پخش زنده: Fauci شهادت قبل از مجلس سنا در مورد کوروناویروس پاسخ

سی بی اس آمریکا | No comments

واشنگتن — Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو بیماری های عفونی, متخصص ارائه قانونگذاران به روز رسانی در توسعه یک واکسن علیه COVID-19 در طول قبل از شهادت یک کمیته مجلس سنا سهشنبه, اولین حضور خود را قبل از کنگره از ماه مارس. در باز کردن بیانیه Fauci ارائه یک جدول زمانی برای توسعه واکسن و گفت که موسسه ملی بهداشت امید به می دانم که اگر یک کلید کانديد واکسن موثر و ایمن در اواخر پاییز یا اوایل زمستان است. Fauci وجود دارد گفت: حداقل هشت واکسن در مراحل مختلف توسعه است.

“ما بسیاری از نامزدها و امید به چندین برندگان,” او گفت:. اما Fauci گفت: این ایده که وجود دارد خواهد بود درمان یا واکسن های موجود به منظور تسهیل در بازگشت به مدارس در پاییز خواهد بود “یک بیت از یک پل خیلی دور است.”

Fauci است ظاهر می شود از راه دور در این جلسه با دکتر رابرت Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) و دیگر مقامات به بحث در مورد بازگشایی اقتصاد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Dr. Anthony Fauci شهادت در پیشرفت به سوی یک coronavirus واکسن یا درمان

او گفت: رادیو فردا قبل از جلسه است که او را در شهادت او هشدار می دهند این کشور از خطرات ناشی از بازگشایی اقتصاد بیش از حد به زودی. او همچنین برنامه ریزی برای ایجاد نقطه — به عنوان یک بهداشت حرفه ای — که وجود دارد بسیاری از چیزهایی که مردم می توانید انجام دهید به عقب بر گردیم به حالت عادی در صورتی که به دنبال دستورالعمل های فدرال و که این کشور باید این قابلیت برای جلوگیری از شیوع کامل دمیده شده اگر دیگری وجود دارد سنبله.

در این جلسه سناتور برنی سندرز, ورمونت, خواسته Fauci اگر او معتقد است واقعی مرگ و میر است که در واقع بالاتر از ارقام فعلی نشان می دهد. Fauci پاسخ داد: “من فکر می کنم شما درست” از آنجا که مردم در خانه درگذشت در نیویورک در شروع این بیماری همه گیر و شمارش شدند به عنوان coronavirus قربانیان. او گفت که او نمی داند که چقدر بزرگتر و واقعی مرگ و میر است, اما از آن است که “تقریبا قطعا بالاتر است.”

این جلسه در حال انجام است تا حد زیادی توسط تلفنی. اگر چه برخی از قانونگذاران در اتاق نقاب دیگران — از جمله رئیس و عضو و همه شهود — ظاهر می شود از راه دور.

در بیانیه افتتاحیه سناتور لامار الکساندر رئیس بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی (کمک) کمیته گفت که این کشور نیاز به میلیون ها نفر از آزمون بیشتر در علاوه بر این به بیشتر پیگیری درمان انزوا و در نهایت یک واکسن.

“ماندن در خانه به طور نامحدود است و نه راه حل برای این بیماری همه گیر” الکساندر گفت.

عضو پتی موری در بیانیه افتتاحیه انتقاد رئیس جمهور تهمت برای انتخاب به “نادیده گرفتن حقایق و نادیده گرفتن کارشناسان که روشن شده است ما در حال جا به جایی که ما باید به بازگشایی با خیال راحت.” او همچنین به نام ملی تست سیستم و همچنین تجهیزات حفاظت شخصی در دسترس برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. موری استدلال کرد که کنگره نیاز به کار بر روی یکی دیگر از coronavirus مربوط به بسته اگر چه جمهوری خواهان مجلس سنا استدلال کرده اند که آن را غیر ضروری است که بلافاصله کار بر روی مرحله بعدی شد.

Redfield صحبت در مورد CDC پیشرفت در کمک به با این بیماری همه گیر پاسخ اما گفت که آن را هنوز هم مهم اجتماعی را حفظ فاصله اقدامات است.

“این مهم است که به تاکید است که ما نه از جنگل و در عین حال” او گفت:. “ما نیاز به ماندن هوشیار و اجتماعی فاصله ضروری است.”

غذا و دارو کمیسر Stephen هان و معاون وزیر بهداشت و درمان برت Giroir نیز ظاهر می شود و در مجازی شنوایی. Fauci است رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مجلس Coronavirus نیروی کار.

در باز کردن بیانیه Giroir پیش بینی شده است که این کشور قادر خواهد بود به انجام 40 تا 50 میلیون آزمون در ماه سپتامبر است.

Fauci شهادت با وجود رفتن به “اصلاح قرنطینه” پس از قرار گرفتن در معرض کاخ سفید کارمند که تست مثبت برای ویروس. بیش از آخر هفته Fauci گفت: CBS اخبار او “کم خطر” بر اساس نوع مواجهه او به کارمند است و quarantining از فراوانی از احتیاط. اما در روز دوشنبه Fauci بود در کاخ سفید با گفتن ایسنا او ضروری است پرسنل و عینک ماسک در حالی که به لحاظ اجتماعی فاصله.

شهادت او را قبل از سنا می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسدود شده و او را از ظاهر می شود قبل از اینکه یک کمیته مجلس برای بحث در مورد هزینه های کروناویروس تست. رئیس جمهور تهمت به خبرنگاران گفت: هفته گذشته که او نمیخواهد مقامات ظاهر می شود قبل از خانه دموکرات ها که اکثریت است.

“خانه است و یک راه اندازی” آقای ترامپ گفت. “خانه است و یک دسته از تهمت متنفرم.”

کاخ سفید دفتر امور قانونگذاری با ارسال یادداشتی به تمام مجلس نمایندگان و سنا کمیته کارکنان و مدیران در هفته گذشته که بارها همه اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار از ظاهر شدن کنگره بدون اجازه از رئیس ستاد علامت مراتع.

“اولیه پاسخ بخش از جمله HHS DHS و دولت به منظور حفظ بخش گسترده ای از منابع بیش از یک COVID مربوط به شنوایی باید به توافق با گروه اصلی مجلس نمایندگان و سنا اجازه کمیته و کمیته فرعی تخصیص بودجه در ماه مه در مجموع بیش از چهار COVID مربوط به جلسات گروه گسترده” این یادداشت گفت.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: در اوایل این ماه که Fauci خواهد شهادت نیست قبل از خانه تخصیص بودجه به دلیل مراتع گفته شد در این جلسه خواهد بود در مورد بودجه برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی که به او گفته می شود “به جای ” فرد مناسب” برای Fauci, که با این نسخهها کار برای موسسه ملی بهداشت. او استدلال کرد که آن را “مسخره” می گویند Fauci مسدود شده بود از شهادت.

Fauci را به شهادت می آید که چند متحده شروع به سهولت coronavirus مربوط به محدودیت اگر چه کارشناسان بهداشت و درمان باقی می ماند نگران موج دوم coronavirus. اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر شده است ویرانگر با نرخ بیکاری افزایش به 14.7 درصد در ماه آوریل به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ.

پائولا رید کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>