدن به این بیماری همه گیر. هر کس در این دولت منهای چند استثنا را در حال حاضر به پوشیدن یک ماسک صورت و خواهد بود به اتهام بزه و جنایت اگر آنها موفق به انجام این کار.

در روز سه شنبه کنفرانس مطبوعاتی Inslee گفت: دولت در حال تجربه یک “چشم انداز مثبت” در COVID-19 فعالیت است که به آن را متوقف کند دولت باید به “بیدار و هوشیار و سخت کوش و مدبر باشد.”

“تعداد افرادی که با یک فرد آلوده در حال حاضر رفتن تا” Inslee گفت:, و اضافه کرد که هر coronavirus آلوده به فرد در کشور است که به طور بالقوه آلوده در اطراف سه نفر دیگر.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee پیوست, توسط وزیر Wiesman, وزارت بهداشت, Craig Jelinek Costco و پری Guenther, UFCW 21, آدرس رسانه ها امروز در ساعت 3 بعدازظهر به روز رسانی در وزارت امور خارجه در پاسخ به ادامه COVID-19 بیماری همه گیر.

ارسال شده توسط فرماندار جی Inslee در سه شنبه 23 ژوئن 2020

همانطور که از شنبه شب وجود دارد 28,870 تایید موارد coronavirus در واشنگتن و بیش از 4000 بستری شدن در بیمارستان با توجه به وضعیت بخش بهداشت و درمان. شهرستان Yakima که نشسته فقط باد از جنوب سیاتل است دومین شماره در دولت — و گفت: در این اجرا از تخت بیمارستان برای کمک به مبارزه با ویروس.

در ژوئن 19, Yakima سلامت منطقه گفت: در یک نسخه که میسون ویرجینیا یادبود “تا به حال هیچ مراقبت های ویژه یا غیر تخت های مراقبت ويژه در دسترس است.”

“وجود دارد متعدد بیماران در حال انتظار برای تخت بیمارستان فضا یک شبه” منطقه اضافه شده است. “این بود که پس از حداقل 17 نفر در حال حاضر منتقل شده به خارج از شهرستان است. چند نفر از افراد هنوز هم در حال حاضر در حال انتظار برای در دسترس تخت.”

Yakima است در حال حاضر کانون ویروس در دولت Inslee گفت.

“سیستم مراقبت های بهداشتی به دلیل COVID-19 عفونت بسیار تاکید دارد که هیچ اتاق در بیمارستان در شهرستان Yakima. وجود دارد هیچ اتاق در دسترس مردم برای این درمان در شهرستان Yakima,” او گفت:. “این بدان معنی است که بیماران نیاز به حمل با آمبولانس در خارج از شهرستان Yakima به سیاتل و جاهای دیگر. … ما نمی خواهید برای دیدن که وضعیت در سراسر ایالت واشنگتن.”

بیمارستان در شهرستان Yakima همچنین گفت که آنها را دیده اند “بحرانی کمبود نیروی انسانی” این هفته به دلیل ویروس. در مطبوعات انتشار Yakima سلامت منطقه گفت: کارکنان باید به نام چرا که آنها در حال گرفتن ویروس, برگزاری نمایشگاه علائم شده اند و یا در تماس نزدیک با افرادی که آزمایش مثبت است.

“نزدیکی های بنتون و فرانکلین شهرستانهای سیستم مراقبت های بهداشتی است همچنین رسیدن به ظرفیت” بیانیه ای گفت:.

“بنتون و فرانکلین شهرستان در حال دیدن یک ثابت افزایش سریع بستری شدن در بیمارستان به دلیل COVID-19 با تعدادی از بیماران تقریبا دو برابر دو هفته گذشته. در حالی که بیمارستان ها هستند و نه غرق در عین حال اگر این نرخ همچنان ما خواهد شد بیش از ظرفیت به سرعت گفت:” بازیگران گودوین از بنتون-فرانکلین بهداشت منطقه.

به دلیل چشم انداز مثبت Inslee و دولت وزیر بهداشت را صادر بهداشت عمومی سفارش الزامی به استفاده از پوشش صورت. که می رود به اثر در جمعه نیاز به بسیاری از افراد در دولت به پوشیدن چیزی است که تحت پوشش بینی و دهان. پوشش مورد نیاز خواهد بود در مناطق داخلی و عمومی, هوای آزاد, مناطق که اصلا حفظ شش پا اجتماعی فاصله.

تنها افراد ملزم به رعایت سیاست کسانی هستند که ناشنوا یا کم شنوا, کودکان زیر سن پنج نفر چه کسانی هستند و کسانی که در دیگر “حس مشترک” شرایط.

کسانی که عمدا نقض حکم را در صورت تخطی از قانون شارژ Inslee گفت.

“این ضروری است که ما اتخاذ اقدامات بیشتری برای محافظت از تمام ما,” او اضافه شده است. “این روشی است که ما نیاز به این نگاه ما فقط نمی خواهید این ویروس را از بین برود. ما باید به استفاده از ابزار است که در دسترس ما هستند که ما می دانیم کار می کنند.”

Inslee همچنین اعلام کرد برنامه های خود را به نشانه اعلام روز چهارشنبه سفارش و کسب و کار در شهرستان Yakima برای به اجرا درآوردن این صورت پوشش قانون است. کسب و کار است که اجازه می دهد مشتریان که با پوشیدن پوشش نمی شود مجاز به ادامه عملیات Inslee گفت.

آخر هفته گذشته حدود 60 درصد از مردم در شهرستان Yakima عینک ماسک صورت Inslee گفت. “هنگامی که ما با پوشیدن یک ماسک صورت از آن است که بیانیه ای که ما در مورد مراقبت از افراد دیگر به اندازه کافی برای محافظت از آنها را از آن ویروس های بالقوه است,” او اضافه شده است. “تا زمانی که یک واکسن یا درمانی توسعه یافته است, این است که واقعا قصد ما بهترین دفاع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im