رئیس جمهور تهمت و گفت: او در زمان آزمون برای رمان coronavirus شب گذشته است و انتظار نتایج. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی با اعضای Coronavirus نیروی کار از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس پس از یک نیروی کار جلسه رهبری توسط رئیس جمهور.

“من هم در زمان آزمون شب گذشته. من تصمیم گرفتم که من باید بر اساس کنفرانس مطبوعاتی شب گذشته” آقای ترامپ گفت. رئیس جمهور شد و بارها و بارها مورد سوال در مورد اینکه آیا او تا به حال گرفته شده از یک آزمون در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه.

آقای ترامپ نیز با تمجید از اعضای نیروی کار گفت: “ما تعدادی از ستاره های جدید.”

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“ما در حال استفاده از قدرت کامل از دولت فدرال برای شکست دادن ویروس” آقای ترامپ گفت.

او همچنین خواست مردم به مسافرت در داخل کشور گفت: “اگر شما لازم نیست که به سفر, من نمی خواهد آن را انجام دهد.” آقای ترامپ گفت که او “به طور جدی” با توجه به محدود کردن سفر از انگلستان و ایرلند پس از اعلام محدودیت های مسافرتی از اروپا در اوایل این هفته.

آقای ترامپ اعلام کرد اضطراری ملی در روز جمعه “را به از بند باز کردن قدرت کامل از دولت فدرال است.” ساعت بعد خانه به شدت تایید قانون به طور مستقیم کمک به آمریکایی ها نهفته با گسترش این ویروس از جمله مفاد رایگان تست و پرداخت مرخصی استعلاجی و مرخصی های خانوادگی.

صحبت کردن به مطبوعات روز شنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام لایحه تصویب در مجلس “بسیار دو حزبی” و تشکر وزیر خزانه داری استیو Mnuchin و سخنران نانسی پلوسی برای مذاکره بسته است. این مجلس است که انتظار می رود به در نظر گرفتن این لایحه در هفته آینده.

“ما می خواهید برای دریافت بیش از آن با سرعت و با بسیار کمی مرگ” آقای ترامپ گفت: در مورد کوروناویروس. او همچنین گفت که “ما تعدادی از ستاره های جدید” با اشاره به وظیفه نیروی اعضای.

رئیس جمهور همچنین ابراز خوش بینی در مورد بازار سهام که کاهش یافته است در هفته های اخیر گفته او انتظار می رود یک “فوق العاده ای گزاف گویی” پس از بحران گذشته است.

“من فکر می کنم شما در حال رفتن به یک فوق العاده ای گزاف گویی در زمانی که این است” آقای ترامپ گفت.

روز جمعه آقای ترامپ اعلام کرد اقدامات از جمله مشارکت عمومی-خصوصی برای گسترش coronavirus تست با قابلیت درایو-از طریق مکان. او همچنین با رد هر گونه مسئولیت برای تاخیر در ساخت و تست در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im