اعضای Coronavirus وظیفه نیروی متهم به رهبری ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر در حال برگزاری یک جلسه توجیهی در روز شنبه بعد از ظهر. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام محدودیت های مسافرتی در مرز جنوبی در یک جلسه در روز جمعه.

در ضمن در انتهای دیگر خیابان پنسیلوانیا سناتور در حال کار به سادگی یک بسته محرک اقتصادی که به احتمال زیاد هزینه رو به بالا از $1 تریلیون و ممکن است شامل لینک مستقیم, نقدی, تخفیف برای بسیاری از آمریکایی ها. یک جمهوریخواه رهبری aide گفت: CBS News اواخر جمعه که گروه دو حزبی از سناتورهای کار در این قانون “را ساخته اند پیشرفت قابل توجهی و ادامه خواهد داد به کار را از طریق شب.” قانونگذاران انتظار می رود برای ادامه مذاکرات در روز شنبه.

آقای ترامپ گفت: در جلسه روز شنبه بود که “بزرگ همبستگی ملی” و تقدیر دموکرات ها و جمهوری خواهان در کنگره برای “گرفتن همراه است.”

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“آنها همه مذاکره و هر کس کار سخت است و آنها می خواهم به دریافت بیش از حد یک راه حل این است که راه حل مناسب” آقای ترامپ گفت: در مورد اعضای کنگره است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در این جلسه که کاخ سفید امیدوار است هر دو مجلس کنگره از تصویب این قانون در روز دوشنبه. پنس همچنین گفت که او و همسرش خواهد بود آزمایش COVID-19 به عنوان یک کارمند در دفتر او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

شده اند وجود دارد بیش از 19,000 تایید موارد COVID-19 در ایالات متحده و 260 نفر کشته شده اند.

در نیروی کار جلسه روز جمعه بهخبرنگاران در مورد احتمال که یک مالاریا مواد مخدر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان coronavirus. شواهدی وجود دارد که این دارو به عنوان یک درمان موثر برای COVID-19 است “حدیثی” و نیاز به تحقیقات بیشتر منجر به بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci گفت: بعد از آقای ترامپ ابراز خوش بینی که این دارو می تواند با ارائه یک راه حل است.

روز شنبه آقای ترامپ دوباره تبلیغ آنچه که “احتمالا” ممکن است “بسیار موفق” دارو برای کمک به کسانی که با coronavirus بدون رفتن به جزئیات. او گفت که او احساس می کند “بسیار خوب” و “اعتماد به نفس” در مورد استفاده از مالاریا مواد مخدر شاید درمان coronavirus.

“در حال حاضر این برای من بزرگترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد. این خواهد بود یک هدیه از بهشت است. این خواهد بود یک هدیه از خدا اگر آن کار می کند” آقای ترامپ گفت.

فضل Segers و کاترین واتسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de