واشنگتن پست ابقاء Felicia Sonmez ملی سیاسی ایران را که قرار داده شده بود در مرخصی اداری پس از به tweeting در مورد اتهام تجاوز به عنف در برابر کوبه برایانت در NBA افسانه مرگ است. بازگشت پس از روزنامه رو سخت داخلی و خارجی واکنش بیش از تعلیق.

“پس از انجام یک بررسی داخلی ما تعیین کرده اند که در حالی که ما در نظر Felicia توييتها موقع او بود و نه در آسمان و نقض مستقیم از رسانه های اجتماعی ما سیاست” سردبیر تریسی کمک مالی در بیانیه ای گفت: ارسال به رادیو فردا.

“خبرنگاران در رسانه های اجتماعی نشان دهنده واشنگتن پست و سیاست ما آمده است” ما باید همیشه فکر حفظ شهرت واشنگتن پست برای روزنامه نگاری تعالی و انصاف و استقلال'” گرانت اضافه شده است. “ما همواره اصرار داری است که به ویژه مهم است که وجود دارد, مرگ غم انگیز. ما حسرت داشتن صحبت علنی در مورد یک پرسنل مهم است.”

روند اخبار

Sonmez توییتی واکنش او:

“من معتقدم واشنگتن پست خوانندگان و کارکنان از جمله خودم لیاقت شنیدن به طور مستقیم از مارتی بارون در روزنامه را از دست داده و این موضوع” Somnez گفت.

“واشنگتن پست روزنامه نگاران تلاش برای زندگی کردن به کاغذ ماموریت بیانیه آمده است: ‘این روزنامه باید بگویم تمام حقیقت تا کنون به عنوان آن می تواند آن را یاد بگیریم در مورد امور مهم آمریکا و جهان است.’ من تعلیق و آقای بارون Jan. 26 ایمیل من هشدار داد که من توییتهایی دربارهی یک ماده از رکورد های عمومی شد ‘صدمه زدن به این نهاد که متاسفانه کاشته سردرگمی در مورد عمق تعهد مدیریت به این هدف است.

“من امیدوارم که واشنگتن پست newsroom رهبران نه تنها اولویت بندی کارکنان خود ایمنی در مواجهه با تهدید به آسیب فیزیکی اما همچنین اطمینان حاصل شود که هیچ روزنامه نگار را برای صحبت کردن حقیقت است.”

واشنگتن پست صنفی گفت: آن را “نا امید که این پست را بیانیه ای را شامل نمی شود عذرخواهی به Felicia.”

جنجال آغاز شد و یکشنبه به این کشور در واکنش به برایانت غیر منتظره مرگ در سقوط یک هلیکوپتر در سن 41. در ساعت برایانت پس از مرگ Sonmez توییتی یک لینک به یک سال 2016 مقاله نوشته شده توسط کس دیگری گذاشتن درپوش یک اتهام تجاوز به عنف در برابر لس آنجلس سابق Laker با تیتر: “کوبه برایانت اخلال در مورد تجاوز به عنف با: DNA شواهد دزدى و نیم اعتراف.” او صدای جیر جیر و چند followups را از آنجا حذف شده است.

پس از دریافت آنچه او به عنوان “هزاران نفر” از پیام های توهین آمیز و تهدید به مرگ از جمله نوشته است که او نشان داد آدرس Sonmez گفت که او بررسی می شود به یک هتل به دلیل نگرانی در مورد ایمنی خود را. او گفت: پست اریک Wemple او مطلع شد توسط سردبیر تریسی گرانت که او قرار می گیرد اداری را ترک کنند.

“سیاسی ملی خبرنگار Felicia Sonmez شده و در مرخصی اداری در حالی که پست بررسی اینکه آیا توییتهایی دربارهی مرگ کوبه برایانت نقض این پست و اتاق خبر رسانه های اجتماعی سیاست” این روزنامه در بیانیه ای گفت شنبه. “توییت نمایش داده می شود قضاوت ضعیف است که تضعیف کار از همکاران او.”

تصمیم گیری به جای Sonmez در ترک موجب خشم آنلاین و در میان Somnez همکاران. واشنگتن پست صنفی در دفاع از او جمع آوری چه شد و بیش از 300 امضا از کارکنان معترض این تصمیم است.

“به جای حفاظت و حمایت از یک خبرنگار در صورت سوء استفاده در این پست قرار داده شده او در مرخصی اداری در حالی که newsroom رهبران نقد و بررسی این که آیا او نقض رسانه های اجتماعی سیاست” انجمن صنفی نوشت: در بیانیه ای در روز دوشنبه. “Felicia مجبور به ترک خانه خود از ترس او را ایمنی و بدست کافی ارشاد از این پست در مورد چگونه برای محافظت از خودش است.”

“ما می خواهیم در این پست به بلافاصله ارائه Felicia با جزئیات امنیتی و هر چه دیگر گام های لازم برای اطمینان از ایمنی خود را به عنوان آن را در گذشته انجام داده است که دیگر از خبرنگاران بودند موضوع را به تهدید” انجمن صنفی اضافه شده است. “این شرکت باید صدور بیانیه ای در محکومیت سوء استفاده از خبرنگاران خود را اجازه می دهد Felicia به بازگشت به کار لغو هر تحریم شده تحمیل کند و او را با هر گونه منابع او ممکن است درخواست او به عنوان هدایت این تجربه آسیب زا است.”

وقتی پرسیده شد که شنبه اگر پست ارائه شده بود Sonmez با هر گونه منابع برای کمک به او رسیدگی تهدیدات خشونت سخنگوی پاسخ نمی دهند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im