واشنگتن گزارش اولین coronavirus مرگ در ایالات متحده

سی بی اس آمریکا | No comments

واشنگتن مقامات بهداشت گفت: روز شنبه یک فرد فوت شده از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. این اولین گزارش coronavirus مرگ در ایالات متحده است.

بعد در شنبه رئیس جمهور تهمت و گفت: این فرد یک زن با یک داخلی خطر در اواخر 50s.

او گفت: در یک کنفرانس خبری که 22 نفر در ایالات متحده در حال حاضر coronavirus. او گفت: بیشتر موارد به احتمال زیاد در ایالات متحده, اما سالم افراد باید قادر به به طور کامل بهبود می یابند.

معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد در همان کنفرانس مطبوعاتی که محدودیت های مسافرتی در ایران در حال گسترش در پاسخ به شیوع کروناویروس. او گفت: وزارت امور خارجه مجاز شده است به بالا بردن هشدار سفر به بخش هایی از ایتالیا و کره جنوبی.

سازمان بهداشت جهانی گفت: در اوایل این هفته خطر جدید کروناویروس در حال گسترش در سراسر جهان است “بسیار بالا است.” در حال حاضر وجود دارد بیش از 85,000 موارد در سراسر جهان – بسیاری از آنها در چین که در آن ویروس نشات گرفته و بیش از 2900 مرگ و میر. به عنوان مقامات بهداشتی سعی کنید برای جلوگیری از ویروس آن را همچنان به قرار دادن میلیون ها نفر از مردم در ایالات متحده آمریکا در لبه و سر و صدا به بازار.

Researchers Work On Developing Test For Coronavirus At Hackensack Meridian's Center For Discovery and Innovation
یک محقق با این نسخهها کار در یک آزمایشگاه که در حال توسعه است تست برای COVID-19 coronavirus در هکنساک نصف النهار مرکز بهداشت برای کشف و نوآوری در فوریه 28, 2020 در ناتلی, New Jersey. Kena Betancur/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>