Washington Redskins بنا به گزارش مجموعه به رها کردن نام خود را

Ashburn, Virginia — واشنگتن NFL تیم خواهد خلاص شدن از شر به نام “Redskins’ روز دوشنبه با توجه به گزارش های متعدد.

معلوم نیست زمانی که یک نام جدید خواهد بود و نشان داد برای یکی از لیگ قدیمی ترین فرانچایز.

ایالات متحده آمریکا امروز, ESPN, واشنگتن پست, واشنگتن تایمز و ورزشی مجله کسب و کار گزارش یکشنبه شب که صاحب دن اسنایدر قرار است به “بازنشسته” نام دارد. یاهو در شنبه گزارش داد یک نام تغییر قریب الوقوع بود.

تیم راه اندازی ‘بررسی کامل’ از نام جولای 3 که NFL پشتیبانی می کند. که پس از حامیان برجسته فدرال اکسپرس, Nike, پپسی و بانک مرکزی آمریکا درخواست این تیم برای تغییر نام.

فدرال اکسپرس است که به عنوان اسپانسر این تیم در ورزشگاه Landover مریلند و مدیر عامل شرکت فردریک اسمیت یک اقلیت صاحب. نایک و شرکت های دیگر کشیده دنده تیم خود را از فروشگاه های آنلاین.

The helmet of a Washington Redskins player rests on the field during warmups before a game against the Tampa Bay Buccaneers at Raymond James Stadium on November 25, 2007, in Tampa, Florida.
کلاه یک Washington Redskins بازیکن استوار در این زمینه در طول warmups قبل از بازی مقابل خلیج تمپا Buccaneers در Raymond James ورزشگاه در نوامبر 25, 2007 در تمپا, فلوریدا. Al Messerschmidt/گتی ایماژ

بیش از یک دوجین بومی آمریکا رهبران و سازمان نوشت: به NFL کمیسر راجر Goodell هفته گذشته خواستار اقدامات فوری برای پایان دادن به واشنگتن استفاده از نام. در نامه ای که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس گفتند که “انتظار NFL برای تعامل قوی و معنی دار روند مصالحه با آمریکایی های بومی جنبش رهبران قبایل و سازمان ها برای تعمیر دهه عاطفی خشونت و جدی دیگر مضرات این نژادپرستانه نام تیم باعث شده است که به افراد بومی است”

واشنگتن همچنین قصد دارد به قراضه تمام بومیان آمریکا, تصاویر, اما می خواهم برای حفظ رنگ اصلی خود از کبود و طلا, ESPN, Adam Schefter گزارش داد اوایل این هفته.

اسنایدر به مدت طولانی در برابر تغییر نام گفتن و آمریکا در سال 2013 او هرگز نمی خواهد. “آن را که ساده است. هرگز — شما می توانید با استفاده از, کلاه,” او گفت:.

حق رای دادن بوده است به نام “ردسکینز” پس از سال 1933 قبل از آن از بوستون نقل مکان به واشنگتن در سال 1937.

“رزمندگان” نام اسنایدر بود که بنا به گزارش ها علاقه مند به استفاده از برای عرصه لیگ فوتبال حق رای دادن است که تصور می شود در میان نامزدها به گزارش CBS Sports’ اردن Dajani.

به تازگی CBS Sports’ Jared Dubin ایجاد یک لیست از گزینه های ممکن است.

کارفرمایی Dwayne هاسکینس پشتیبانی از “Redtails” یک نام است که ادای احترام به هواپیما پرواز توسط تاسکیگی شعله ور Dajani یادداشت ها. این سربازان بودند که برای اولین بار, سیاه, هوانوردان نظامی که به خدمت در ارتش ایالات متحده در طول جنگ جهانی دوم است. سه نفر از پنج نیروی هوایی بودند از واشنگتن است.

از آن خواهد شد وظیفه بلند به جای همه آرم و کالا و طراحی لباس جدید قبل از آغاز سال 2020 فصل اگر واشنگتن در واقع برنامه ای برای تغییر نام خود را بلافاصله. Dajani اشاره می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de