پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات حامیان در شهر فینیکس, آریزونا

رئیس جمهور تهمت است صف آرایی حامیان در شهر فینیکس, آریزونا, در شب چهارشنبه در حالی که سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ طول می کشد اولین شات در بحث دموکراتیک مرحله. رئیس جمهور در دومین روز از خود West Coast نوسان از طریق کالیفرنیا و نوادا کلرادو و آریزونا جلوتر از عمده مقدماتی.

آقای ترامپ شده است هجوم بلومبرگ در توییتر به عنوان دموکرات افزایش می یابد در پای صندوق های رای تشکر در بخش های بزرگ به صدها میلیون دلار برای او هزینه های آگهی های تلویزیونی.


چگونه به سازمان دیده بان مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع امروز

  • چه: رئیس جمهور تهمت دارای یک رالی در ققنوس
  • تاریخ: چهار شنبه, فوریه 19 سال 2020
  • زمان: 9 p. m. ET
  • محل سکونت: آریزونا یادبود سربازان سالن بزرگ در شهر فینیکس, آریزونا
  • جریان آنلاین: سازمان دیده بان در این دیدار که در بالا و در تلفن همراه خود و یا دستگاه پخش آنلاين

“آنچه مینی مایک در حال انجام است هیچ چیز کمتر از یک مقیاس بزرگ غیر قانونی در مبارزات انتخاباتی سهم. او ‘گسترش’ پول همه جا, تنها به دریافت کنندگان خود را نقدی پرداخت بسیاری سابق مخالفان با خوشحالی از پیوستن یا حمایت از مبارزات انتخاباتی خود را. نیست که به نام یک نتیجه نهایی?” رئیس جمهور مطرح شنبه در توییتر.

2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز بیشتر

بیشتر در سال 2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز

“مینی مایک. نه من و نه اجرا در برابر شما!” رئيس جمهور توییتی.

این رئیس جمهور است که به احتمال زیاد برای حمله به بلومبرگ همراه با دیگر نامزدهای دموکرات در مرحله چهارشنبه شب. این اولین تظاهرات در یک ردیف برای رئیس جمهور که در حال گذراندن یک مقدار غیر معمول از زمان دور از واشنگتن و سواحل شرق خواص برای ضربه زدن به مبارزات انتخاباتی پیش از نوادا قفقاز شنبه و سه شنبه در کمتر از دو هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im