رئیس جمهور تهمت و اعضای coronavirus نیروی کار هستند و خبرنگاران در جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید جمعه شب با بازارهای در بیش از ترس از گسترش ویروس. رئیس جمهور در دیدار با مشاوران اقتصادی خود بعد از ظهر دوشنبه پس از بازگشت از تعطیلات آخر هفته در فلوریدا.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید که دولت او در حال همکاری با کنگره و کسب و کار برای اطمینان از ساعتی کارگران “هرگز از دست یک چک” را به عنوان به خوبی به عنوان با صنعت مهمان نوازی و کروز شرکت ها و خطوط هوایی.

در حالی که در نیروی هوایی یک رئیس جمهور سفر با کنگره مت Gaetz که اعلام کرد بعد از ظهر دوشنبه که او خود quarantining پس از آمدن به تماس با تایید coronavirus بیمار در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس در پایان ماه فوریه. Gaetz گفت واشنگتن پست او قرار داده خود را در یک گوشه ای از رئیس جمهور هواپیما.

روند اخبار ”


چگونه به سازمان دیده بان:

  • چه: Coronavirus نیروی کار دارای کنفرانس مطبوعاتی

  • تاریخ: 9 مارس سال 2020

  • زمان: 6:30 p. m. ET

  • مکان: کاخ سفید واشنگتن ،

  • جریان آنلاین: زندگی در O’DONNELL – در این دیدار که در بالا و در تلفن همراه خود و یا دستگاه پخش آنلاين


مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش است تا فشار این پیام است که آن را یک ویروس حتی به عنوان آن را همچنان به گسترش است. Dr. Anthony Fauci, بالا immunologist با موسسه ملی بهداشت گفت: در روز یکشنبه این کشور منتقل شده است در گذشته “مهار” فاز است و در حال حاضر در “کاهش” فاز.

“ما شده است بر این از یک روز” سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر گفت: عصر روز دوشنبه صبح.

اقتصادی عدم قطعیت در مورد کوروناویروس تحت فشار قرار دادند و بازار را به سقوط آزاد روز دوشنبه در بازارهای سهام ایالات متحده انداختن تکان دهنده از 7 درصد به عنوان بازارهای افتتاح شد صبح روز دوشنبه. آذر گفت: رئیس جمهور “ابزار و ابزار” برای نگه داشتن اقتصاد قوی است.

برخی از بزرگترین نگرانی این بیماری همه گیر نهفته است با دولت و عدم دریافت کافی تست سرعت به اندازه کافی. رئیس جمهور تهمت و گفت: در روز جمعه وجود دارد به اندازه کافی تست برای هر کسی که می خواهد یک ادعا در تناقض خود را بالا مقامات بهداشتی. روز شنبه, FDA, کمیسر Stephen هان گفت: بهداشت عمومی آمریکا labs در حال حاضر به اندازه کافی کیت تست 75,000 مردم و دیگری 2.1 میلیون آزمایشات COVID-19 خواهد بود حمل توسط تولید کنندگان تجاری labs در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im