واشنگتن نیاز رستوران ها برای حفظ ورود به سیستم از مشتریان

سی بی اس آمریکا | No comments

ایالت واشنگتن است که اجازه بازگشایی رستوران — اما با چند هشدارهای. فرماندار جی Inslee منتشر شد چهار فاز طرح در روز دوشنبه و از جمله در فاز دوم آن بود که مجموعه ای از الزامات مورد نیاز در مشتریان چگونه اجازه داده می شود در دوباره.

بازگشایی رستوران می تواند آغاز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان تاریخ 1 ژوئن. برای رستوران ها ارائه ناهار خوری در خدمت آنها خواهد شد در حال حاضر به نگه داشتن یک رکورد از کاربران شماره تلفن و آدرس ایمیل و بار در, برای کمک به, با, تماس, ردیابی.

“اگر استقرار را ارائه می دهد خدمات جدول ایجاد یک ورود روزانه از تمام مشتریان و حفظ آن ورود روزانه به مدت 30 روز از جمله تلفن/ایمیل و اطلاعات تماس و زمان در. این تسهیل خواهد شد هر گونه تماس ردیابی است که ممکن است نیاز به رخ می دهد” در این سند از Inslee فاز 2 ناهارخوری-در مورد نیاز می خواند.

Seattle Area Continues To Implement Precautions To Curb Outbreak Of Coronavirus
این Steelhead کسی که شام میخورد متعلق به کوین و Terresa دیویس بسته است در 8 مارس در سیاتل واشنگتن است. / گتی ایماژ

معیارهای دیگر شامل احزاب در جداول باید پنج مهمانان و یا کمتر – و هر جدول باید حداقل از 6 فوت دور از کاربران دیگر و یا یک مانع فیزیکی آنها را جدا. مهمان اشغال نیز باید در 50 درصد از حداکثر ظرفیت سازی و یا پایین تر است. علاوه بر این کسب و کار را تشویق به نیاز مشتریان به استفاده از صورت پوشش است که در تعامل با کارکنان خود را. تک-استفاده از منوهای مورد نیاز برای فرد ناهار خوری. به طور مشابه, چاشنی همه باید تک-استفاده – و یا بررسی پس از هر بار استفاده.

اما رستوران ها و کشورهای مانند واشنگتن ممکن است بیشتر به نظر آنها بازگشایی شده است. یک گروه از محققان می گویند جریان هوا در داخل یک رستوران بسیار مهم است برای کاهش احتمال انتقال COVID-19 و ویروس ذرات در یک اتاق و گردش هوا می تواند گسترش دورتر از احتیاطی شش پا اجتماعی فاصله راهنما.

“هنگامی که یک ویروس است که در هوا جریان آن پتانسیل به حرکت می کند بسیار بیشتر از شش پا” پروفسور کوین ون دن Wymelenberg گفت: CBS News’ Omar Villafranca.

حرکت رو به جلو Wymelenberg گفت: ساختمان’ سیستم هوا خواهد بود بخشی از این گفتگو در مورد چگونه به نگه داشتن مردم ایمن از COVID-19 و ویروس های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>