پخش زنده: بار قبل از شهادت قضایی مجلس کمیته

واشنگتن — دادستان کل ویلیام Barr است testifyinng شنبه در آنچه که به احتمال زیاد به ستیز شنوایی قبل از کمیته قضایی مجلس. ظاهر خود را می آید به عنوان وزارت دادگستری چهره موشکافی بیش از دست زدن به آن از موارد مربوط به متحدان رئیس جمهور تهمت و پاسخ آن به ناآرامی های مدنی در سراسر کشور است.

در بیانیه افتتاحیه خانه قضائیه رئیس کمیته جری Nadler گروه تحت بار گفت: “در این وزارت دادگستری رئیس جمهور دشمنان خواهد بود و دوستان خود را محافظت خواهد شد بدون توجه به هزینه برای آزادی و یا هزینه به عدالت است. این دولت پیچ خورده است وزارت دادگستری به سایه ای از گذشته خود.”

در آماده افتتاح بیانیه, Barr chided دموکرات ها برای نقاشی او را به عنوان یک عروسک خیمه شب بازی از رئیس جمهور تهمت و زیر سوال انگیزه های خود را برای دعوت از او به شهادت.

“از زمانی که من روشن ساخته است که من می خواهم به انجام همه چیز من می تواند برای رسیدن به پایین از قبر نقض درگیر در ساختگی ‘Russiagate’ رسوایی بسیاری از دموکرات ها در این کمیته باید تلاش برای بی اعتبار کردن من توسط برآمده تا یک روایت است که من به سادگی رئیس جمهور factotum که disposes از پرونده های جنایی با توجه به دستورالعمل” Barr در بیانیه ای گفت: هر چند او نمی خواندن این بخش از سخنان خود به کمیته.

شهادت او را قبل از این کمیته 40 اعضای نشانه اش اولین بار ظاهر می شود قبل از دموکرات-پنل led است. قوه قضائیه کمیته شده است به طور فزاینده ای متمرکز ممکن است سیاسی از وزارت دادگستری تحت بار تصدی زیر قسمت مربوط به مایکل فلین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی و راجر سنگ دیرین خود را متحد و همچنین اخراج از آمریکا وکیل جفری برمن در منطقه جنوب نیویورک.

در علاوه بر این به سوالات در مورد وزارت دادگستری دست زدن به سنگ و فلین موارد بار نیز به احتمال زیاد فشرده توسط نمایندگان مجلس در مورد فدرال پاسخ به اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در اواخر ماه مه.

این جلسه قرار بود به لگد کردن در ساعت 10 صبح ولی قضایی مجلس رئیس جری Nadler بود در یک تصادف درگیر در راه خود را به واشنگتن است. او صدمه دیده است نیست اما این جلسه به تعویق افتاد تا 10:45 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de