پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن و Coronavirus نیروی کار به روز رسانی در COVID-19 پاسخ

اخبار از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس مطبوعاتی:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او با توجه به پایان دادن به کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او تا به حال هیچ نقشی در خروج از اقدام وزیر نیروی دریایی
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او درخواست کنگره برای 250 میلیارد دلار بیشتر برای چک های حفاظت از برنامه
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید دولت فدرال در حال کار برای ارائه 110,000 هواکش
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او هرگز خواندن هشدار یادداشت از دستیار پیتر ناوارو

رئیس جمهور تهمت می گوید او می شود درخواست کنگره برای $250 میلیارد دلار به صندوق چک حفاظت برنامهکه از طریق آن کسب و کارهای کوچک می تواند به دست آوردن وام. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: “شما کار با رهبر اقلیت سنا چاک شومر به رای در بودجه اضافی این پنج شنبه.

“ما در میان یک مبارزه ملی است که نیاز به فداکاری مشترک از همه آمریکایی” رئيس جمهور گفت: در روز سه شنبه Coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید است.

چک حفاظت از برنامه های گسترده تر محرک تصویب در ماه مارس در اصل به حال 350 $میلیارد دلار. شمار تلفات ناشی از کروناویروس در آمریکا در حال حاضر در صدر 12,000 و به عنوان کشور سر به آنچه مقامات بهداشت عمومی می گویند دشوار خواهد بود هفته برای ملت است.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“ما دیدن برق بسیار امیدواریم. این خواهد بود بسیار دردناک هفته” رئیس جمهور روز سه شنبه گفت. “این یک هیولا است ما در حال مبارزه است.”

در میان همه گیر رئیس جمهور گفت که او با توجه به پایان دادن به کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی این ادعا که آنها بیش از حد اغلب با چین است. آقای ترامپ گفت که او لزوما رفتن به رفتن را از طریق با آن اما او که در دست بررسی است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه ادعا کرد او را نمی بیند یک یادداشت نوشته شده توسط خود را بالا تجارت مشاور پیتر ناوارو, هشدار coronavirus می تواند نابود آمریکا زندگی می کند و تلفات اقتصاد است. رئیس جمهور گفت که او شنیده ام در مورد این یادداشت با خواندن در مورد آن است و در عین حال به آن را ببینید. رئیس جمهور پیشنهاد او احتمالا نمی خواهد که هر چیزی را انجام داده متفاوت اگر او تا به حال آن را دیده از او بسته ترین سفر هوایی از چین است.

“در نهایت من بیشتر یا کمتر از آنچه در این یادداشت گفت:” آقای ترامپ گفت.

رئیس جمهور روز سه شنبه تبلیغ دولت فدرال تلاش برای فشار 110,000 هواکش را به دولت ها و بیمارستان ها. رئیس جمهور در ابتدا با انتقاد به صورت آهسته به استفاده از دفاع تولید عمل می کنند به نیروی تولید هواکش و دیگر تجهیزات لازم پزشکی.

“من فکر نمی کنم ما به آنها نیاز دارید. امیدوارم ما نمی خواهد به آنها نیاز” رئیس جمهور گفت:.

آقای ترامپ گفت: آمریکا تا کنون انجام شده 1.87 میلیون آزمون.

رئیس جمهور در ادامه به مشتری جلب کردن تعدادی از تست های که انجام شده در ایالات متحده و هل استفاده از هیدروکسی کلروکین یک داروی ضد مالاریا. اما ملت پزشکان هشدار داده اند آنها نمی توان قطعی گفت که آیا کار می کند.

دموکرات کنگره در ادامه به بحث در مورد یک چهارم بسته های قانونی برای رسیدگی به اثرات این بیماری همه گیر و رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: او نه حاکم کردن دور دیگری از پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها است. این “فاز سه” اندازه گیری توسط کنگره تصویب و به قانون امضا شده در اواخر ماه گذشته را فراهم می کند 1200 دلار برای هر آمریکایی بالغ و پرداخت در انتظار دریافت شود و گاهی اوقات این ماه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de