پخش زنده: اواخر Congressman John Lewis نهفته در وزارت امور خارجه در کنگره

واشنگتن — کنگره, رهبران, سیاسی, مشاهیر و اعضای عمومی خواهد پرداخت خود را احترام به اواخر حقوق مدنی و نماد و Congressman John Lewis در واشنگتن این هفته به عنوان او نهفته در وزارت امور خارجه در کنگره در روز دوشنبه و سه شنبه.

هواپیمای حامل لوئیس’ تابوت وارد در پایگاه مشترک اندروز در خارج از واشنگتن فقط بعد از ساعت 11 صبح دوشنبه پس از یک تعطیلات آخر هفته از خدمات در آلاباما جایی که او به دنیا آمد ارج نهادن به میراث او و مادام العمر مبارزه برای حقوق مدنی. مجلس نانسی پلوسی و اعضای لوئیس’ خانواده ملاقات هواپیما.

پس از لوئیس’ تابوت لود به یک نعش کش, the funeral procession خواهد درایو به کنگره اقدام گذشته سایت ها از جمله مارتین لوتر کینگ جونیور, یادبود, یادبود لینکلن سیاه زندگی ماده پلازا در نزدیکی کاخ سفید و دیوان عالی کشور است.

در روز یکشنبه, دیرین گرجستان کنگره نهایی خود را سفر در سراسر ادموند Pettus پل در شهر سلما در ایالت آلاباما همان پل عبور بیش از 50 سال پیش در ماه مارس به مونتگمری. روز مارس, 7 مارس 1965 تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان “یکشنبه خونین.”

بعد از تابوت خود را آورده بود سراسر ادموند Pettus پل در یک اسب کشیده caisson, Lewis دراز در آرامش در آلاباما کنگره در روز یکشنبه بعد از ظهر.


چگونه به سازمان دیده بان: جان لوئیس دروغ در دولت

  • چه: اواخر Congressman John Lewis نهفته در وزارت امور خارجه در کنگره

  • تاریخ: جمعه, جولای 27

  • زمان: 1 p. m. ET

  • محل سکونت: ایالات متحده آمریکا کنگره آمریکا, واشنگتن d. C.

  • جریان آنلاین: زندگی در O’DONNELL — در این دیدار که در بالا و در تلفن همراه خود و یا دستگاه پخش آنلاين


لوئیس’ بدن تنظیم می رسند در کنگره در روز دوشنبه بعد از ظهر و یک دعوت نامه-تنها مراسمی است که انتظار می رود را در 1:30 بعد از ظهر

در حالی که اعضای عمومی هستند خواست برای ادای احترام خود را عملا با توجه به در حال انجام coronavirus همه گیر عمومی مشاهده است اتفاق می افتد در خارج از منزل به عنوان لوئیس خواهد بود دروغ در دولت در بالای مقابل شرق مراحل پایتخت ایالات متحده.

در میان کسانی که مجموعه ای برای ادای احترام خود را به لوئیس در روز دوشنبه در حال سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن فرض دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد و جیل بایدن.

لوئیس درگذشت 17 جولای در سن 80. او مبتلا به مرحله 4 سرطان لوزالمعده در ماه دسامبر. لوئیس مرگ فرستاده تکان سراسر کشور و سوخت تماس از دموکرات کنگره جمهوریخواهان کنترل سنا را به اقدام در قانون است که باعث رای گیری حقوق و پشت رول اثرات 2013, دادگاه عالی تصمیم گیری است که طی آن وارد یک کلید ارائه نقطه عطفی 1965 حق رای عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de