تماشا کنید: مورچه Mountbatten-ویندزور جشن اولین تولد با موسسه خیریه کتاب داستان کمپین

مورچه Mountbatten-ویندزور جشن اولین تولد با یک کتاب داستان به عنوان او از موسسه خیریه تصویری اولین کمپین برای کمک به جمع آوری پول برای کودکان گرسنه.

دوشس ساسکس و نوزاد مورچه, که تبدیل به یکی از, امروز, به نظر می رسد در یک Instagram تصویری برای نجات کودکان به عنوان بخشی از ذخیره خود را با داستان” پروژه خواندن مورد علاقه خود را در کتاب “اردک! خرگوش!”

راه اندازی در آمریکا توسط بازیگران جنیفر گارنر و Amy Adams, کمپین دیده می شود مشاهیر خواندن کتاب های کودکان برای فیلم های آنلاین با هدف بالا بردن آگاهی و بودجه در طول Covid-19 بحران است.

امروز مورچه ساخته شده خود را برای اولین بار تصویری ظاهر برای یک علت های خوب فیلم برداری شده توسط پدرش پرنس هری در حالی که مادر Meghan با صدای بلند بخوانید.

Wriggling در اطراف دوشس دامان او ارائه شده قادر به کمک تبدیل صفحات قبل از لحظه ای – و comically – اثبات ضرب المثل قدیمی “هرگز کار با کودکان و یا حیوانات’ حق برای رسیدن به های مختلف کتاب و پرتاب آن بر روی زمین.

به عنوان او تبدیل نهایی صفحه در کتاب خود دوشس او گفت: “کار خوب!” در حالی که دوک را تشویق می کردند “براوو!” از پشت دوربین است.

مورچه به نظر می رسد به تلاش برای بحث ساخت “دا” با صدای – احتمالا برای “اردک” و یا “پدر” – در پایان از نقش بازیگران.

یک سخنگوی Sussexes گفت: “آنها به عنوان جشن این خانواده لحظه دوک و دوشس می خواستم برای ادامه به منظور بالا بردن آگاهی در سراسر ضرورت آوردن مواد غذایی و منابع یادگیری به میلیون ها نفر از کودکان.

“دوشس را انتخاب کرد به خواندن یکی از مورچه های مورد علاقه داستان” اردک! خرگوش!'”

مشاهده این پست در Instagram

“اردک! خرگوش!” با مگان, دوشس ساسکس (و هری دوک ساسکس در پشت دوربین) خواندن به پسر خود مورچه برای تولد 1st. تولدت مبارک مورچه! . با تشکر از شما #DuchessMeghan برای کمک به ما برای افزایش فوری بودجه برای ما coronavirus درخواست مطلب “اردک! خرگوش” توسط @akrfoundation illustrated by @tlichtenheld (منتشر شده توسط @chroniclekidsbooks). . به عنوان جهان چنگ زدن با کروناویروس همه گیر زندگی کودکان در حال وارونه تبدیل شده است. با اهدای نجات با داستان شما می توانید از آسیب پذیر ترین خانواده ها در انگلستان و در سراسر جهان با کمک به ارائه آموزش های اولیه بسته سوپر مارکت کوپن ضروری آیتم های خانگی و حفاظت از ویروس. . لطفا اهدا امروز با مراجعه به وب سایت ما. لینک زیستی. . و یا شما می توانید متن داستان به 70008 به یک کمک مالی از £5. . با هم ما می تواند کمک به خانواده ها از این طریق دریافت کنید. . شما فقط می توانید کمک مالی از طریق متن از انگلستان تلفن همراه. شما صورتحساب £5 به علاوه نرخ استاندارد متن پیام. ما دریافت 100 درصد از کمک مالی خود را. توسط پیام کوتاه, داستان های شما توافق می کنید برای تماس در مورد جمع آوری کمک های مالی تجدید نظر, کمپین, حوادث و راه های دیگر برای حمایت از. شامل هیچ گوشی به انتخاب کردن از تماس. نمایش داده شد ؟ 02070126400. ما به عنوان خوانده شده سیاست حفظ حریم خصوصی savethechildren.org.انگلستان/حریم خصوصی ذخیره صندوق حمایت از کودکان است که یک موسسه خیریه ثبت شده در انگلستان و ولز (213890) و اسکاتلند (SC039570) . #SaveWithStoriesUK #SaveWithStories #GrowingThroughThis

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Save The Children UK (@savechildrenuk) در

ساده کتاب داستان برای کودکان کوچک است که بر اساس توهم نوری از خرگوش و اردک درخواست خوانندگان جوان برای دیدن آن از هر دو دیدگاه و تصمیم می گیرید که حیوانات آنها را می توانید ببینید.

دوشس پوشیدن جین گاه به گاه پیراهن برگزار شد مورچه در دامان او برای داستان وقت اجازه او برگ از طریق صفحات به عنوان او لذت می برد خود را. این ویدئو به یک نگاه اجمالی به زندگی جدید خود را در لا با مورچه پوشیدن سفید babygrow در گرم آب و هوا.

این تصویری راه اندازی شد در نجات کودکان Instagram صفحه در آمریکا و انگلستان با انگلیسی ها دست از این کمپین که توسط رهبری خشخاش Delevigne.

قبلی افراد مشهور که به اشتراک گذاشته اند داستان شامل Dame Helen Mirren, Julie Walters, Stephen Fry, Eddie Redmayne, Lily James, Joely Richardson و جود دارد.

در پست راه اندازی ویدئو, نجات کودکان گفت: “اردک! خرگوش!” با مگان, دوشس ساسکس (و هری دوک ساسکس در پشت دوربین) خواندن به پسر خود مورچه برای تولد 1st. تولدت مبارک مورچه!

“با تشکر از شما #DuchessMeghan برای کمک به ما برای افزایش فوری بودجه برای ما coronavirus تجدید نظر شود.”
مورچه برخوردار اردک! خرگوش! با مادر Meghan


اعتبار: دوک ساسکس/@SaveChildrenUK

های جزئیات و نحوه اهدا برای حمایت از خانواده های آسیب پذیر در سراسر جهان از طریق وب سایت خود و یا متن خیریه افزود: “به عنوان جهان چنگ زدن با کروناویروس همه گیر زندگی کودکان در حال وارونه تبدیل شده است.

“با اهدای نجات با داستان شما می توانید از آسیب پذیر ترین خانواده ها در انگلستان و در سراسر جهان با کمک به ارائه آموزش های اولیه بسته سوپر مارکت کوپن ضروری آیتم های خانگی و حفاظت از ویروس.

“ما می تواند کمک به خانواده ها از این طریق دریافت کنید.”

این Sussexes در جشن مورچه اول تولد در حالی که تحت مستند در امریکا به احتمال زیاد به نگه داشتن یک حزب کوچک به عنوان یک خانواده از سه.

زن و شوهر ساخته شده اند لس آنجلس در خانه خود و آنها و دیگر ساکنان کالیفرنیا زندگی شده اند تحت یک “stay-at-home” منظور ساخته شده توسط دولت فرماندار گاوین Newsom.

خانواده سلطنتی فرستاده عمومی خواسته تولد مورچه از طریق آن حساب های رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاری عکس از او را در قلعه ویندسور رقص و ملاقات با ملکه به عنوان یک نوزاد.

مورچه متولد شد و در مارس 6 2019 در 5.26 هستم وزن 7lb 3 اونس. چند روز بعد او به نظر می رسد در دوربین پیچیده در پتو و ملاقات ملکه و دوک ادینبورگ برای اولین بار.

Meghan مادر Doria Ragland یوگا و مددکار اجتماعی بود و تصویر در رویال جمع آوری است.

طرفداران شده بود و امید به دنبال زن و شوهر سلطنتی سنت و انتشار یک عکس از مورچه که به ندرت دیده شده است و در مکان های عمومی, به مناسبت تولد نقطه عطف.

او را گرفتن در معرض بزرگترین زمانی که Sussexes خود را گرفت و پسر خود را برای اولین بار رویال تور بازدید از آفریقای جنوبی پاییز گذشته هنگامی که او چهار ماه است.

این نوزاد سلطنتی دریافت خوش آمدید بوسه از اسقف اعظم دزموند توتو زمانی که هری و مگان معرفی او را به یکی از قهرمانان جنبش ضد آپارتاید.

مورچه ساخته شده برداشت با اسقف اعظم دختر Thandeka توتو-Gxashe که به شوخی سلطنتی جوان مورد علاقه “خانمها بهتر” هنگامی که او گرفتار او زود گذر در جهت و مگان اعلام کرد: “او دوست دارد به لاس زدن”.

پیش از آن در سال 2019 مورچه و عکس گرفته شده خود را در آغوش مادر در حالی که پدر خود را در یک موسسه خیریه چوگان بازی.

مگان و هری موضوع جدید, زندگینامه, کتاب, دلیل برای انتشار در ماه اوت که نویسندگان آن باید گفت: آنها می خواهند به یک “قطعی” داستان در مورد زن و شوهر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر