پخش زنده: Coronavirus نیروی کار اعضای صحبت در COVID-19 پاسخ

سی بی اس آمریکا | No comments

Coronavirus نیروی کار اعضا در حال برگزاری یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید جمعه برای بحث در مورد دولت ایالات متحده در واکنش به بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن را همچنان به ادعای زندگی و شاتر جنبه های زندگی آمریکایی. لحظاتی قبل برنامه ریزی شده جلسه سخنگوی رهبر اقلیت سنا چاک شومر خواست رئیس جمهور تهمت به اجرای دفاع تولید عمل به سطح شیب دار بالا تولید هواکش و سایر تجهیزات و رئیس جمهور به کارگردانی کسی که در اتاق به انجام این کار immedately.

دموکرات ها شده است درخواست از رئیس جمهور برای استفاده از قانون او استناد اوایل این هفته پس از آقای ترامپ گفت: او تنها پس اگر لازم است. کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال صدایی زنگ که آنها نیاز به اطلاعات بیشتر فن های بیشتر ماسک و بیشتر ماسک در حال حاضر نه هفته ها یا ماه ها از در حال حاضر.

این جلسه می آید به عنوان قانونگذاران در هر دو طرف راهرو در جلسه به بحث در مورد مفاد لایحه پیشنهادی توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل که ارائه تخفیف تا 1200 $برای اکثر آمریکایی ها. چندین جمهوریخواه کمیته صندلی تنظیم برای دیدار با دموکرات همتایان امروز در حالی که خزانه داری وزیر استیون Mnuchin و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow خواهد شد بازدید از کنگره برای بحث در مورد قانون.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ


چگونه به سازمان دیده بان Coronavirus نیروی کار جلسه


در حالی که مک کانل گفت که او می خواهد به حرکت در “پیچ و تاب سرعت” به مذاکره و تصویب این لایحه مواجه است برخی مخالفان از اعضای حزب خود و همچنین دموکرات ها. سناتور جمهوری خواه لیندزی گراهام متحد از رئیس جمهور ابراز مخالفت با ایده های مستقیم پرداخت نقدی به آمریکایی ها در روز پنج شنبه.

سخنران نانسی پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاک شومر نیز نگرانی در یک بیانیه مشترک که دیروز پیشنهاد “است نه در همه طرفدار کارگر و به جای آن قرار می دهد شرکت های راه جلوتر از کارگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>