واشنگتن NFL تیم به نقد و بررسی “فرهنگ” در میان آزار و اذیت جنسی ادعای

NFL را Washington Redskins استخدام یک شرکت حقوقی به انجام یک بررسی مستقل پس از 15 نفر به اتهام در گزارش واشنگتن که آنها از نظر جنسی مورد آزار و اذیت در حالی که کار برای باشگاه. شرکت Wilkinson والش در یک بیانیه گفت: آن انجام خواهد شد “بررسی مستقل این تیم, فرهنگ, سیاست و اتهامات از محل کار در آوریم.”

15 زنان صحبت کرد که به پست ادعایی موارد متعدد کلامی و سوء استفاده جنسی بیش از 13 سال است. این اتهامات شامل برخی از تیم مدیران ارشد.

در حالی که هیچ یک از زنان متهم این تیم صاحب دن اشنايدر از آزار و اذیت گفت: برخی از آنها شک است که اسنایدر نبود از آن آگاه با توجه به روزنامه.

سه نفر از مردان متهم در مقاله “ناگهان ترک” سازمان به عنوان پست ارائه اتهامات به باشگاه روزنامه است. که شامل باشگاه دستیار مدیر pro پرسنل — که گفته می شود به گفته یک کارمند زن به “انتظار نامناسب آغوش” و افزود: “و نگران نباشید که خواهد بود یک منگنه در جیب من هیچ چیز دیگری” — به عنوان به خوبی به عنوان رئیس خود را که متهم ساخت نامناسب در مورد اظهارات متعدد کارکنان بدن و درخواست آنها را اگر آنها شاعرانه علاقه مند در این پست گفتم. هر دو مردان از کار اخراج شدند.

این تیم دیرین رادیو صدای لری مایکل بود که متهم ساخت نامناسب نظرات در مورد بدن زنان اعلام کرد استعفای خود را این هفته است.

ردسکینز کارگردانی ایسنا به نظر آنها داد, به پست: “تیم فوتبال ردسکینز واشنگتن طول می کشد مسائل از رفتار کارمند به طور جدی … در حالی که ما صحبت نمی کنم به کارمند خاص شرایط عمومی که جدید اتهامات اخلاقی به ارمغان آورد جلو که بر خلاف این سیاست ما آدرس آنها بی درنگ.”

آدم Verdugo و قدیمی Killion کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im