تماشا کنید: مراسم تشییع جنازه خدمات افتخارات رهبر جنبش حقوق مدنی C. T. ویویان

تشییع جنازه برای Rev. C. T. ویویان اولیه و کلید مشاور کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور و دیرین رهبر جنبش حقوق مدنی است که برگزار می شود پنج شنبه در آتلانتا. ویویان درگذشت جمعه در سن 95.

خصوصی خدمات در پراویدنس, Missionary Baptist Church آغاز می شود در 11 a. m. ET, CBS آتلانتا ایستگاه WGCL گزارش و سپس ویویان خواهد بود گذاشته و به استراحت در وستویو گورستان.


چگونه به تماشای عزاداری Rev. C. T. ویویان

  • چه: مراسم تشییع رهبر جنبش حقوق مدنی Rev. C. T. ویویان
  • تاریخ: چهار شنبه, جولای 23, 2020
  • زمان: 11 a. m. ET
  • محل سکونت: مشیت Missionary Baptist Church در آتلانتا
  • جریان آنلاین: سازمان دیده بان زندگی می کنند در این دیدار که در بالا و در تلفن همراه خود و یا دستگاه پخش آنلاين

برنامه ریزی سخنرانان شامل اعضای ویویان خانواده و ضبط سخنان از هنک و Billye هارون اندرو جوان, جو بایدن و اپرا وینفری.

ویویان یک شخصیتی در این جنبش که فعالیت مورخ بازگشت بیش از هفت دهه درگذشت و همان روز به عنوان Congressman John Lewis — یک همکار آیکون در مبارزه برای برابری نژادی. ویویان بود باپتیست وزیر و یکی از رهبران جنوب کنفرانس رهبری مسیحی.

بیش از یک دهه قبل از ناهار-ضد تظاهرات در سراسر کشور ساخته شده سرفصل ویویان شروع به سازماندهی تحصن در برابر تبعیض نژادی در پیوریا ایلینوی در 1940s. او بعدها به نیروهای با شاه و سازمان آزادی سواری در سراسر جنوب در اعتراض به تبعیض نژادی است.

ویویان شد که پس از آن رئیس جمهور باراک اوباما با مدال آزادی ریاست جمهوری در سال 2013.

President Obama Awards Presidential Medal Of Freedom
رئیس جمهور, باراک اوباما, جوایز مدال آزادی ریاست جمهوری را به رهبر جنبش حقوق مدنی C. T. ویویان در کاخ سفید در 20 نوامبر 2013. برنده McNamee / گتی ایماژ

ویویان “همیشه یکی از اولین در عمل آزادی سوار یک marcher در سلماکوبیده زندانی تقریبا کشته جذب ضربات در امیدوار است که کمتر از ما را به” اوباما در بیانیه ای گفت: مدت کوتاهی پس از مرگ او.

در آستانه تشییع جنازه مشاهده و مراسم برگزار شد و روز شنبه در گنبد گرجستان کاپیتول. سپس یک اسب کشیده حمل و نقل در زمان ویویان را تابوت از کاپیتول به مارتین لوتر کینگ جونیور آرامگاه در آتلانتا و نورد پایین ناحیهای در شمال غربی خیابان و Auburn, خیابان شاه مرکز به عنوان به خوبی wishers به صف ایستادند.

Civil Rights Leader C.T. Vivian Lies In State At Georgia Capitol
بدن از رهبر جنبش حقوق مدنی Rev. C. T. ویویان می رسد به غیر روحانی در دولت در گرجستان ساختمان کاپیتول در 22 ژوئیه سال 2020 در آتلانتا. ویویان که مبارزه در خط مقدم جنبش حقوق مدنی در کنار دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور, درگذشت, روز جمعه در سن 95. الیاس Nouvelage / گتی ایماژ

“به عنوان یکی از مهمترین حامیان عدالت در طول جنبش حقوق مدنی و یکی از دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور اکثر دوستان مورد اعتماد و نمایندگان C. T. ویویان ایستاده در خط مقدم مبارزه برای برابری” گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گفت: در طول پنج شنبه مراسم در کنگره.

“در یکی از آشفته ترین زمان در کشور ما سابقه C. T. ویویان ثابت قدم بود و آرام و مبتنی بر دانش که او مبارزه برای چیزی بسیار بزرگتر از مانع در مقابل او” کمپ اضافه شده است.

Georgia State نماینده ورنون جونز گفت: Vivian هموار راه را برای آمریکایی های سیاه و سفید برای رسیدن به بالاترین سطح در زندگی عمومی است.

“وجود خواهد داشت هیچ اوباما شده است C. T. ویویان گفت:” جونز ایالات متحده امروز گزارش شده است. “وجود خواهد داشت هیچ سیاه زن Congresspersons شده است C. T. ویویان. میراث او برای همیشه زنده خواهد ماند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im