پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن میزبان رئیس جمهوری مکزیک برای اولین دیدار در کاخ سفید

رئیس جمهور تهمت میزبانی مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador در کاخ سفید روز شنبه به رسمیت شناختن ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافق (USMCA) که اثر در زمان اوایل این ماه.

آقای تهمت دیدار با لوپز Obrador است که خود شامل یک دیدار در دفتر بیضی به دنبال امضای یک اعلامیه مشترک و شام. در این شب آنها را به ارائه یک بیانیه مشترک.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو کاهش یافته و دعوت به تجمع در کاخ سفید با توجه به برنامه ریزی جلسات خود کرد.


چگونه به سازمان دیده بان جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador

  • چه: رئیس جمهور تهمت نشانه یک اعلامیه مشترک با رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador و ارائه یک بیانیه
  • زمان: یکشنبه, جولای 8, 2020
  • زمان: 3:35 p. m. و – رئیس جمهور تهمت نشانه یک اعلامیه مشترک با رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador; 6:35 p. m. و – رئیس جمهور تهمت ارائه یک بیانیه مطبوعاتی مشترک با لوپز Obrador
  • محل سکونت: کاخ سفید
  • جریان آنلاین: زندگی در O’DONNELL – در این دیدار که در بالا و در تلفن همراه خود و یا جریان دستگاه.

این USMCA یک renegotiated توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی یکی از آقای تهمت دستاوردهای کلیدی. او امضا قرارداد تجارت در ماه ژانویه یک رویداد است که در زمان جای خود را در طول استیضاح محاکمه در سنا است.

در حالی که USMCA و تجارت انتظار می رود که تمرکز اصلی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با لوپز Obrador کاخ سفید گفت که رهبران دو کشور را نیز به رسمیت شناختن “مشترک خود را در تلاش برای اطمینان از شمال امریکا همچنان تقویت آن روابط اقتصادی در حالی که کار برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

لوپز Obrador دوم رهبر جهان برای ملاقات با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید پس از coronavirus به طور موثر به ارمغان آورد زندگی در ایالات متحده به افغانستان به عنوان کشور مشغول به کار به بنیادی گسترش آن. رئیس جمهور در دیدار با رئیس آندره Duda در کاخ سفید در ماه گذشته.

مکزیکی رئیس جمهور گفت: پیش از سفر خود به آمریکا که او آزمایش منفی برای coronavirus با توجه به گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de