پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن دارای کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید

رئیس جمهور تهمت خواهد بود و به یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه در کاخ سفید به باغ گل رز به عنوان بسیاری از ایالت ها همچنان به افزایش در coronavirus موارد. آقای تهمت عمومی برنامه او را به حال ملاقات با وزیر امور خارجه مایک Pompeo در 3 p. m.


چگونه به سازمان دیده بان مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس مطبوعاتی امروز

  • چه: رئیس جمهور تهمت کنفرانس مطبوعاتی
  • تاریخ: شنبه, جولای 14
  • زمان: 5 p. m. ET
  • مکان: کاخ سفید واشنگتن ،
  • جریان آنلاین: زندگی در O’DONNELL — در این دیدار که در بالا و در تلفن همراه خود و یا دستگاه پخش آنلاين
  • دنبال: CBSNews.com پوشش coronavirus

Coronavirus همچنان به گسترش در آمریکا با نزدیک به 3.4 میلیون تأييد موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این بالاترین تعداد موارد هر کشور در جهان است.

دکتر لیلیان Abbo یک بیماری عفونی پزشک متخصص از دانشگاه میامی نظام سلامت, به نام میامی جدید “کانون بیماری همه گیر” در یک کنفرانس خبری با شهردار کارلوس Gimenez در روز دوشنبه. “که در آن ووهان ماه پیش بود که که در آن ما هستند و ما واقعا نیاز به کمک شما” Abbo گفت.

ایالت فلوریدا تنظیم یک رکورد جدید برای, مرگ و میر, با 132 مرگ و میر گزارش شده در جمعه 10% پرش به بیش از دولت قبلی رکورد در تاریخ 9 ژوئیه. وجود دارد 9,270 موارد جدید گزارش روز سه شنبه یک شیب از رکورد بیش از 15000 در روز یکشنبه.

فرماندار فلوریدا ران DeSantis باقی مانده است یکی از آقای تهمت متحدان سرسخت و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که تا کنون هنوز به قبول جمهوری خواه نامزدی در جکسون در ماه اوت است.

یک خبر آنلاین میدان نبرد ردیاب نظرسنجی یکشنبه منتشر شد نشان داد coronavirus همه گیر است به شکل آقای تهمت سقوط پشتیبانی در فلوریدا و دیگر نوسان متحده است. این نظرسنجی نشان می دهد که جو بایدن در حال حاضر پیشرو آقای ترامپ با 6 امتیاز در فلوریدا و این دو در هم گره خورده در آریزونا و رقابتی در تگزاس که در آن بایدن به پایین است که توسط فقط 1 نقطه به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. بایدن ساخته شده است دستاوردهای, در بخشی به دلیل بسیاری می گویند دولت خود را تلاش برای مهار این ویروس در حال رفتن بد و بیشتر نگران رای دهندگان در مورد خطرات ناشی از شیوع بیشتر احتمال دارد آنها به حمایت بایدن با توجه به ایسنا میدان نبرد ردیاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im