پخش زنده: رئیس جمهور تهمت دارای یک کنفرانس مطبوعاتی

رئیس جمهور تهمت برگزاری یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر دوم خود را در دو روز پس از اعلام روز دوشنبه که او خواهد بود سرگیری جلسات روزانه که قبلا به رهبری کاخ سفید coronavirus نیروی کار. آقای تهمت ظاهر می آید به عنوان coronavirus موارد همچنان به صعود در چند متحده است.

روز سه شنبه آقای ترامپ اعلام همکاری با شرکت Pfizer به تولید 100 میلیون دوز از واکسن قبل از ماه دسامبر است. رئیس جمهور همچنین گفت که دولت به نظارت بر افزایش موارد در جنوب و جنوب غربی.

“این همه در رفتن به محل کار و آن کار را” آقای ترامپ گفت.

آقای ترامپ اشاره کرد که مکزیک نیز دیده می شود یک موج اخیر در coronavirus موارد و ستایش مایل از مرز دیوار بین آمریکا و مکزیک ادعا که آن را تا به حال موفق به مسدود کردن افراد از عبور از مرز.

“این واقعا به معنای برای هدف های مختلف اما این کار را بسیار خوب” آقای ترامپ گفت: در مورد دیوار.

رئیس جمهور همچنین با تکرار یک تماس برای آمریکایی ها به پوشیدن یک ماسک عمل اجتماعی فاصله و دستهای. آقای ترامپ منتقل شده پیام خود بر اهمیت پوشیدن صورت پوشش در روز های اخیر, به tweeting, یک عکس از خود را با پوشیدن ماسک در روز دوشنبه و گفت: در روز سه شنبه که ماسک “تاثیر داشته باشد.”

“آیا شما مانند ماسک و یا نه آنها تاثیر” آقای ترامپ گفت: طی جلسه روز سه شنبه. او بعدها اضافه شده است که او “از آن استفاده خواهد شد با کمال میل و بدون مشکل با آن است.” رئیس جمهور تا حد زیادی مقاومت پوشیدن ماسک در ماه و قبلا عنوان اهمیت آنها اشاره کرد در مصاحبه با رادیو فردا در هفته گذشته که کارشناسان بهداشت و درمان در ابتدا توصیه می شود که آمریکایی ها نمی پوشند و صورت پوشانده اند.

آقای ترامپ همراه نبود هر یک از اعضای این coronavirus نیروی کار در روز چهارشنبه. او به نظر می رسد در تریبون انفرادی خود را در طول جلسه توجیهی در روز سه شنبه اگر چه او گفت که وظیفه نیروی عضو دکتر دبورا Birx بود: “درست در خارج” را به عنوان او صحبت کرد.

ایالات متحده دیده می شود نزدیک به 4 میلیون تایید coronavirus موارد و بیش از 142,000 نفر در کشور فوت کرده اند با توجه به این ویروس با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net